Jump to content



..The Animus Project..


Doc1355

Recommended Posts

Μαλιστα ωραια δουλεια και αποτι φαινεται σε 5mm ειναι εφικτο... τωρα για 3αρι και μαλιστα χωρις κολονάτο πραγματικα δεν μπορω να φανταστώ τι χερι πρεπει να εχει ο αλλος για να το καταφέρει!

Δημήτρη αν θες ανεβάζω βίντεο να δεις ότι δεν είναι κάτι τόσο τραγικό όσο νομίζεις..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Γιατί τα παίρνεις τώρα ρε συ Μάνο;

Δε σε πιάνω ειλικρινά. Σε αμφισβήτησε κανείς;

Σε 5άρι είπαμε πιάνει και καλά μάλιστα. Στο 3άρι είπαμε πιάνει στο τσικ.

Γιατί αρπάζεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα παίρνεις τώρα ρε συ Μάνο;

Δε σε πιάνω ειλικρινά. Σε αμφισβήτησε κανείς;

Σε 5άρι είπαμε πιάνει και καλά μάλιστα. Στο 3άρι είπαμε πιάνει στο τσικ.

Γιατί αρπάζεσαι;

Οχι δεν αρπάζομαι σόρρυ αν φάνηκε κάπως!

Απλά θέλω να δείξω και σε παιδιά που δεν έχουν εξοπλισμό όπως κολωνάτα κτλ ότι είναι εφικτό και με πιο απλό τρόπο..

Στο 3άρι μπορεί να πιάνει στο τσίκ και σίγουρα δεν κάνει για να κρατήσει φορτίο αλλά για τον σκοπό που το χρησιμοποιώ εγώ είναι υπερκομπλέ :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τότε κάνε μου την χάρη να μην βάζεις πολλά σημεία στίξης στο τέλος των προτάσεων. Μαζί με τα κεφαλαία, δείχνουν μία ένταση στη "φωνή". :)

Εγώ αυτό που σου είπα και επιβεβαίωσα ουσιαστικά, είναι ότι αφού έχεις βάλει 5άρι πλέξι ταινία διπλής όψεως -σαν αντικατάσταση- δε χρειάζεται.

Oπότε επειδή δεν κατάλαβα που είναι το θέμα γι' αυτό και σου απάντησα δεύτερη φορά για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα.

Για το project keep it up!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τότε κάνε μου την χάρη να μην βάζεις πολλά σημεία στίξης στο τέλος των προτάσεων. Μαζί με τα κεφαλαία, δείχνουν μία ένταση στη "φωνή". :)

Εγώ αυτό που σου είπα και επιβεβαίωσα ουσιαστικά, είναι ότι αφού έχεις βάλει 5άρι πλέξι ταινία διπλής όψεως -σαν αντικατάσταση- δε χρειάζεται.

Oπότε επειδή δεν κατάλαβα που είναι το θέμα γι' αυτό και σου απάντησα δεύτερη φορά για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα.

Για το project keep it up!

TI ΛΕΣ ΤΩΡΑ! :p

Η διαφωνία μου πάντως ήταν σχετικά με το αδύνατο χωρίς κολωνάτο,αυτός ήταν και ο λόγος που έκατσα και το δοκίμασα μόνος μου και στα 2 plexi :)

Βασικά για το θέμα της "φωνής" φταίει το ότι μερικές φορές θέλω να πω πράγματα για τα οποία είμαι απόλυτα σίγουρος (ενώ μπορεί να μου λένε το αντίθετο) και από την βιασύνη μου να τα πω ξεχνάω φάτσες κτλ με αποτέλεσμα να βγαίνει "νευριασμένο" αυτό που γράφω !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδες κάπως έτσι παρεξήγησες και τον Δημήτρη. Μπήκα να κάνω τον πυροσβέστη και βρίσκομαι με πολλά θαυμαστικά σε απαντήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε μα! :p

Link to comment
Share on other sites

Είδες κάπως έτσι παρεξήγησες και τον Δημήτρη. Μπήκα να κάνω τον πυροσβέστη και βρίσκομαι με πολλά θαυμαστικά σε απαντήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε μα! :p

Οϊ του Δημήτρη ήταν σχόλιο από δίπλα που μου είχε φανεί κάπως αλλά anyway,γιαυτό τον ρώτησα κιόλας για να μην τον παρεξηγήσω χωρίς λόγο.

