Jump to content



Ατελειωτες καθυστερησεις απο Κινα


Recommended Posts

Και οι εκπληξεις λογω ημερων συνεχιζονται

9/25 παραγγελια απο tomtop.com ηρθε σημερα...3 μηνες μετα ! Πρεπει να γυρισε το πλανητη 4-5 φορες

--------------------------------

ναι ε ? και εγω παρηγγειλα απο εκει

To: tomtop.wholesaler

Subject: Other: dimitris_ld sent a message about 4 Parking Sensors LED Display Car Reverse Backup Radar #160563718659

Sent Date: 18-Oct-12 12:06:15 BST

και ακομα ερχεται......

του εστειλα e-mail και μου ειπε οτι το ξαναεστειλε..αλλα οσο το ειδατε εσεις τοσο το ειδα και εγω ακομα...

τι κανω ?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο Hong Kong που παράγγειλα δεν ήρθαν απλά ποτέ... Πάμε για refund και παραγγελία ξανά. Θα προσθέσω κανα δύο πραγματάκια απο τον ίδιο πωλητή επι της ευκαιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο Hong Kong που παράγγειλα δεν ήρθαν απλά ποτέ... Πάμε για refund και παραγγελία ξανά. Θα προσθέσω κανα δύο πραγματάκια απο τον ίδιο πωλητή επι της ευκαιρίας.

Θα το ρισκαρεις να ξαναπαραγγειλεις απτον ιδιο πωλητη που δε σου στειλε τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Θα το ρισκαρεις να ξαναπαραγγειλεις απτον ιδιο πωλητη που δε σου στειλε τιποτα?

Δεν είναι οτι δε στέλνουν. Είναι οτι χάνονται στο ταχυδρομείο είτε θα τα λάβω σε 2 μήνες ή ο Θεός ξέρει πότε.

Link to comment
Share on other sites

επίσης κάτι άλλο εχετε παρατηρήσει οτι το tracking των ελτα έχει πρόβληματα τώρα τελευταία ή μόνο σε μένα συμβαινει?Σε τουλάιστον 2 δέματα δεν μου τα εμφάνιζε οτιέχουν έρθει Ελλάδα παρά μόνο αφού τα παρέλαβα, και τώρα σε ότι tracking number του βάζω βγάζει ένα error.

Link to comment
Share on other sites

επίσης κάτι άλλο εχετε παρατηρήσει οτι το tracking των ελτα έχει πρόβληματα τώρα τελευταία ή μόνο σε μένα συμβαινει?Σε τουλάιστον 2 δέματα δεν μου τα εμφάνιζε οτιέχουν έρθει Ελλάδα παρά μόνο αφού τα παρέλαβα, και τώρα σε ότι tracking number του βάζω βγάζει ένα error.

Το φτιαξανε.Τα ελτα για μενα ειναι η καλυτερη ταχυδρομικη δημοσια υπηρεσια.Οτι εχει μπει Ελλαδα δεν εχει χαθει ποτε.Αν δεν εχω παρει κατι ο αλλος απλα δεν το εστειλε τα ελτα δεν το χασανε παντως.Επισης Εστειλα συστημενο Α προτεραιοτητα 21 του Δεκεμβριου για Αγγλια.23 του μηνα εφτασε Αεροδρομιο Αγγλιας και απο τοτε εξαφανιστηκε.Καμια ενημερωση απο το track n trace των roal mail.Εστειλα email και απαντηση 0.Εχουνε χασει ποτε συστημενο δεμα τα Ελτα??ΠΟΤΕ.

Αν κανετε μια αναζητηση για lost parcel royal mail στο google θα δειτε οτι το να χανετε συστημενο δεμα στην Αγγλια ειναι κατι το normal.Δεν τρεχει τιποτα....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς αυτά που παίρνω εγώ απο Κίνα είναι πολύ φτηνά οπότε δεν αγχώνομαι τόσο.Βέβαια ο χρόνος είναι ένα θέμα...

Απο αγγλία πάλι μου έχουν έρθει πακέτα και σε λιγότερο απο βδομάδα με royal mail...Αυτά που επείγουν και δεν θέλω να χαθούν,θα δώσω κάτι παραπάνω να τα πάρω από Ευρώπη...

Αυτά και από εμένα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.