Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

πως και δεν υπάρχει τόπικ για το s6 :p

Το S6 edge ξεκινάει στο Skroutz από 813€, το απλό 530€ kai 680€ η 32άρα και η 64άρα έκδοση αντιστοίχως. Εγώ για 530€ χτύπησα χθες που είχανε σε προσφορά στο Coolicool το Xiaomi Mi Note Pro που είναι της τάξης του S6 Edge, γλίτωσα δηλαδή κάπου 300€! Όσο για το κόστος γενικώς, πόσοι κάνανε οικονομία για 2-3 μήνες, άτομα που δεν είχαν υποχρεώσεις φυσικά, για να πάρουν το νέο iphone 6 όταν βγήκε. Εγώ ξέρω 3-4 στο φιλικό μου περιβάλλον....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άρχισαν να δίνουν όλα τα μαγαζιά το Umi Iron. Τα έχει μαζεμένα στην δεξιά μεριά όλους τους διαγωνισμούς που τρέχουν τώρα, απ' όλα τα μαγαζιά, εδώ -> http://neakiniton.blogspot.gr/

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει την τύχη του

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω lollipop ή να μείνω με το Kitkat?

 

Θα έχω τίποτε παρατράγουδα με το Lollipop? Ακούγεται τίποτε?

 

Αν είναι να έχω ιστορίες μένω ως έχω. Δεν έχω πρόβλημα.

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

Δε μας λες και τι κινητό έχεις, αλλά γενικά μια χαρά είναι το lollipop. Στην απολύτως χειρότερη περίπτωση που σου βγει κανένα bug, θα στρώσει με factory reset. Συζητάω για επίσημο upgrade, διαφορετικά επιδέχεται μεγαλύτερη ανάλυση :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για πηγαίνετε μια βόλτα από: Ρυθμίσεις -> Λογαριασμοί -> Google -> Search -> Accounts & privancy -> Google account history και περιηγηθείτε εκεί μέσα στο Manage Activity...

 

Κάντε το, δε το έγραψα για να σας σπαταλήσω χρόνο!

Link to comment
Share on other sites

Για πηγαίνετε μια βόλτα από: Ρυθμίσεις -> Λογαριασμοί -> Google -> Search -> Accounts & privancy -> Google account history και περιηγηθείτε εκεί μέσα στο Manage Activity...

 

Κάντε το, δε το έγραψα για να σας σπαταλήσω χρόνο!

 

Τι ψάχνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Τι ψάχνουμε;

Τι ακριβώς βρήκες αν βρήκες; Προφανώς δεν ήθελα να πω αμέσως τι ψάχνουμε αλλά να σας βάλω στο "κόπο" να δείτε τι στοιχεία κρατάει η Google και που είναι κρυμμένα, τουλάχιστον αυτά που μας αφήνει να δούμε ότι κρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς βρήκες αν βρήκες; Προφανώς δεν ήθελα να πω αμέσως τι ψάχνουμε αλλά να σας βάλω στο "κόπο" να δείτε τι στοιχεία κρατάει η Google και που είναι κρυμμένα, τουλάχιστον αυτά που μας αφήνει να δούμε ότι κρατάει.

 

Προσωπικά έχω κλειστό το ιστορικό αναζήτησης, εκτός από το youtube...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω κλειστό το ιστορικό αναζήτησης, εκτός από το youtube...

Και εγώ τα είχα σχεδόν όλα κλειστά αλλά μου είχαν ξεφύγει μερικά. Απλά επειδή δε βλέπω να ασχολήθηκε κανείς, να πω ότι κρατάει:

  • Αναζητήσεις σε Google, YouTube etc
  • Φωνητικές αναζητήσεις - μπορείτε να ακούσετε με τη φωνή σας τι αναζητήσατε!
  • Πότε και με ποιο πάροχο έγινε "σύνδεση"

Και λογικά άλλα πολλά, τα παραπάνω ήταν όσα μου είχαν ξεφύγει και τα είχα αφήσει ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.