Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παιδια εγω το έβαλα χτες και μου κολλάει σε μαύρη οθόνη loading και μετα απο 2 λεπτα λέει το bf4 σταμάτησε να ανταποκρίνεται, έβαλα και beta drivers τπτ. Εχει κανείς καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το έβαλα χτες και μου κολλάει σε μαύρη οθόνη loading και μετα απο 2 λεπτα λέει το bf4 σταμάτησε να ανταποκρίνεται, έβαλα και beta drivers τπτ. Εχει κανείς καμία ιδέα;

Μην ασχολησε με το bugttlefield 4 ειναι η λυση:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

eature Highlights of The AMD Catalyst 13.11 Beta Driver for Windows

Includes support for the new products:

AMD Radeon™ R9 280X

AMD Radeon R9 270X

AMD Radeon R7 260X

AMD Radeon R7 250

AMD Radeon R7 240

- See more at: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst13-11WINBetaDriver.aspx#sthash.zm4wt3Ju.dpuf

gia 7970 κανει ομως?

Link to comment
Share on other sites

eature Highlights of The AMD Catalyst 13.11 Beta Driver for Windows

Includes support for the new products:

AMD Radeon™ R9 280X

AMD Radeon R9 270X

AMD Radeon R7 260X

AMD Radeon R7 250

AMD Radeon R7 240

- See more at: AMD Catalyst

gia 7970 κανει ομως?

λογικα ναι ρε το λεει κιολας απλα υποστηριζει και τα νεα μοντελα που βγηκαν σημερα!

Διαβασα και κατι σχολια απο καποιους οτι καπως βελτιωνει την ΒΕΤΑ του ΒF4

Έγινε επεξεργασία από ValantisMP
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην sniper κλάση η βολή της σφαίρας δινει μια αίσθηση σαν σε replay. Πρέπει να το αλλάξουν αυτό. Πολύ θετική η προσθήκη της ρύθμισης της διόπτρας ανάλογα με τα μέτρα! ....ανιχνεύεις με την συσκευή θερμικής ανίχνευσης την απόσταση των καμπερομένων στις ταράτσες (και γω το κάνω αρκετές φορές:upside:), πχ 220μέτρα...βάζεις την διόπτρα για στόχευση στα 200μ και σημαδεύεις λίγο πάνω από τον στόχο...Επιτέλους σε conquest έχω την δυνατότητα να κηνυγάω τα tank με c4...Δεν έχω ξεκλειδώσει το M40 ακόμα...[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] τι λέει το αγαπημένο σου bolt rifle;

Εντωμεταξύ όταν λοκάρω τανκ οποιοσδήποτε από τους δικούς μου βλέπει τον στόχο και μπορεί να ρίξει πύραυλο/ρουκέτα ή πρέπει να είναι στην ομάδα μου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ξεκλειδώσει το M40 ακόμα...[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] τι λέει το αγαπημένο σου bolt rifle;

Τωρα το αγαπαω ακομα περισσοτερο. Απλα η μλκια ειναι οτι τα frame drops τα χαλανε ολα. Επιπλεον για οσους θελουν να τεσταρουν το range finder στα sniper rifle που δε το χει στη beta για να το ξεκλειδωσεις, κανουν το εξης: μπαινουν σε ενα αδειο domination σαν recon, σηκωνουν το .50 αρι το οποιο εχει range finder, και αφου το πεταξουν το range finder μενει στο rifle τους. Γενικα αντι για το laser ειναι καλη προσθηκη.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με την αποδοση της καρτας γραφικων μου, εχω την 6950 2g απο τις πρωτες καρτες που ξεκλειδωναν με το διακοπτακι. Την εχω ξεκλειδωσει και η αναλυση που χρησιμοποιω ειναι 1920χ1080. επειδη δεν το εχω δοκιμασει ακομα το παιχνιδι και περιμενω να βγει , τι λετε θα μπορεσει να ανταπεξελθει;

επειδη δεν βγαινω για αλλαγη καρτας σκεφοτμουν μηπως βρω αλλη μια 6950 και τις χρησιμοποιησω σε διαταξη crossire.αξιζει σαν σκεψη ή καλυτερα να παμε σε αλλαγη καρτας ;;

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με την αποδοση της καρτας γραφικων μου, εχω την 6950 2g απο τις πρωτες καρτες που ξεκλειδωναν με το διακοπτακι. Την εχω ξεκλειδωσει και η αναλυση που χρησιμοποιω ειναι 1920χ1080. επειδη δεν το εχω δοκιμασει ακομα το παιχνιδι και περιμενω να βγει , τι λετε θα μπορεσει να ανταπεξελθει;

επειδη δεν βγαινω για αλλαγη καρτας σκεφοτμουν μηπως βρω αλλη μια 6950 και τις χρησιμοποιησω σε διαταξη crossire.αξιζει σαν σκεψη ή καλυτερα να παμε σε αλλαγη καρτας ;;

μια χαρα θα εισαι με την 6950 εγω παιζω με την gtx 280 (αυτη και αν ειναι παλια)!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.