Jump to content



Official Anime Thread !


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Τί βλέπω αυτήν την περίοδο σε ongoing :

Naruto - Bleach - The New Prince of Tennis - Senchi Zessou Symphogear - Aquarion Evol - Fairy Tail - Cardfight! Vanguard - High School DxD - Brave 10

βαριέμαι να δω στο δίσκο το τί με περιμένει αλλά ένα που θυμάμαι είναι τo season 2 του Code Geass. (ναι ξέρω βλέπω πολύ trash) :p

Τα ξεκίνησα αλλά τα dropαρα : Knight in the Area (λάμψη meets ποδόσφαιρο) ,Another (ξεκίνησε καλά αλλά κατέληξε Final Destination)

Link to comment
Share on other sites

Τί βλέπω αυτήν την περίοδο σε ongoing :

Naruto - Bleach - The New Prince of Tennis - Senchi Zessou Symphogear - Aquarion Evol - Fairy Tail - Cardfight! Vanguard - High School DxD - Brave 10

βαριέμαι να δω στο δίσκο το τί με περιμένει αλλά ένα που θυμάμαι είναι τo season 2 του Code Geass. (ναι ξέρω βλέπω πολύ trash) :p

Τα ξεκίνησα αλλά τα dropαρα : Knight in the Area (λάμψη meets ποδόσφαιρο) ,Another (ξεκίνησε καλά αλλά κατέληξε Final Destination)

15 χρονωνε εισαι?:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το καινούργιο λες? που είναι ongoing?

Tο καινούριο. Δεν είχα το παλιό και μου πρότειναν να πάω κατευθείαν στο remake. Αν και έχω την εντύπωση ότι το παλιό είναι καλύτερο σε κάποια σημεία.

Link to comment
Share on other sites

τα καινούρια gay shounen προφανώς κομμένα, το HxH είναι ιστορικό και κυρίως παλιό anime, άσχετα που βγήκε remake. Αντίστοιχα εύκολα έβλεπα και το remake του Full Metal Alchemist μιας και έχει κρατήσει πολλά στοιχεία από το (παλιό) manga.

Γενικά όταν ανακαλύψετε τα shounen των 90s με το επικό καφριλίκι (GTO, Hajimme no Ippo, Osu!! Karate bu και Golden Boy επί παραδείγματι) δε σας βλέπω να "γυρνάτε" στα καινούρια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.