Jump to content



Recommended Posts

Να περιμενω το πλαισιο αξιζει ; η να αγορασω το απλο ;
Το πακέτο της προ-παραγγελίας διαθέτει και το Company of Heroes 1, το Strategy Game με το υψηλότερο σκορ στην ιστορία!

Επίσης το Medium Weight Vehicle Pattern που περιλαμβάνει 2 skins camo για custom βάψιμο οχημάτων, το Γερμανικό Rotbraun και το Ρώσικο Leningrad pattern.

Και Εγγυημένη πρόσβαση στη Beta του παιχνιδιού, αρκετά νωρίτερα από την κυκλοφορία του.

Mόνο και μόνο για το coh1 (αν δε το έχεις) αξίζει και με το παραπάνω!

Α-πί-στευ-το παιχνίδι, είχαμε τσουρουφλιστεί πολύς κόσμος :fun:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ρε συμμαχοι εχω μπερδευτει....

εχει μιλησει κανεις με Πλαισιο να το επιβεβαιωσει?

ο πακέτο της προ-παραγγελίας διαθέτει και το Company of Heroes 1, το Strategy Game με το υψηλότερο σκορ στην ιστορία!

Επίσης το Medium Weight Vehicle Pattern που περιλαμβάνει 2 skins camo για custom βάψιμο οχημάτων, το Γερμανικό Rotbraun και το Ρώσικο Leningrad pattern.

Και Εγγυημένη πρόσβαση στη Beta του παιχνιδιού, αρκετά νωρίτερα από την κυκλοφορία του.

Αυτα που αναφερουν παραπανω στο site τους

οι αλλοι (THQ, Origin, Steam,) το περιλαμβανουν με τις digital collector's edition των 80€

ή δινουν μονο το Medium Weight Vehicle Pattern που περιλαμβάνει 2 skins camo για custom βάψιμο οχημάτων σαν preorder bonus βλ. [ame=http://www.amazon.com/Company-Heroes-2-Pc/dp/B0081X5TUY/?tag=cdkeyprices-20]Amazon[/ame].

α) το Πλαισιο εχει πετυχει την συμφωνια του αιωνα

β) εχει γινει λαθος(?) στην περιγραφη

γ) THQ, Origin, Steam & Αmazon δεν ξερουν τι πουλανε ή πανε να μας πιασουν κοτσους

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που δε με ενδιαφέρει τόσο η Beta, να το πάρω τώρα πριν το πάρει χαμπάρι το Πλαίσιο και αλλάξει την τιμή; Δε χάνω τίποτα. Αν θέλω να το τραβήξω, απαιτώ και τη beta και ας κόψουν το λαιμό τους.

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα εγώ το πλαίσιο δίνει μόνο το company of heroes 1 (χωρίς τα dlc).

Η digital collector's edition των 80€ που αναφέρει ο [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] περιλαμβάνει το company of heroes 1 μαζί με όλα τα dlc του.

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα εγώ το πλαίσιο δίνει μόνο το company of heroes 1 (χωρίς τα dlc).

Η digital collector's edition των 80€ που αναφέρει ο [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] περιλαμβάνει το company of heroes 1 μαζί με όλα τα dlc του.

Τα παραπάνω + 2 αξιωματικούς,1 ρούσκι κι έναν τζέρυ,απλά στου πλασίου παίρνεις μόνο τα σκίνς και το coh 1 χωρίς τα dlc.

Πάντως όσοι παίζετε ακόμη το 1 έτσι και δειτε παιχνίδι με τον romel88 να ξέρετε πως παίζει με maphack ο Ελληναράς και του ρίξαμε 2 φορές άγριο φυστίκιον,για τόσο άχρηστο άνθρωπο μιλάμε,ούτε με hack δεν μπορεί να κερδίσει

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Τα παραπάνω + 2 αξιωματικούς,1 ρούσκι κι έναν τζέρυ,απλά στου πλασίου παίρνεις μόνο τα σκίνς και το coh 1 χωρίς τα dlc.

