Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Δημήτρη αν έχεις κανά ημιτζενέρικ σέτ για Datsun στείλε -το ίδιο παρακαλείτε να κάνει κ ο Βήττας-.

 

Το σέτ του Στέλιου χτές ήταν απίστευτα σταθερό κ σε αυτό οφείλεται ο απροβλημάτιστος αγώνας που είχα,αλλά είχαμε 2 δευτερα διαφορά από τα γλήγορα R8 σε κουάλ ρυθμό κ 1 δευτ. σε ρέις πέις.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά καλό θα ήταν να κάναμε μια δική μας database εν είδη συλλογικότητας-ομάδος thelab,για να έχουμε ένα αρχείο τρόπον τινά να χρησιμοποιούμε.Για αυτό είχα ποστάρει κ για τα λάστιχα ένα φεγγάρι.

 

Εσύ,ο Βήττας, ο Κωστής κ ο Ιάσονας προσφάτως κ ο Αρκουδιάρης δείχνετε να τοχετε με τα του σετάπ οπότε δεν το βλέπω κακό να βοηθηθούμε ιδίως σε διοργανώσεις τύπου ACRL.

 

Εγώ αν είχα συνεννοηθεί καλύτερα με τα παιδιά δε θα έχανα ένα τρίωρο σχεδόν να στήσω την άθλια AMG gt3.Θα μπορούσα να είχα επενδύσει το χρόνο αυτό στήνοντας το Datsun κ έτσι μπορεί να βρίσκαμε κάτι.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, akis_z80 said:

Πάντως και τελευταίος να βγεις, ένας τέτοιος full grid αγώνας είναι απόλαυση (αν δε σε τρακάρει κανένας crasher!!!!!!!). Έχεις συνέχεια κάτι να ασχολείσαι.

Καλά σίγουρα αλλά εγώ θέλω τα 5-7 δέκατα κάτω.:hehe::amen::kiss2:

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έβγαζα καπνούς από τα νεύρα μου μετά τον αγώνα, είναι άδικο να ξεζουμίζεις το αμάξι για να προσπαθήσεις να τερματίσεις στην 10-15άδα και να στο γαμ%#νε έτσι...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο εντάξει ήταν μαλακία αλλά το έχασε στα φρένα.. Το δεύτερο γάμησε!!! Βούτηξε εκεί που δεν μπορείς να κάνεις προσπέραση και χωρίς να υπάρχει χώρος!!! xaxaxaxaxa τέλειο!!

 

Κρίμα πάντως!! Φαίνεται να έχει το μαγνήτη :p

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgiadis Giorgos said:

Το πρώτο εντάξει ήταν μαλακία αλλά το έχασε στα φρένα.. Το δεύτερο γάμησε!!! Βούτηξε εκεί που δεν μπορείς να κάνεις προσπέραση και χωρίς να υπάρχει χώρος!!! xaxaxaxaxa τέλειο!!

Το πρώτο είναι το ποιο χοντρό, όχι απλά έχασε τα φρένα, ξέχασε εντελώς το braking point.

 

To 2o το περιέγραψες ακριβώς όπως και εγώ στο REPORT που του έκανα:

 

"Megadeath divebombed me in the worst place to even think to overtake someone, when he clearly had no chance of making it.
Of course he didn't wait for me and drove off."

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στο Minorating πως ανεβαίνουμε από το D στο C κοκ όταν όλοι οι servers ζητάνε από C και πάνω; Mετράει και στους servers που δεν το έχουν ή το έχουν όλοι, απλά κάποιοι δε ζητάνε ''βαθμό'';

Υπάρχουν και σέρβερ με D και άνω. Μετράει μόνο σε όσους το έχουν.

Αν θες καμία μέρα, μπαίνουμε thelab να σε ανεβάσω.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.