Jump to content



Official Anime Thread !


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Girls und Panzer

EPIC

Είδα το πρώτο επεισόδιο και ένιωσα το αυτί μου υγρό. Έβαλα το δάχτυλο μου, πήρα ένα δείγμα και το έφερα μπροστά μου. Ήταν ροζ.

Λογικά τμήμα του εγκεφάλου που έλιωσε!!

Όσοι γουστάρετε καμμένα shoujo δείτε το. Α φυσικά να γουστάρετε και τανκς!

Είμαι 100% σίγουρος ότι οι καρβουνιασμένοι που το έφτιαξαν παίζουν World of Tanks!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δεν εχω λογια να εκφρασω τις σκεψεις μου

που ειναι το official anime thread , ντροπη , Ν-Τ-Ρ-Ο-Π-Η , δεν πιστεω στα ματια μου

Δεν μπορει να ειμαι ο μονος εδω μεσα που ειναι διατεθειμενος να χτυπησει καποιο καλο anime μονοκοπανια !!!

Εχω δει τοοοοοοοοοοοοοοοοοσα anime , που για να μην τα ξεχναω πλεον εχω αρχισει και τα γραφω σε χαρτακι ...

και ετσι για αρχη (λες και θα υπαρξει και συνεχεια ) θελω να αναφερω πως προσφατα (τελευταιο)ειδα το

Suisei no Gargantia

καλη φαση , 13 επισοδεια , φοβερο art λογο του οτι ειναι απτο 2013 , ενδιαφερον πλοκη , αρκετο booty

Suisei-no-Gargantia-1-10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά δεν σου απαγορεύει κανείς να το κάνεις bump επειδή είναι official :p

στον ερωτα και στα φορουμ ισχυει το

"μην σκαλιζεις τα παλια " XD

μα καλα τι ΠΟΙΗΤΗΣ εχω γινει τελευταια

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει τοοοοοοοοοοοοοοοοοσα anime , που για να μην τα ξεχναω πλεον εχω αρχισει και τα γραφω σε χαρτακι ...

Kανε account στο anime planet.

Επιλεγεις απ τη λιστα με ολα τα ανιμε αυτα που εχεις δει και σου λεει και ποσο χρονο εχεις σπαταλησει βλεποντας τα.

Και τελος στα χαρτακια (!)

Link to comment
Share on other sites

Kανε account στο anime planet.

Επιλεγεις απ τη λιστα με ολα τα ανιμε αυτα που εχεις δει και σου λεει και ποσο χρονο εχεις σπαταλησει βλεποντας τα.

Και τελος στα χαρτακια (!)

Αυτό κάνε και μετά πες μας πόσες μέρες έχεις ξοδέψει από τη ζωή σου (για να τις συγκρίνουμε)

Link to comment
Share on other sites

τα γραφω για να τα θυμαμαι -.-

και δεν με νοιαζει ποσες ωρες εχω χασει απτην ζωη μου :p

καπου εκει εξω , υπαρχει κοσμος που εχασε παραπανω ωρες βλεπωντας 48 ποδια να χτυπανε μια μπαλα XD

Link to comment
Share on other sites

παει μου εκοψες τα φτερα

Εσύ φταις που τάχα μου δεν έβρισκες official anime thread :p

Έχω over 50 days σε anime και ~20 days σε manga. Τι είδος προτιμάς για να σου προτείνω μερικά?

Link to comment
Share on other sites

Σε κατι καλο Hero-sama

ολα τα βλεπω , αν και νομιζω τα ΤΟΠ τα εχω χτυπησει

σαφος σαν αγορακι ομως εχω μια κλιση προς ...μαχες+boobs+ καλο storyline

7582720_4794.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για πες επιγραμματικά τα top που έχεις δει

σαφος σαν αγορακι ομως εχω μια κλιση προς ...μαχες+boobs+ καλο storyline

Black lagoon

Canaan

Highschool of the dead

Needless

Sword Art Online

Tenjou Tenge

Και καλό λιώσιμο!

Link to comment
Share on other sites

oooo αναστήθηκε :book:

:p

δες Sidonia no Kishi δεν έχει πολλά boos δηλαδή τίποτα κλπ .... αλλά είναι με space και είδα παραπάνω ότι είδες το άλλο κλπ και έχει ιδιαίτερο animation (αυτό το ψευτο 3D :alien:) γενικά ψάξε σε κατηγορίες αλλιώς δεν πρόκειται ...

εγώ συνεχίζω να βλέπω animes και είμαι μια χαρά , παίρνω δύο τρία τέσσερα ανάλογα πόσα έχουν βγάλει εκείνη την ημέρα σαν ηρεμιστικά για να κοιμηθώ ...

τώρα για boobs

highschool DxD

και μου θύμησες

Issei-Hyodo-Quotes-150x150.jpeg -Boobs are heavier than a man’s life.

Issei Hyodo (High School DxD)

Yoshiharu-Sagara-Quotes-150x150.jpg -Boobs aren’t fat! They’re filled with men’s hopes and dreams!

Yoshiharu (The Ambition of Oda Nobuna)

και αν θέλεις να δεις κάτι και να πεις :-O

Manyū Hiken-chō

τέλος πάντων δεν θυμάμαι έχω δει τόσα πολλά που :suicide2:

επίσης προχτές είπα να ξεκινήσω κανένα movie anime και είδα το AKIRA WTF τι είχε σκεφτεί ο τύπος !

Link to comment
Share on other sites

Κάτι χωρίς boobs (ή έστω λίγα) και σεναριάκι (όχι shonen αν θα ήταν δυνατό ) παίζει? Μου έχουν πει το monster αλλά είναι λίγο μεγάλο για να το αρχίσω τώρα. Κάτι μεταξύ 20-30 επεισόδια θα ήταν τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.