Πάντως όσοι παίζετε ακόμη το 1 έτσι και δειτε παιχνίδι με τον romel88 να ξέρετε πως παίζει με maphack ο Ελληναράς και του ρίξαμε 2 φορές άγριο φυστίκιον,για τόσο άχρηστο άνθρωπο μιλάμε,ούτε με hack δεν μπορεί να κερδίσει

Κοιτα το romel88 τον εχω friends απ'οσο ξερω δεν εχει maphack δλδ οσες φορες παιξαμε εδω δεν ξερει τι ειναι mod οταν φερεις αποδειξεις τοτε σαφως και θα κατεβασω το καπελο μου, αλλιως και γω μπορω να κατηγορησω εσενα οτι μου εκλεψες το acc μου...η αποδειξη που ειναι ομως ; :p

herculespot22

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το romel88 τον εχω friends απ'οσο ξερω δεν εχει maphack δλδ οσες φορες παιξαμε εδω δεν ξερει τι ειναι mod οταν φερεις αποδειξεις τοτε σαφως και θα κατεβασω το καπελο μου, αλλιως και γω μπορω να κατηγορησω εσενα οτι μου εκλεψες το acc μου...η αποδειξη που ειναι ομως ; :p

herculespot22

Αδερφέ παίζω από την πρώτη μέρα που βγήκε multi και ξέρω να το ξεχωρίζω,όταν δίνω μάκρο στα στούκας μου και στο τελευταίο παρκάρισμα πέφτει άρτι ακριβείας ή εκεί που ξεκινάνε να πάνε τα άρματα πέφτει πάλι βολή ακριβείας ή όταν έχω τον sniper σε καμούφλα και το πεζικό πηγαίνει ακριβώς κατά πάνω του χωρίς να υπάρχει λόγος να πάει σ'εκείνο το μέρος κι αυτό γιατί ήθελα να σιγουρέψω το maphack του τότε ναι έχει,μην κάνεις το λάθος να μου πεις ότι είχε αυτός sniper γιατί 2 bikes αλώνιζαν με μάκρο + ότι είδα και το replay του παιχνιδιού,από το ζευγαράκι μόνο ο αυτός είχε maphack γιατί ο άλλος βαρούσε λίγο πιο κουτουρού κι αυτό γιατί δεν θυμόταν τις υποδείξεις του romel.Δεν κράτησα το replay,όσο για το αν είναι ανίδεος σε πληροφορώ πως το mpahack είναι πολύ πιο εύκολο από το βάλεις ένα mod.Κι όταν τον κράζαμε στο game είπε πως το έβαλε γιατί ήταν σίγουρος πως είχαμε κι εμείς αλλά είναι τόσο άσχετος που θα πρέπει να καταλάβει πως οι θέσεις χτισίματος στην Gilroy είναι γνωστές ακόμη και στις κατσαρίδες.

Επίσης ούτε κι εσύ μπορείς ν'αποδείξεις ότι δεν τρέχει maphack το φιλαράκι οπότε άσε το καπέλο κάπου παράμερα

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Λογικά η έκδοση του πλαισίου είναι ή standard edition με δώρο το coh απο το stock που τους έχει μείνει :hehe:

Πάντως 35€ έναντι των 50€ που ζητάνε τα steam, origin, thq shop φαίνεται αξιότιμο

Έστω πως το προπαραγγέλνεις πάντως, θα σου στείλουν κωδικό για το beta?

Γιατί αν είναι να το πάρεις Μάρτη καλά κρασιά, πέταξε η beta :p

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ παίζω από την πρώτη μέρα που βγήκε multi και ξέρω να το ξεχωρίζω,όταν δίνω μάκρο στα στούκας μου και στο τελευταίο παρκάρισμα πέφτει άρτι ακριβείας ή εκεί που ξεκινάνε να πάνε τα άρματα πέφτει πάλι βολή ακριβείας ή όταν έχω τον sniper σε καμούφλα και το πεζικό πηγαίνει ακριβώς κατά πάνω του χωρίς να υπάρχει λόγος να πάει σ'εκείνο το μέρος κι αυτό γιατί ήθελα να σιγουρέψω το maphack του τότε ναι έχει,μην κάνεις το λάθος να μου πεις ότι είχε αυτός sniper γιατί 2 bikes αλώνιζαν με μάκρο + ότι είδα και το replay του παιχνιδιού,από το ζευγαράκι μόνο ο αυτός είχε maphack γιατί ο άλλος βαρούσε λίγο πιο κουτουρού κι αυτό γιατί δεν θυμόταν τις υποδείξεις του romel.Δεν κράτησα το replay,όσο για το αν είναι ανίδεος σε πληροφορώ πως το mpahack είναι πολύ πιο εύκολο από το βάλεις ένα mod.Κι όταν τον κράζαμε στο game είπε πως το έβαλε γιατί ήταν σίγουρος πως είχαμε κι εμείς αλλά είναι τόσο άσχετος που θα πρέπει να καταλάβει πως οι θέσεις χτισίματος στην Gilroy είναι γνωστές ακόμη και στις κατσαρίδες.

