Jump to content



Official Anime Thread !


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Μόλις τελείωσα το Death Note.

Είναι δυνατόν ο L μόλις πήρε το Death Note στα χέρια του, να μην τσέκαρε αν ο γραφικός χαρακτήρας του Light ήταν ίδιος με του Kira; ΕΛΕΟΣ

Και μην μου πείτε ότι μπορεί ο Light να τις είχε σκίσει γιατί δεν το δείχνει πουθενά αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως συμφωνώ με bezdim :p.. αλήθεια εσύ με κατεστρέψες! την έχω καταβρεί με το HXH ...άντε τώρα εγώ να διαβάσω για εφαρμοσμένα :p

ομοιοπαθείς εδώ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

καλά όταν φτιάχνουν, οι τους σκοτώνουμε όλους στο τέλος ή τους πρωταγωνιστές

αλλά όχι να ζούνε οι μισοί και ο πρωταγωνιστής αι σιχτηρ κάντε καμιά σωστή δουλειά

:fist:

Link to comment
Share on other sites

dafuq με το τέλος ...δεν ξέρω άμα μ'αρεσε ή ήταν fail.. πάντως αυτό που με ξενέρωσε όπως και στο fate/stay night ήταν

που ποτέ δεν έγινε κάτι..μετά το shirou/saber έχουμε το Shu/Inori damned eternal love...+ότι με ξενέρωσε που στο τέλος ήταν τυφλός

Link to comment
Share on other sites

άχρηστοι είναι οι σεναριογράφοι μπορούσε να είχε πολύ καλύτερο τέλος

τέλος 1

αυτή που γιατρεύε με το void της, να μην είχε πεθάνει και τώρα να ήτανε με τον βλάκα

τέλος 2

όλοι νεκροί

τέλος 3

όλοι νεκροί + καταστροφή του κόσμου

τέλος 4

ο βλάκας και η μπεκάτσα μαζί (σώζονται από μια ανώτερη δύναμη)

τέλος 5

ψοφάει η μπεκάτσα μπροστά του (όπως έγινε) αλλά την συναντάει πάλι μετά από 6 μήνες (μία που μοιάζει τρομερά), το ίδιο θα μπορούσε να γίνει με την medic

τσακ μπαμ 5 τέλη τόσο άχρηστοι είναι

τέσπα δεν ξέρω αν θα έχει και συνέχεια που δεν νομίζω ? για όσους το έχουν δει (

τυφλό, κουτσό, ανάπηρο πως θα παίξει

:p)

Link to comment
Share on other sites

Είδα το Paprika και ένα έχω να πω: Αριστούργημα. Aπό όλες τις απόψεις. Κρίμα που πέθανε τόσο νέος ο Satoshi Kon :rip:Περιμένω με ανυπομονησία το Dreaming Machine. Επόμενο στη σειρά είναι το Steins Gate το οποίο απ ότι ακούω πρέπει να είναι δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

φίλε εγώ είδα το steins gate μέχρι το 12-15 κάπου εκεί...μετά το παράτησα..δυνατό είναι , αλλά πεύτει πολύ mindf*ck ..ίσως να μην ήμουν έτοιμος εκείνη την περίοδο για τέτοιο anime..όταν το δεις πες άμα είναι να το ξαναgive it a try

Link to comment
Share on other sites

άμπαλος δεν λες τίποτα..λένε πάντως ότι δεν το έκοψαν τελείως, αλλά θα το αφήσουν να περάσει λίγος καιρός να ππροχωρησει λίγο το manga και μετά θα το συνεχίσουν..το έκαναν αυτό για να μην βγάλουν fillers και κουράσουν τον κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Πάει το Bleach (anime). Δεν το έκοβε ο άμπαλος με τον θάνατο του Aizen;

Eγώ θέλω να τους παντρέψουμε κάπως :p να μην τα αφήσουν στην φαντασία μας και προς θεού όχι άκυρο τέλος

πχ l2phile γιατί να το έκοβαν με το AIZEN αφού το τούμπανο δεν είχε δυνάμεις (μέσω του τελευταίου) κύκλου του ξαναδόθηκαν δυνάμεις αρκετά καλύτερες (με απλά λόγια) αν είχε τις τωρινές δυνάμεις στον aizen δεν θα έκανε το final tezuka dentsu και θα έχανε τις δυνάμεις του :p ....

τώρα όμως που ξανά απόκτησε σηγά που θα το τελειώσουμε, τώρα είναι η ώρα να μπει λίγη δράση με κάποιον άλλο παλαβό που θέλει να καταστρέψει το κόσμο :tomato: να δούμε τι θα γίνει (εγώ θέλω πάντρεμα δεν με νοιάζει πως θα το καταφέρουν) + ότι έκλεισε ο κύκλος και ο ichigo είναι στα 17 και θέλεις να το έκοβαν στα 16 (έχασε τις δυνάμεις του)...

έχει πολλές προοπτηκές αν θέλουν το συνεχίζουν για τα επόμενα 10 χρόνια , αν θέλουν βέβαια :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.