Jump to content



Nvidia GTX295 @ 95 euro


qbiefox

Recommended Posts

Πωλείται η GTX295 μου, dual-pcb, 1792mb (2*896) ram. Η κάρτα είναι χρησιμοποιημένη 1 χρόνο, χωρίς όμως να είναι ποτέ ζορισμένη, αφού δεν παίζω games. Ήταν πάντα καθαρή μέσα σε καλά αεριζόμενο κουτί :)

95 euro για να φύγει άμεσα. Πρόκειται για πολύ δυνατή κάρτα, εφάμιλλη της 470 σε επιδόσεις.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος και συνεννόηση εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά

μ'ενδιαφέρει

την έχεις σε κάποιο PC να δουλεύει ?

αν ναι μπορείς να κάνεις ένα τεστ αν τρέχει το πρόγραμμα από το παρακάτω λινκ?

Octane Render - Downloads

θα το σκευτώ σοβαρά αν τρέχει αν και θέλω και psu :(

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα δουλεύει στο pc μου αυτή την στιγμή. Επειδή όμως σήμερα θα είμαι όλη μέρα εκτός σπιτιού, θα τρέχω πρόγραμμα που μου ζητάς αύριο το πρωί και θα σου απαντήσω :) Δεν βρίσκω πάντως λόγο να μην τρέχει, αφού υποστηρίζει κανονικά cuda (και εγώ για cuda development την χρησιμοποιώ την κάρτα)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εχω δει αυτά αλλά το κακό είναι πως από CUDA 2 το έκαναν CUDA 3 και μπορεί να το παν και για 4.

Η 8800GT που έχω δε δουλεύει πια με την τελευταία έκδοση του προγράμματος :(

Θα στείλω και ένα email μήπως είναι κάποιο bug.

Sorry για το πέδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω δουλέψει με cuda sdk 3 και 4 σε linux. Για να μην λέμε όμως λόγια του αέρα, αύριο θα τρέξω το πρόγραμμα και θα σου ποστάρω τα αποτελέσματα. Θέλεις να τρέξω κάτι συγκεκριμένο?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17471]phitos[/MENTION] : Το έτρεξα το octane... Δείχνει να λειτουργεί μια χαρά. Αν θες κάτι συγκεκριμένο να τρέξω πες μου, γιατί δεν το ξέρω καθόλου το πρόγραμμα :)

attachment.php?attachmentid=51240&stc=1&d=1341735797

post-5110-1416076400,751_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ κατάθεση γιατί δεν έχω χρόνο να τρέχω 2 φορές, μία για να στείλω και μία για να πάρω τα χρήματα. Γνωστός είμαι εδώ μέσα, τόσες αγοραπωλησίες έχω κάνει χωρίς να είχε κανένας ποτέ παράπονο, οπότε δεν υπάρχει θέμα αξιοπιστίας μου. Αν θες μπορώ να σου στείλω ότι φωτογραφία θες από την κάρτα (και σε λειτουργία) :) Τώρα όσο αφορά τον τρόπο αποστολής, εσύ επιλέγεις ανάλογα με τα μεταφορικά που θες να δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.