Επίσης ούτε κι εσύ μπορείς ν'αποδείξεις ότι δεν τρέχει maphack το φιλαράκι οπότε άσε το καπέλο κάπου παράμερα

για ξαναδιαβασε τι εγραψα λιγο, "απ'οσο ξερω δεν εχει maphack" σου δειχνω οτι δεν ειμαι σιγουρος απλα, δεν εγραψα πουθενα οτι μπορω να σου αποδειξω οτι δεν χρησιμοποιει "maphack" ΕΠΟΜΕΝΟΣ ασε τις εξυπναδες σου αλλου οχι σ'εμενα και οταν αποδειξεις τοτε θα σε παραδεχτο, τελος ολα τα παραπανω που εγραψες ειναι αληθες αλλα δεν εισαι ο μονος ετυχε να ειμαι εγω και αλλοι 1002 χρηστες με αποτελεσμα τα δικα μου χαλια stats και αλλοι 1002, σ'αυτο ξερεις ομως πιος φταει ; οχι ο romel88 αλλα ιδια η relic που εδωσε αυτο το δικαιωμα σε χιλιαδες gamers coh να το καταστησουν ευκολοτερο το game, και τελος δεν τον υποστηριζω το romel88 ουτε με νοιαζει τι κανει ουτε εχουμε καποια συγγενεια, απλα οταν γινονται τετοιες συζητησεις πρεπει να παραθετουν αποδειξεις και οχι γραφτες κατηγοριες εις βαρος του χωρις αποδειξεις!!!

Link to comment
Share on other sites

για ξαναδιαβασε τι εγραψα λιγο, "απ'οσο ξερω δεν εχει maphack" σου δειχνω οτι δεν ειμαι σιγουρος απλα, δεν εγραψα πουθενα οτι μπορω να σου αποδειξω οτι δεν χρησιμοποιει "maphack" ΕΠΟΜΕΝΟΣ ασε τις εξυπναδες σου αλλου οχι σ'εμενα και οταν αποδειξεις τοτε θα σε παραδεχτο, τελος ολα τα παραπανω που εγραψες ειναι αληθες αλλα δεν εισαι ο μονος ετυχε να ειμαι εγω και αλλοι 1002 χρηστες με αποτελεσμα τα δικα μου χαλια stats και αλλοι 1002, σ'αυτο ξερεις ομως πιος φταει ; οχι ο romel88 αλλα ιδια η relic που εδωσε αυτο το δικαιωμα σε χιλιαδες gamers coh να το καταστησουν ευκολοτερο το game, και τελος δεν τον υποστηριζω το romel88 ουτε με νοιαζει τι κανει ουτε εχουμε καποια συγγενεια, απλα οταν γινονται τετοιες συζητησεις πρεπει να παραθετουν αποδειξεις και οχι γραφτες κατηγοριες εις βαρος του χωρις αποδειξεις!!!

Δεν οφείλω ν'αποδείξω σε σένα τίποτε,μια χαρά stats έχω εγώ και ο συμπαίκτης μου(48-0 win ratio σε ενα απο τα profiles μου σου λέει κάτι?) κι αυτό γιατί ξέρουμε να παίζουμε και να σαπίζουμε ακόμη και παίκτες με maphack,σίγουρα φταίει η relic και ακόμη χειρότερα το σύστημά της για τους hackers που περιμένει από εμάς τους ίδιους τους παίκτες να κάνουμε αναφορά και να σώζουμε βίντεο και να τα στέλνουμε κι αυτό για να φάνε(αν φανε) μπαν για 28 μέρες.

