Jump to content



EMULATORS


bleo8onhs

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Έχω μια απορία ... όλα τα rom site γράφουν ότι είναι παράνομα και *λακιες ....

Μπορεί κανείς * να σε πιάσει , κι αν ΝΑΙ , τί μπορούν να σου κάνουν ??? Τον τελευταίο καιρό όλο ακούς για συλλήψεις στην Αμερική λόγω p2p κτλ

Τί λέτε ?

Ακόμα κ τον Κώτσο κλείσανε ... ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ...

ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ Site ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!!

ΕΛΕΟΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το Internet το Chankast.Καλή φάση!

Αν και δοκίμασα κάποια παιχνιδάκια το μόνο που κατάφερα να παίξω είναι το Virtua Fighter 3!

Όποιος έχει Chankast και έχει την καλοσύνη ας μου πεί κανά καλό παιχνιδί που δουλεύει για τον emulator.Μην στειλετε readme και τέτοια, έχω άφθονα!

Θέλω να το έχετε δει και εσείς ότι δουλεύει.

Το capcom hack κάνει ουσιαστική δουλειά στα παιχνίδια της capcom?

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση του Chankast που έχω λέει Chankast Alpha 025.

Τώρα αν αυτή είναι η πιο καινούργια δεν ξέρω.Πάντως ΑΝ θυμάμαι καλά κάπου έιχες πει kallileo ότι έχεις παίξει και το Shenmue.Μπόρει βέβαια και να μην ήσουν εσύ!

Το Soul Calibour και το Dead or Alive παίζουν όλα OK???, γιατί στο Virtua Fighter είχε μόνο τα ηχητικά εφέ (έλειπε ο ήχος).Βέβαια τα γραφικά και τα frames είναι πολύ καλά γι'αυτό παίζω που και που μιας και ήμουν φανατικός του Virtua Fighter 2 για PC.

Συγκεκριμένα το Soul Calibour το έχω σε αυθεντικό από ένα φίλο μου και όταν το βάζω στο PC αναγνωρίζει μόνο κάτι txt μεγέθους 12 KB!

Θέλει αντεγραμμένο για να δουλέψει?

(Το Vitua Fighter που παίζω αντεγραμμένο είναι)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LemonAmiga ....... με έφτιαξες τώρα......

Είμαι πολύ βαρεμένος με την Commodore γενικά , έχω σχεδόν όλα τα μοντέλα (εκτός Amiga 1000 , 3000).

Για να καταλάβεις βαρεμα , έβγαλα και μπλουζάκια με την στάμπα της Commodore και τα έβαλα στο fleamarket.

Ε , λέω δεν μπορεί , κάποιον θα κολλήσω λίγη τρέλλα. :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ κανεις dump με memory manager που εχεις φορτωσει στην memory card απο τον υπολογιστη.Υπαρχει και στο νετ αλλα δυσκολο να το βρεις.Παλιοτερα υπηρχε,τωρα το μαζεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.