Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Και να πω κατι για την ιστορια οποιος ετυχε να παρακολουθησει τον φετινο αγωνα αντοχης 24 Le Man που τον θεορω την κορυφαια μηχανοκινητη οργανοση θα θυματε το συναρπαστικο φιναλε στο οποιο η toyota πρωηγητο κ πεντε λεπτα πριν τον τερματισμο παρουσιασε προβλημα με την υσχη κ την προσπαρασε η porsche για να κανει ενα γυρο κ να δει για δευτετη συνοχομενη φορα πρωτη την καρο σημαια!!!ειναι εκπληκτικο σε 24 ωρο αγωνα να κριθει ετσι ο νικητης..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, illuminati23 said:

Παιδια ξερουμε ποια αμαξια θα περιλαμβανει το porsche pack;εγω θα ηθελα πολυ το porsche 919 Hybrid LMP1-H..αλλα δεν πιστευω πως θα υπαρχει αυτο γιατι δεν την πολυ υποστιριζουνε την συγκεκριμενη κατηγορια!!!εμενα παντως  με εξηταρουν αυτα τα θηρια με το ιδιετερο cockpit!!!

Καπου πηρε το ματι μου καποια confirmed,στο race department νομιζω,θυμαμαι σιγουρα τα moby dick και 911 rsr '78 που με ενδιαφερουν νομιζω θα γινουν ριλις πανω απο 20 αυτοκινητα σταδιακα...το παει για σωστο gran turismo η kunos...αν ημουν 15 οπως οταν ελιωνα πιτσιρικας στο nfs road&track θα χα παθει εγκεφαλικό.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Mr.Nekra said:

Καπου πηρε το ματι μου καποια confirmed,στο race department νομιζω,θυμαμαι σιγουρα τα moby dick και 911 rsr '78 που με ενδιαφερουν νομιζω θα γινουν ριλις πανω απο 20 αυτοκινητα σταδιακα...το παει για σωστο gran turismo η kunos...αν ημουν 15 οπως οταν ελιωνα πιτσιρικας στο nfs road&track θα χα παθει εγκεφαλικό.

Δεν έχουν πει τπτ για το 919 αλλά το Toyota TS040 και το Audi LMP1 έρχονται σίγουρα. Υπολόγιζε αρχές 2017.

 

Edit: Λάθος quote...

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Δεν έχουν πει τπτ για το 919 αλλά το Toyota TS040 και το Audi LMP1 έρχονται σίγουρα. Υπολόγιζε αρχές 2017.

 

Edit: Λάθος quote...

Απο την kunos η απο moders;γιατι εγω παιζω σε κονσολα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει πουθενά στο thelab επομένως:

 

 

Fun fact, ακριβώς εκεί εστιάζεις όταν τρέχεις με το Rift μόνο που κουνάς και το κεφάλι, στο μέλλον νομίζω θα βάλουνε eye tracking στα VR devices.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουλάω g27 με ένα πρόβλημα,χανει το κέντρο της μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού. Λύση υπάρχει αλλά δεν επειχειρησα ποτέ να τη φτιαξω γιατί είμαι από αυτούς που δε πιάνουν τα χέρια τους κ αν την ανοιξω σίγουρα δε θα δουλεύει μετα. Τα πεντάλ επίσης θέλουν καθάρισμα. Λέω για 100 ευρώ. Οποιος το ψήνει pm.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Εβαλα σημερα τα AC και project cars για να δοκιμασω την g27 που αγορασα απο ενα φιλο. Ενω στο PCars το τιμονι ειναι κανονικο δηλαδη 900 μοιρες στο AC ενω στις επιλογες ενω εχω βαλει 900 γυριζοντας το τιμονι μιση στροφη στο g27 ο οδηγος κανει ολη την κινηση και βεβαια με το που το στριβω λιγο γυρναει να μην πω πως το αμαξι... Εχω κανει κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Μα πιο ρεαλιστικο ειναι το project cars στο στριψιμο. Δεν ειναι λογικο. Σου λεω στριβω μιση στροφη το τιμονι (σαν f1) και τερματιζει το στριψιμο. Στο αλλο οτι κινηση κανει το τιμονι μου το ιδιο κανει και στο παιχνιδι. Επισης ενα αλλο που ειδα ειναι οτι το H shift δεν δουλευει καν στο AC ενω στο pCars δουλευει κανονικα. WTF νομιζα οτι πιο hardcor-ιδικο ειναι το AC...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.