Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

We've rolled out a new patch for PC in the Open BF4 Beta today. You can find the details down below:

Updates in Beta Patch #3 for PC (Oct 11)

- Various crash fixes

- Some dual core performance fixes

Let us know how this works for you in this thread, and please provide us your PC specs. Many thanks!

Battlelog / Log in

Link to comment
Share on other sites

Για μπλε μανίκι σαν τον τύπο δεν ξέρω, πάντως σχεδιάκια ναι, μπορεισ να συνθέσεις το δικό σου σχέδιο (μεγάλη ποικιλία από σχέδια, χρώματα και συνδιασμούς) και να το έχουν πάνω τα ρούχα/όπλα/οχήματα σου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει και εγώ πολλούς βαμμένους κίτρινους, μπλε, άσπρους.

Μάλιστα χθες παίζαμε αρκετές ώρες με τον [MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] και μου λέει ότι είμαι βαμμένος μπλε, πράγμα περίεργο αφού ούτε κάποιο τέτοιο camo γνωρίζω να υπάρχει και προπάντων δεν είχα κάποιο camo ξεκλειδωμένο.

Οπότε φτάνουμε στο συμπέρασμα ότι η παρατήρηση του [MENTION=20633]Orion2001[/MENTION] είναι σωστή. Έχω ένα emblem όπου στο background έχω βάλει ένα τεράστιο μπλε τετράγωνο, οπότε από εκεί θα προέρχεται το χρώμα στην στολή.

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά και μόνο.

Έπαιξα κανένα 2ωρο, Conquest Large σε γεμάτο server. Η χρήση VRAM δε ξεπέρασε τα 1645MB(συγγνώμη δεν έβγαλα screenshot. Τρέχω 8.1, 331.40 beta drivers, όλα τα patch και το παιχνίδι σε HIGH, εκτός του Mesh που είναι ULTRA, με τα AA, POST AA, HBAO στο OFF. Ανάλυση 1080p.

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή κάρτας δοκίμασα την τύχη μου με την 6870, είναι τα πάντα MED με SSAO και το game τρέχει νεράκι ! δεν είδα πουθενά κάτω απο 40 fps για την ώρα ! και το game θέλει με αυτά τα settings ~940mb vram

ujrz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

edit: Mε τους 13.11 beta είμαι περίπου +2fps πάνω.

57fz.jpg

Έγινε επεξεργασία από SkaL-
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ισχυουν αυτα που διαβασα εδω,50% καλυτερο framerate στα 8.1,[uPDATE: SMT-Bug?] Battlefield 4 CPU-Test: Windows 8.1 bis zu 50 Prozent schneller als Windows 7

Ειδατε τοσο μεγαλες διαφορες εσεις απο win 7 σε 8.1,σαν να πηραν μπροστα τα cores στους intel στα 8.1 ενω στα 7 κοιμοτανε.

Χαμος μιλαμε,αν και δε τα γουσταρω πρεπει να αγορασω αμεσα αν ισχυουν αυτα που βλεπω,μηπως δω και σε αλλα games τετοια αυξηση.

Κατι αλλο που μολις παρατηρησα στα win7 ο 3770κ με HT on 54.5 max και 46 min και me ΗΤ off 72.5 max και 61 min,κατι γινεται εδω,μπας και τα 7 δεν αξιοποιουν σωστα το HT,χαμος μιλαμε.

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες..

Απο την αρχη το εχω παρατηρησει.

Οταν ειμαι ingame, η οθονη σαν να τρεμει, δεν ξερω.. ενω δοκιμαζω και με 60 και με 75 hz..

Τι παιζει με αυτο?

1280χ1024..

Δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω.

Motion blur 0%

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.