Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

5 hours ago, 2cpu said:

Ναι ετσι θα φαινεται το καλωδιο.Και αλλιως θα φαινεται αλλα μπορεις να το κρυψεις μια γλαστρα πχ η ενα φωτιστικο δαπεδου.

 

Ναι ετσι το πιστευα οτι θα ειναι και θα ειναι καλυτερο απο τον τοιχο γιατι παλι αν το σκεφτεις θα εκπεμπει και προς τα κατω οπωτε παλι

θα εχει ο αποκατω  η ο αποπανω.Αν εκπεμπει ομπρελα 360 θα εκπεμπει πιστευω προς τα κατω αν μπει ταβανι και οχι και η πλατη που θα ειναι βιδωμενο

ωστε να εχει και ο αποπανω γιατι παλι θεωρητικα η συσκευη εκπεμπει η προσοψη της και οχι ολη υ συσκευη,

 

Σε μπερδεψα? Ειδα και τα patern αλλα πρεπει να τα κανω ζουμ γιατι δεν βλεπω τπτ τα γερατεια μας μεσα ?

 

 

 

Αν το βαλλω κατακορυφο εχω "πλατη" 2 υπνοδωματια, δλδ απο την μερια που δεν ειναι η φατσα του. Αχχχ με βλεπω να μετραω το σπιτι και να κανω heat-map.:P

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

Αν το βαλλω κατακορυφο εχω "πλατη" 2 υπνοδωματια, δλδ απο την μερια που δεν ειναι η φατσα του. Αχχχ με βλεπω να μετραω το σπιτι και να κανω heat-map.:P

 

Εκτός εάν έχεις πολύ δύσκολο σπίτι, θα πιάνει το ίδιο και με τους δύο προσανατολισμούς. Στο σπίτι το έχω οριζόντια πάνω σε έπιπλο, αλλά σε άλλες εγκαταστάσεις κατακόρυφα σε τοίχο. Δεν έχω παίξει ακόμα με τα 6άρια, αλλά δεν φαντάζομαι να έχει πολύ διαφορετικούς λοβούς από τα παλιότερα...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικα! Αν και εκτός θέματος, πρώτη φορά πήρα είδηση ότι η WD όχι μόνο πουλά απευθείας από ότι φαίνεται, αλλά έχει κι ένα 15% έκπτωση για τον εκπαιδευτικό κόσμο και για seniors άνω των 55.
@gdp77 @topiopaliomelos (στους σήνιορς εσύ) όποιος άλλος είναι δάσκαλος, φοιτητής, ίσως μαθητής. @Snips
https://shop.westerndigital.com/el-gr/promotions/education-and-senior-discounts

Ο SN850 Black μάλλον είναι καλούτσικος για PCI4, με την έκπτωση ίσως συμφέρει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, salde said:

Kαλορίζικα! Αν και εκτός θέματος, πρώτη φορά πήρα είδηση ότι η WD όχι μόνο πουλά απευθείας από ότι φαίνεται, αλλά έχει κι ένα 15% έκπτωση για τον εκπαιδευτικό κόσμο και για seniors άνω των 55.
@gdp77 @topiopaliomelos (στους σήνιορς εσύ) όποιος άλλος είναι δάσκαλος, φοιτητής, ίσως μαθητής. @Snips
https://shop.westerndigital.com/el-gr/promotions/education-and-senior-discounts

Ο SN850 Black μάλλον είναι καλούτσικος για PCI4, με την έκπτωση ίσως συμφέρει.

thanx for the tip, αλλά στο WD store οι τιμές είναι "φαρμακείου". Ακόμα και με το 15% έκπτωση, πιο φτηνά βγαίνει από skroutz ή στα ίδια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

ήρθα και εγώ

o αριστερός πάει στο δικό μου πισί , και ο δεξίς στο deskmini :D 
και ένα powerbank 30000

 

1.thumb.jpg.18dfa8a1041227eab119482de86bc896.jpg

Πως είναι τα gammix στο gen4? Πολύ καλά drive γενικώς. Τιμιότατα! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ξέχασα να προσθέσω και αυτό στις αγορές. 

MVIMG_20210403_225541.jpg

Ωραίο και φωτεινό, με εξωτερικό αισθητήρα as well. Συμφωνεί αρκετά με τα προγράμματα καιρού πάντως, το έχω σε όσο το δυνατόν πιο σκιερό μέρος στο μπαλκόνι (τον εξωτερικό αισθητήρα εννοώ )και φαίνεται pretty accurate. 

Στα θετικά, μπορεί να δουλεύει μόνο με ρεύμα. Με μπαταρία μπορείς να του ρυθμίσεις τη φωτεινότητα σε low, καθώς και να την κάνεις snooze .

Η πρόγνωση δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί αλλά δεν με πολυενδιαφέρει.

Actual photo :

MVIMG_20210403_183953.jpg

Άστ' αυτά. Το πήρες για να ξέρεις πότε ο καιρός θα είναι ηλιόλουστος, ώστε να βγαίνεις έξω και να χέζεις τον κόσμο?, μικρό μου pigeon.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Άστ' αυτά. Το πήρες για να ξέρεις πότε ο καιρός θα είναι ηλιόλουστος, ώστε να βγαίνεις έξω και να χέζεις τον κόσμο?, μικρό μου pigeon.

Όχι όχι, αλήθεια! Για αυτό το λόγο επαναλαμβάνω τακτικά το "χέσε μέσα" :bleh: 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ξέχασα να προσθέσω και αυτό στις αγορές. 

 

Ωραίο και φωτεινό, με εξωτερικό αισθητήρα as well. Συμφωνεί αρκετά με τα προγράμματα καιρού πάντως, το έχω σε όσο το δυνατόν πιο σκιερό μέρος στο μπαλκόνι (τον εξωτερικό αισθητήρα εννοώ )και φαίνεται pretty accurate. 

Στα θετικά, μπορεί να δουλεύει μόνο με ρεύμα. Με μπαταρία μπορείς να του ρυθμίσεις τη φωτεινότητα σε low, καθώς και να την κάνεις snooze .

Η πρόγνωση δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί αλλά δεν με πολυενδιαφέρει.

Ρε που φτανει ο ανθρωπος για να λεει "ωραιος καιρος σημερα" στα  κοριτσα!

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ρε που φτανει ο ανθρωπος για να λεει "ωραιος καιρος σημερα" στα  κοριτσα!

Τα κορίτσα μου είναι εδώ και το βλέπουν και μόνες τους. Μάλιστα, μου λένε "ωραίος καιρός σήμερα", αρκετά τακτικά :bleh: 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2021 at 3:57 PM, tommybertsen said:

Πως είναι τα gammix στο gen4? Πολύ καλά drive γενικώς. Τιμιότατα! 

 

 

8200 pro

754215362_8200pro.jpg.4eaabf04d767475da058d6ff20d0c379.jpg

και ο Gammix s50 lite (πρίν 30 λεπτά τον έβαλα, plug and play δεν πείραξα κάτι από το bios)

θέλει λίγο airflow να του βάλω τον έβαλα κάτω από την gpu 58c ο s50 lite και 46c o 8200 pro που είναι πάνω από την gpu κατα την διάρκεια του bench

 

image.png.fa282371cfd9bd6796ecde4998c92a32.png

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.