Jump to content



..The Animus Project..


Doc1355

Recommended Posts

Ειναι λιτος ο φωτισμος τους και σπαει την μαυριλα του μαυρου w/b δεν νομιζω να ειναι υπερβολη με το ολο αποτελεσμα μην τρελαθουμε.

Αν κρίνω από το Raystorm θα είναι ωραίο και θα φωτίζει το σχετικά "σκοτεινό" κάτω μέρος..

Θα βοηθούσε σίγουρα να έβλεπα ένα από κοντά αλλά άντε βρες το :tomato::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
Ε αμα τα παρω πρωτος σε κερναω καφε να τα δεις απο κοντα

Σίγουρα κάνει και στις 770;

Βλέπω κάποιες μικρές διαφορές στους πυκνωτές μεταξύ 780-770..

EDIT: Δεν κάνει με λίγο ψάξιμο που έκανα,αν βγει άλλο βλέπουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γιατρέ θέλεις να μας τρελάνεις μου φαίνεται... Πριν καιρό που ενδιαφερόμουν για το 600Τ είδα πολλά watercooled projects. Κανένα μα κανένα απο αυτα δεν ειχε την δουλειά και την τελειότητα που έχει το δικό σου. Ολά σωστα όλα αψεγάδιαστα. Δουλειά που θα την ζηλεύανε πολλοί modders σε κάτι overclock.net και κάτι xtremesystems.org. Πραγματικά αξιοζήλευτο. Keep up the excellent work you crazy doc.....

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ θέλεις να μας τρελάνεις μου φαίνεται... Πριν καιρό που ενδιαφερόμουν για το 600Τ είδα πολλά watercooled projects. Κανένα μα κανένα απο αυτα δεν ειχε την δουλειά και την τελειότητα που έχει το δικό σου. Ολά σωστα όλα αψεγάδιαστα. Δουλειά που θα την ζηλεύανε πολλοί modders σε κάτι overclock.net και κάτι xtremesystems.org. Πραγματικά αξιοζήλευτο. Keep up the excellent work you crazy doc.....

Αν και νομίζω πως τα παραλές λιγάκι σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
θα σου απαντήσω με δυο παροιμίες

-Αγάλι αγάλι γίνετε η αγουρίδα μέλι.

-Όποιος βιάζετε σκοντάφτει

Για αυτό το νου σου :D

Δεν είναι τυχαίο ότι έκανα 4-5 μήνες για να ολοκληρώσω το project (άσχετα που μετά άλλαξα κάρτες)..

Αργά και σταθερά για να βγει όπως ακριβώς το θέλω :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε!

Ευελπιστώ σύντομα να καταφέρω να βάλω και τις κάρτες στο νερό ξανά γιατί έρχεται νέο project σε λίγο καιρό :)

!!!! Αυτο είναι νεο Μάνο, εκ των ων ουκ άνευ το build log. :happy2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.