Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

εντυπώσεις από τα VOID??

Κοιτα καλα ειναι για ασυρματα και καλο ηχο εχουν γενικα αλλα το mic θελει boost για skype κτλ πραγμα που ο driver δεν σε αφηνει να κανεις. Και εχω λυγισει και το mic προς το στομα μου. Δεν ειμαι σιγουρος ποιο εχει καλυτερο ηχο αυτο η τα hyperx cloud πανω στην sblaster z με το sbx pro. Το σιγουρο ειναι οτι ειναι διαφορετικο το αποτελεσμα. Το dolby δινει βαθος απλα χαμηλωνει ελαχιστα το speech σε σχεση με το στερεο. Μεχρι τωρα δεν μου εχουν κανει κανενα κολλημα εξαιτιας του 2.4 αλλα τα εχω λιγο καιρο.

Στα συν για μενα το οτι εχει πολυ αερα το αυτι μεσα στο earcup αρα ουτε ζεσταινεται. Το μονο κακο (καλο για μενα) ειναι οτι αν δεν τα εχεις στη μεση κ ανω ενταση ακους λιγο το περιβαλλον...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού το καταπληκτικό Microsoft Optical Basic μας άφησε χρόνους, μετά από αρκετά χρόνια χρήσης, και με κούρασε το "προσωρινό" run of the mill Dell Optical είπα για πρώτη φορά να επενδύσω σε ποντίκι.

 

post-35751-0-36915000-1442429132_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από Efialtis
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Την εχω απο οταν σταματησα να δουλευω στην ΙΚΕΑ.

Και εμενα αντικατεστησε μια SATO :p  btw.

Το καλοκαιρι θα χαιρεσε να καθεσε με το διχτυωτο νταλαβερι στην πλατη.

Δεν προκειται να σε βγαλει τιποτα παντως να ξες,τα εκθεσιακα τους μοντελα οταν τα αλλαξαμε (πρεπει να ηταν εκθεση 3~4 χρονια)

δεν δειχνανε το παραμικρο σημαδι οτι περασαν απο πανω τους αρκετα ατομα διαφορων διαστασεων.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.