Εγώ μπορώ να ξέρω 100% αν έχει ο αντίπαλος Maphack κι αυτό γιατί παίζω από την πρώτη μέρα που βγήκε.

Και να θα τον κράζω τον romel88 ειδικά όταν τον πετυχαίνω στο κανάλι κι αυτό για να τον αποφέυγουν παίκτες όχι και τόσο καλοί για να μην απογοητευθούν και το παρατήσουν.Εσύ τώρα κάτσε με την καραμέλα των αποδείξεων.Όχι δεν έχω αλλά μάλλον "σας" έτσουξε άσχημα που δεν σας βγήκανε τα 2 παιχνίδια ακόμη και με hack.Κι επειδή σ'αρέσει να παίζεις με τις λέξεις αλλά επί της ουσίας τίποτε γι αυτό κι έβαλα τα εισαγωγικά στο "ΣΑΣ".Αν ήσουν εσύ ο συμπαίκτης του στα 2 games στην Gilroys τότε πρέπει να το κάνετε unistall και τα dvd σουβέρ.Αν όχι απλά τζάμπα χτυπιέσαι.Θα τον κράζω όπου τον πετυχαίνω γιατί έτσι κι αλλιώς είμαι κατά πολύ ανώτερος παίκτης από αυτόν και δεν έχω εγώ προσωπικά να κερδίσω κάτι κράζοντας και κατηγορώντας έναν παίκτη που δεν μπορεί να με κερδίσει ούτε με hack και μάλιστα 2 φορές.Ο μόνος λόγος που τον ξεμπροστιάζω αυτόν αλλά και όποιον άλλον αποτυχημένο κλέφτη είναι για να τον αποφεύγουν οι λιγότερο έμπειροι.

Άντε τώρα να παίξεις κανένα skirmish μήπως και βελτιώσεις τα "stats" σου:secret:

Link to comment
Share on other sites

Δεν οφείλω ν'αποδείξω σε σένα τίποτε,μια χαρά stats έχω εγώ και ο συμπαίκτης μου(48-0 win ratio σε ενα απο τα profiles μου σου λέει κάτι?) κι αυτό γιατί ξέρουμε να παίζουμε και να σαπίζουμε ακόμη και παίκτες με maphack,σίγουρα φταίει η relic και ακόμη χειρότερα το σύστημά της για τους hackers που περιμένει από εμάς τους ίδιους τους παίκτες να κάνουμε αναφορά και να σώζουμε βίντεο και να τα στέλνουμε κι αυτό για να φάνε(αν φανε) μπαν για 28 μέρες.

Εγώ μπορώ να ξέρω 100% αν έχει ο αντίπαλος Maphack κι αυτό γιατί παίζω από την πρώτη μέρα που βγήκε.

Και να θα τον κράζω τον romel88 ειδικά όταν τον πετυχαίνω στο κανάλι κι αυτό για να τον αποφέυγουν παίκτες όχι και τόσο καλοί για να μην απογοητευθούν και το παρατήσουν.Εσύ τώρα κάτσε με την καραμέλα των αποδείξεων.Όχι δεν έχω αλλά μάλλον "σας" έτσουξε άσχημα που δεν σας βγήκανε τα 2 παιχνίδια ακόμη και με hack.Κι επειδή σ'αρέσει να παίζεις με τις λέξεις αλλά επί της ουσίας τίποτε γι αυτό κι έβαλα τα εισαγωγικά στο "ΣΑΣ".Αν ήσουν εσύ ο συμπαίκτης του στα 2 games στην Gilroys τότε πρέπει να το κάνετε unistall και τα dvd σουβέρ.Αν όχι απλά τζάμπα χτυπιέσαι.Θα τον κράζω όπου τον πετυχαίνω γιατί έτσι κι αλλιώς είμαι κατά πολύ ανώτερος παίκτης από αυτόν και δεν έχω εγώ προσωπικά να κερδίσω κάτι κράζοντας και κατηγορώντας έναν παίκτη που δεν μπορεί να με κερδίσει ούτε με hack και μάλιστα 2 φορές.Ο μόνος λόγος που τον ξεμπροστιάζω αυτόν αλλά και όποιον άλλον αποτυχημένο κλέφτη είναι για να τον αποφεύγουν οι λιγότερο έμπειροι.