Εντωμεταξύ έχω σχεδόν τελειώσει με ledοταινίες κτλ και περιμένω το cf connector για να συνδέσω τα νερά στις κάρτες μεταξύ τους και να συνεχίσω και αργεί :wall:

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν θες ανεβάζω βίντεο να δεις ότι δεν είναι κάτι τόσο τραγικό όσο νομίζεις..

Οχι ρε συ δεν χρειάζεται, δεν σε αμφισβητώ απλα με οσες γνώσεις έχω μου φαινεται πολυ δύσκολο να γίνει σε 3αρι έστω και με μια βόλτα.

Ενα βίντεο πάντως περα απο την πλακα θα βοηθούσε πολυ αλλους που θα ήθελαν να το δοκιμάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Είδες κάπως έτσι παρεξήγησες και τον Δημήτρη. Μπήκα να κάνω τον πυροσβέστη και βρίσκομαι με πολλά θαυμαστικά σε απαντήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε μα! :p

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για να μαθεις! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιποοοοοοοοοοοοοοοοον!

Σήμερα τελείωσα με τις καλύπτρες και κάποια ακόμη αυτοκόλλητα που ήθελα :)

Εδώ το πάνω μέρος της καλύπτρας το οποίο ντύθηκε με matte βινύλιο και πάνω του κόπηκε ένα σχεδιάκι σαν ροή υγρού που ενώνει το ένα ρακόρ διελεύσεως με το άλλο!

P4110323.jpg

Μετά πήγα στα stickers των καρτών καθώς όπως σας είχα πει το 6970 που είχα κάνει δεν μου άρεσε και ήθελα να το αλλάξω...

Εδώ λοιπόν το νέο stickerάκι:

P4110325.jpg

P4110332.jpg

Και επειδή το crossfire bridge ήταν πολύ άσχημο είπα να το βελτιώσω λιγάκι..

P4110328.jpg

P4110331.jpg

Kαι εδώ μια γενική εικόνα του κουτιού με συνδεδεμένα τα tubes ώστε να κοπούν στο σωστό μήκος.

Δεν είναι η τελική εικόνα εννοείται καθώς λείπει ο φωτισμός,τα πλαστικά του κουτιού,το υγρό,το crossfire connector και όλα τα καλώδια φυσικά :p

P4110338.jpg

P4110339.jpg

Τις γνώμες σας παρακαλώ :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Μάνο ψάχνουμε τα σαγόνια μας, Ευγε!

Αυτές τις ιδέες του στυλ να ενωσεις τα δυο ρακοράκια του πάνελ με μια μπλε γραμμή ήθελα να ξερα που τις βλέπεις, έχει βγάλει κάνα λυσάρι ο Πατάκης, "Χαρούμενο Watercooling στις Διακοπές" μήπως;

attachment.php?attachmentid=55730&stc=1&d=1365703248

post-23742-1416077241,4573_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάνο ψάχνουμε τα σαγόνια μας, Ευγε!

Αυτές τις ιδέες του στυλ να ενωσεις τα δυο ρακοράκια του πάνελ με μια μπλε γραμμή ήθελα να ξερα που τις βλέπεις, έχει βγάλει κάνα λυσάρι ο Πατάκης, "Χαρούμενο Watercooling στις Διακοπές" μήπως;

:hehe::hehe: Γιάννη δεν υπάρχεις φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.