Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

Αποκλειστικό: Χτίσανε ζωντανή γάτα μέσα σε ντουβάρι στη Θεσσαλονίκη! | www.zoosos.gr

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JGYXEg3VEA4&list=UUBZtUfCtIU3ao36ZT_8LwtQ&index=6&feature=plcp]Γάτα μέσα σε τοίχο Οδός Κριεζώτου Θεσσαλονίκη - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σίλβη (τώρα είναι 2πλάσια με φουσκωτά μάγουλα) :hehe:

H0qEI.jpg

Και ο Calvin ο αρχηγός της αγέλης...

ZPOyC.jpg

Δύο είχε αλλά το ένα πέθανε στη γέννα.

Γίνομαι εντελώς gay όταν βλέπω τέτοιες στιγμές με ζώα και ιδίως γάτες :inlove::inlove:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το ότι θα μου έλεγε η μάνα μου «έχουμε και το σκύλο μέσα στο σπίτι», ούτε ως αστείο δεν το φανταζόμουν πριν από 5-6 μήνες (δε συζητάω για πριν από ένα χρόνο που δεν ήθελε καν σκύλο). Βέβαια, αυτό εν πολλοίς οφείλεται στο σκύλο, που μέσα στο σπίτι δεν πειράζει τίποτα και κανέναν.

attachment.php?attachmentid=47906&stc=1&d=1328097086

ενα μεγαλο μπραβο στο αφεντικο του, λεω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Σκανδαλιάρικο Λαμπραντόρ με χαρτιά ζητά θηλυκιά για ζευγάρωμα.

img-20120416-144559-7188.jpg

img-20120416-144606-7189.jpg

Το όνομά του είναι Άθως. Όποιος ενδιαφέρεται (περιοχή Αθήνα, βόρεια προάστια) ας στείλει pm.

Έγινε επεξεργασία από Ταμτάκος
Link to comment
Share on other sites

γκολντεν ριτριβερ πολυ κλασσική γκομενοπαγίδα και έχει γεμίσει ο τόπος.

επίσης είναι πολύ δύστροπα σκυλιά και θέλουν πολλή φροντίδα. χάνουν και ένα τόνο μαλλί τη βδομάδα. επειδή σε ξέρω μάλλον δε θες golden retriever :p

Link to comment
Share on other sites

ζορζ,βασικα εχει γεμισει ο τοπος αυτο που λες,τωρα ο αλλος λογος δεν με χαλαει..

το ακιτα ινου το βλεπω καπως πιο περιεργο και ιδαιτερο σκυλι..ισως και πιο ομορφο

αυτο με το μαλλι το παρατηρησα το ειχε ενας γειτονας,του το πηγαινα βολτες εγω,καθως το ειχαν κλεισμενο σε ενα διαμερισμα..:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Akita Inu

δες αυτό περί ακίτα

γκόλντεν θα σου έλεγα όχι

αν έχεις χρόνο για βόλτες θα σου έλεγα λαμπραντόρ (αλλά να ξέρεις ότι μετά τον 1 χρόνο θέλει 1 ώρα τρέξιμο τη μέρα)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.