Άντε τώρα να παίξεις κανένα skirmish μήπως και βελτιώσεις τα "stats" σου:secret:

Οτι να ναι δεν θα γραψω τιποτα αλλο αφου δεν δειχνεις κατανοηση :confused:

Link to comment
Share on other sites

Οτι να ναι δεν θα γραψω τιποτα αλλο αφου δεν δειχνεις κατανοηση :confused:

Κατανόηση μπορώ να δείξω όταν ο άλλος μπορεί να βάλει το μυαλό του να σκεφτεί λίγο.Εσύ είπες πως δεν είσαι σίγουρος ενώ εγώ σου λέω ότι είμαι κι αυτό γιατί το διαπίστωσα και στα 2 παιχνίδια,εσύ ζητάς αποδείξεις ενώ ξέρεις ότι δεν μπορώ να τις έχω καθώς δεν έχουν αξία ούτε για την relic αφού το έχει χεσμένο το παιχνίδι.

Εσύ δεν σκέφτηκες ποτέ ότι είναι τόσο χάλια παίκτης και μόνο με το maphack μπορεί να καταφέρει κάτι απέναντι σε άπειρους παίκτες και απλά δεν σου το λέει?

Και σου επαναλαμβάνω,τι κέρδος θα μπορούσα να είχα κράζοντας τον?Μήπως το ότι κάθε 2 μέρες κάνω διαφορετικό προφίλ γιατί με 10,11 και 12-0 κανένας δεν μας παίζει από τη στιγμή που με 7 παιχνίδια είμαι λέβελ 10?Αυτό ελπίζω να ξέρεις τι σημαίνει,πως κάνουμε παιχνίδια με μεγάλα levels αντιπάλων.

Λες μετά από τόσα χρόνια που παίζω με τον ίδιο συμπαίκτη παρέα να είμαι στα επίπεδα του romel88 και να έχω ανάγκη να τον ξεμπροστιάσω εδώ μέσα?

Ότι νάναι λες εσύ,ευτυχώς(και ελπίζω) το coh 2 να αργήσει να έχει τέτοια φαινόμενα.

Ο μόνος που δεν καταφέραμε να κερδίσουμε που να έχει maphack είναι ο Panzergirl κι αυτό γιατί έχει και resources hack,σου εύχομαι να μην πέσεις σε game του αλλά και κανένας από δω μέσα γιατί θα το παρατήσετε και θα παίζετε τέτρις μετά.

Να δεις εσύ sniper να περνάει καμουφλαρισμένος σχετικά μακρυά από 88άρι και η κάνη του να τον ακολουθεί και να βαράει και μετά άντε τράβα εσύ να βρεις τις αποδείξεις όταν η ίδια η relic μας έχει γραμμένους.

Ξέρω να ξεχωρίσω τους καθαρούς παίκτες και τους βρώμικους από το πρώτο 10λεπτο οπότε ξέρω πως θα αναπτυχθώ στο παιχνίδι και θα χάσουν,η μόνη περίπτωση χάσουμε είναι να παίζουν και με resources hack ή να είναι καθαροί και να τους υποτιμήσουμε τελείως και να μαλακιστούμε αλλά και πάλι θ'αγανακτήσουν για να πάρουν τη νίκη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σήμερα εχουμε 12 Μαρτίου, που ήταν υποτίθεται η μέρα κυκλοφορίας του COH 2.

Το είχα βάλει υπενθύμιση, να δω καμμιά κριτική και να αποφασίσω αν θα τα σκάσω τελικά.

Αμ δε...

Η Sega με τη Relic του δώσανε delay για 25 Ιουνίου :hang2:

Το δε press release δηλώνει ότι:

"Relic Entertainment is using the additional time to help Company of Heroes 2 meet the high standard set by its predecessor, the highest rated strategy game of all time."

Executive Producer Jonathan Dowdeswell also added "We hate to disappoint our fans with a later than expected date as we know they are eager to play but we feel the additional time will help the team deliver the high quality sequel they deserve."

