Jump to content



..The Animus Project..


Doc1355

Recommended Posts

Doc απλά ρε φίλε αξιοζήλευτο!!!

Από τα πιο όμορφα που έχω δει και κάνεις κάτι που πάντα είχα στο μυαλό μου και δε μπορούσα να κάνω!!!Και με τον καιρό όλο και πιο κοντά έρχεσαι σε αυτά που ήθελα στο δικό μου pc αλλά όλο και κάτι παραπάνω προσθέτεις και ξεπερνάς τις ήδη υπάρχων ιδέες!!!

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ man!!!:clap:

Αναμένω για το τελικό...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
Doc απλά ρε φίλε αξιοζήλευτο!!!

Από τα πιο όμορφα που έχω δει και κάνεις κάτι που πάντα είχα στο μυαλό μου και δε μπορούσα να κάνω!!!Και με τον καιρό όλο και πιο κοντά έρχεσαι σε αυτά που ήθελα στο δικό μου pc αλλά όλο και κάτι παραπάνω προσθέτεις και ξεπερνάς τις ήδη υπάρχων ιδέες!!!

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ man!!!:clap:

Αναμένω για το τελικό...

Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη!

Χαίρομαι που σου αρέσει φιλαράκι :D

Stay tuned :turn:

Link to comment
Share on other sites

Μανο, αν και τα ειπαμε και skype, λεω και εδω οτι περιμενω να το δω τελειωμενο.

Πιστευω οτι χαλαρα πρεπει να σηκωθει και στο MDPC με τοση δουλεια που εχεις ριξει.

Και για να ειμαι απολυτα δικαιος, πιστευω οτι πολλα απο τα cases που εχουν moddαρει

Ελληνες θα πρεπε να ειναι εκει περα. Ολοι σας κανετε καταπληκτικες δουλειες που για

τα δεδομενα της Ελλαδας φανταζουν μακρινα ονειρα για καποιους ;)

Link to comment
Share on other sites

Μανο, αν και τα ειπαμε και skype, λεω και εδω οτι περιμενω να το δω τελειωμενο.

Πιστευω οτι χαλαρα πρεπει να σηκωθει και στο MDPC με τοση δουλεια που εχεις ριξει.

Και για να ειμαι απολυτα δικαιος, πιστευω οτι πολλα απο τα cases που εχουν moddαρει

Ελληνες θα πρεπε να ειναι εκει περα. Ολοι σας κανετε καταπληκτικες δουλειες που για

τα δεδομενα της Ελλαδας φανταζουν μακρινα ονειρα για καποιους ;)

Αν δεν έχει πράγματα από mdpc το project δεν υπάρχει περίπτωση να μπει δυστυχώς. Αλλά κ ο Nils πρέπει κάπως να παινέψει το σπιτικό του ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει πράγματα από mdpc το project δεν υπάρχει περίπτωση να μπει δυστυχώς. Αλλά κ ο Nils πρέπει κάπως να παινέψει το σπιτικό του ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Αν και εχει πραγματα απο mdpc δεν παιζει ρολο μονο αυτο..εχει αρκετες απαιτησεις για να μπεις εκει και το μονο σιγουρο ειναι πως αν εχεις σκοπο να το επιχειρησεις πρεπει να ξεκινησεις με αυτο το σκεπτικο..

Που σημαινει οτι ολα θα πρεπει να ειναι στην εντελεια..απο την παραμικρη λεπτομερεια στο κουτι μεχρι τις φωτογραφιες που θα παρουσιασεις με το αποτελεσμα!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και πιάσαμε τις ιστορίες για τους ψείρες, Τα GPU brackets βγαίνουν για να βαφτούν σε μαυράκι; Θα δείχνουν καλα οπως το φαντάζομαι.

Ποια λες brackets;

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι είναι σκούρο και δεν αξίζει το κόπο αλλά Mod of the Month θα το βάλεις δε γλυτώνεις :)

Θελει να εχεις το work log μονο εκει Γιαννη και σε κανενα αλλο φορουμ :)

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Btw ένας Σουηδός έχει όρεξη για αστεία στο OCN..:OT:

..The Animus Project..

Καλά τα είπες Doc και ο Kanaks! :T:

Όσον αφορά το MDPC ήθελα να εστιάσω οτι ακόμα και να είναι A-ΨΟ-ΓO το build με custom-ιες, σου'πα μου 'πες κλπ κλπ, αν δεν έχει sleeve πχ απο MDPC απλά δεν μπαίνει. Ή βίδες, ή cable clips. Το αναφέρουν κιόλας ξεκάθαρα. Αλλιώς δεν νομίζω να υπολείπεται το Animus σε ιδέες και υλοποιήσεις πχ από τα 2!! cases που έχουν μπει στο MDPC του Σέρβου Soundrent ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.