Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsunami

Ρε παίδες στο σηγμείο που παίρνεις το buggy και υποτίθεται πρέπει να πηδήξεις απο μια σπασμένη γέφυρα παίζει κανέναν κόλπο γιατι όσες φορές και αν το έκανα και με φόρα όλο μέσα στο κενό πέφτει.Μιλάω για το σημείο που βγαίνεις από το ravenloft

Υπαρχει κουμπι turbo ή καπως ετσι, δες το στα controls

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νοικιασα το hl2 απο το video club σήμερα πάω να κάνω register στο steam το cd-key αλλά μου λέει ότι ειναι ίδη περασμένο το cd-key (λογικά θα το ενεργοποίησε 0 πρώτος που θα νοίκιασε το παιχνίδι) μπορώ να κανώ τίποτα για να το παίξω ή πακετο? αμα έιναι να τους το πώ να μην πληρώσω κιόλας!

αμα υπάρχει κανενας περίεργος τρόπος PM please!! ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μηπως ξέρει τιποτα κανένας άλλος γιατι δεν ξανα μπηκε ο amartolos !!! και ειμαι δυο μέρες με το παιχνιδι στο σκληρο και δεν μπορώ να το παιξω!!!(ειναι σπασιμο))!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο φορουμ του www.megagames.com που ασχολείται με τρόπους για να παίξεις τα γνήσια παιχνίδια που εχεις αγοράσει χωρίς cd.

εκει θα βρείς όλες τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου δεν ειναι το να παίξω το παιχνιδι χωρις cd (αυτο το βρηκα) το θέμα ειναι οτι έχω προβλημα στο στο steam acount (εχω προβλημα με τον κωδικό) από ότι ψαχνω στο ιντερνετ έχω δει και σε άλλα forum χρήστες να έχουν το ίδιο προβλημα!!! τελικά υπάρχει λύση?

Έχω βρεί ένα προγραμμα που ισχυρίζεται ότι κάνει (οffline activation) αλλα δεν μου λειτουργεί !! σε άλλα forum λένε ότι ειναι (κλέφτης κωδικών).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tim

το προβλημα μου δεν ειναι το να παίξω το παιχνιδι χωρις cd (αυτο το βρηκα) το θέμα ειναι οτι έχω προβλημα στο στο steam acount (εχω προβλημα με τον κωδικό) από ότι ψαχνω στο ιντερνετ έχω δει και σε άλλα forum χρήστες να έχουν το ίδιο προβλημα!!! τελικά υπάρχει λύση?

Έχω βρεί ένα προγραμμα που ισχυρίζεται ότι κάνει (οffline activation) αλλα δεν μου λειτουργεί !! σε άλλα forum λένε ότι ειναι (κλέφτης κωδικών).

Mην το ψαχνεις τζαμπα δεν μπορεις να το σπασεις.

Πρεπαι να βρεις μια ηδη σπασμενη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω κολλησει σε ενα βαρβατο σημειο. Μαλλον ειναι στις τελευταιες πιστες. Εχω ηδη μπει στην πολη που ειμουν αρχικα, αλλα εχει γινει της πουτ@νας. Φτανω μετα απο λιγο σε μια επαυλη που με χτυπαει ενα λειζερ απο πανω. Μπαινω μεσα, αλλα καποια στιγμη μπαινω σε ενα δωματιο με turrets στο ταβανι που με γ@μανε ανελεητα.

Τι κανω απο εκει ???? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Εχω κολλησει σε ενα βαρβατο σημειο. Μαλλον ειναι στις τελευταιες πιστες. Εχω ηδη μπει στην πολη που ειμουν αρχικα, αλλα εχει γινει της πουτ@νας. Φτανω μετα απο λιγο σε μια επαυλη που με χτυπαει ενα λειζερ απο πανω. Μπαινω μεσα, αλλα καποια στιγμη μπαινω σε ενα δωματιο με turrets στο ταβανι που με γ@μανε ανελεητα.

Τι κανω απο εκει ???? :cry:

www.gamefaq.com αν δεν βρεις κατι στις λυσεις κανε ενα ποστ στα forum του half life 2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tim

παιδιά μηπως ξέρει τιποτα κανένας άλλος γιατι δεν ξανα μπηκε ο amartolos !!! και ειμαι δυο μέρες με το παιχνιδι στο σκληρο και δεν μπορώ να το παιξω!!!(ειναι σπασιμο))!!!

ελα εδω ειμαι ,δεν πηρα τιποτα ,η ξαναστειλε η στειλε mail amartolos_26@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.