Πφφφ... πόσα χρόνια πια τους παίρνει να φτιάξουν ένα sequel, ΕΛΕΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Oχι πολυ ενθαρρυντικα τα πραγματα so far

Το user interface ειναι ποοολυ φορτωμενο

πολυ textured και πολυχρωμο

αδικαιολογητα μεγαλο και με λαθος διαταξη σε πολλα σημεια

με οριζοντια διαταξη του resource monitor

πολυ στολισμενα icons σε wow στυλ μαλλον θα ελεγακαι τρωει ζωτικο χωρο απο το πεδιο της μαχης

Απορω γιατι αλλαξαν την πετυχημενη συνταγη του απλου Coh.

Απο gameplay

λιγο το υψηλο resource income

λιγο οι overpowered ολμοι κι οι χιονοθυελλες

καταντας να παρακαμπτεις το πεζικο στην αρχη

και πολυ συντομα (αφου εχεις απλετα διαθεσιμα resources)

να βρισκεσαι να παραγεις μαζικα οχηματα και ειδικα tanks για μπουλουκ-attack

καταργωντας ετσι το παλιο κλασσικο micro management intensive early game του απλου COH

Τα γραφικα δεν ειναι αυτο που θα περιμενα imho

ναι μεν εκρηξεις, βληματα και φωτιες/καπνοι ειναι εντυπωσιακα

αλλα οι μοναδες δεν εχουν δουλευτει οσο θα επρεπε

η επιλογη τους στο πεδιο ειναι μαλλον δυσκολη μιας και δεν ειναι ευκολο να διακρινεις τι ειναι τι

οι χαρτες so far ειναι μαλλον απλοικοι και με λιγο ground detailing

ουτε οι φωνες δεν λενε πολλα σε αντιθεση με τον ηχο γενικοτερα

που πραγματικα δειχνει οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια

Τα upgrades των μοναδων ειναι λιγοτερα σε σχεση με πριν

και υπαρχουν πολλες μοναδες που ουσιαστικα καταργουν η μια τον λογο υπαρξης της αλλης.

Τα δε κτιρια ειναι σαφως μικροτερα και μοιαζουν μαλλον σαν παγκοι λαικης με αμμοσακους

παρα με κτιρια

ενω το spawn των νεων μοναδων γινεται off-map και οχι απο τα ιδια τα κτιρια

το draw distance που πολυ θα ηθελα να εχει μεγαλωσει απο το πρωτο COH

για καλυτερη επιβλεψη του πεδιου της μαχης σε zoomed out pov

εχει παραμεινει εκει που ηταν με αποτελεσμα να μην βλεπεις καν που βαρανε οι long range μοναδες

ενω σε αρματομαχιες των 6-8 αρματων πηζει το τοπιο

Γενικα μαλλον προσπαθησαν να βαλουν πολλα νεα πραγματα μαζι

και να τα επανασχεδιασουν ολο το UI εξαρχης

και κατεληξαν σε εναν noob friendly πολυχρωμο αχταρμα που δεν δικαιολογει το χρονο που δουλευουν πανω στο game σε καμια περιπτωση.

Χιλιες φορες να κραταγαν τη λογικη και το UI του vCOH

και να εβαζαν νεους χαρτες, μοναδες, coldtech & TrueSight...

beta ειναι βεβαια...θα μου πεις

αλλα η γενικη κατευθυνση δειχνει να ειναι προαποφασισμενη δυστυχως

α και so far λενε οτι δεν θα εχει German campaign αλλα μονο russian

και φυσικα Αμερικανοι και Αγγλοι δεν παιζουν

οποτε θα πρεπει να περιμενουμε καποιο add-on, DLC, Expansion μπας και τους δουμε κι αυτους παραλληλα στο πεδιο της μαχης.

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/pcgamermagazine?sk=app_174961479209942&app_data=dlt-1

Εδώ έδινε το pc gamer αλλά φύγανε σε χρόνο dt.

Keep en eye λογικά θα ξαναβάλουν :secret:

EDIT: Πως φαίνεται πως δε διάβασα τα προηγούμενα posts ο μπαγάσας :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Pandelas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.