Jump to content



The Witcher 3:Wild Hunt


rory

Recommended Posts

Όποιος έχει(pc ή ps4 ή x1) witcher 3+ season pass ή κάποιο από τα expansions.
Στέλνει printscreen ότι τα χει στο library του/ή απόδειξη αγοράς του ή φωτογραφίες από τα retail και παίρνει τα decks του παιχνιδιού gwent σε φυσική μορφή.
Μέχρι 10/6 το προμο θα τρέχει

http://redeemgwent.com/

 

 

Πάντως μου έκατσε κουτί,πρίν λίγο αγόρασα το φουλ πακέτο στο ps4, :-D

witcher3+SP

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έβαλα το τελευταίο patch και το blood and wine.Φόρτωσα το τελευταίο save πριν από αυτά και ο Geralt τώρα ,δηλαδή το σώμα του ,είναι αόρατο.Είχα πολλά mods κάποια μη συμβατά με το 1,22 τα έβγαλα και τα υπόλοιπα είναι ενημερωμένα.Υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να περάσεις mod σε ενα τέτοιο παιχνίδι?

Υ.γ. το δοκιμασία από θείο, κολλαει σε κάποια σημεια, και με επεισε απόλυτα πως αξίζει αγοράς.

Τα mod δε κατανοώ όμως.

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/7/2016 at 0:18 PM, wargasm said:

Ποιος ο λόγος να περάσεις mod σε ενα τέτοιο παιχνίδι?

Υ.γ. το δοκιμασία από θείο, κολλαει σε κάποια σημεια, και με επεισε απόλυτα πως αξίζει αγοράς.

Τα mod δε κατανοώ όμως.

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει κάποια mod που είναι must have. Όπως το All Quest Objectives On Map

Ακόμα και εγώ που παίζω vanilla το πρώτο playthrough πάντα, μετά από μια ώρα στο παιχνίδι έψαχνα για κάτι τέτοιο χωρίς να ξέρω καν αν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, wargasm said:

Ή διαδικασία του να μπεις στο μενού και να επιλέξεις την τρέχων αποστολή σου είναι το πρόβλημα δηλαδή?

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι, πρόβλημα δεν είναι, αλλά μπορεί να βρίσκεσαι σε ένα σημείο του χάρτη για τις ανάγκες ενός quest και σε κοντινή απόσταση να έχεις 1-2-3 quest objectives ακόμα και το παιχνίδι δεν στα δείχνει by default. Θα πρέπει να μπεις στα quest, να επιλέξεις άλλο quest, μετά world map, να δεις αν το objective είναι εκεί κοντά, μετά πίσω στο quest screen, επιλογή άλλου quest, πίσω στο world map, έλεγχος location και ουκ καθεξής. Κουράστηκα και μόνο που το γράφω.

 

Αλλιώς μπορείς να ασχολείσαι με ένα quest κάθε φορά και να πηγαινοέρχεσαι όλη την ώρα στον χάρτη.

 

Προσωπικά δεν θα ήθελα ένα παιχνίδι 150+ ωρών να το κάνω 300+ άσκοπα κάνοντας τον γυρολόγο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, wargasm said:

Για πείτε τώρα...πως το βάζω αυτό το μοντ??? ?

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

  Έχει οδηγιες στο nexus. Είναι εύκολο ειδικά με το nexus mod manager.  Απλά το προσθέτεις και το ενεργοποιείς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.