Jump to content



Cyberpunk 2077: An Open World Sci-Fi Epic


Shaman

Recommended Posts

Μια χαρά το παιχνιδάκι, το έχω ξεκινήσει μια βδομάδα περίπου.
Το μόνο κουραστικό είναι ότι έχει κάθε τρεις και λίγο πάρλα
και εμείς που κατέχουμε τα greekenglish 🤣 όταν έχει το χρονόμετρο για να απαντήσεις γρήγορα.
Θα ήθελα να είχε σημεία πώλησης αυτοκινήτων πέρα από τους agents που τα πουλάνε.

Έχει ρύθμιση για την κάμερα όταν στρίβεις ή είσαι στις στροφές για να γυρίζει η κάμερα (να ακολουθεί το όχημα) χωρίς καθυστέρηση?
έχω πάρει αρκετούς σβάρνα 😂

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απαραιτητο/υποχρεωτικο να απαντησεις οταν εχει χρονομετρο.

Αν δε διαβαζεις τα shards χανεις το μισο παιχνιδι.

Μετα τη πορσε, δεν εχει νοημα κανενας αλλος κουβας. Ποσο μαλλον που θελει κ eddies για αυτα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εξαιρετικο main story ,αλλα απο κει και περα τερμα βαρεμαρα,δεν ενοιωθες οτι εισαι ο dragonborn ρε παιδι μου ...ο shepard...ο geralt,χωρις ψυχη αδυναμο,χωρις κλισε και επικοτητα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, steve_m said:

εξαιρετικο main story ,αλλα απο κει και περα τερμα βαρεμαρα,δεν ενοιωθες οτι εισαι ο dragonborn ρε παιδι μου ...ο shepard...ο geralt,χωρις ψυχη αδυναμο,χωρις κλισε και επικοτητα.


…έχασες τελείως το νόημα του παιχνιδιού.

ο τυπάς παλεύει να επιβιώσει κ σύ μιλάς για μαμαο-ταο-ραμπο που παίρνει κ το παλάτι κ τη ξανθιά.

 

Υπάρχει το σούπερ Μάριο γιαυτο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.