Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Η αλήθεια είναι ότι το περίμενα καλύτερο. Είχα και το one και πίστευα θα έχει παραπάνω Feature από το one. Λείπει ένα ηχείο,ενα μικρόφωνο, nfc και μετά πολλά πράγματα που μου άρεσαν στο cyanogen που δε τα έχει το oxygen (πολλά λαγκαρισματα αλλά ελπίζω να περάσουν με τον καιρό) . Κατά 99%θα το ρουταρω και θα βάλω cyanogen. Από εμφάνιση λέει όντως παραπάνω ειδικά το μεταλλικό κομμάτι. Εν κατακλείδι θεωρώ πως δεν αξίζει 100 ευρώ διαφορά από το one. Ειδικά όταν από την Αμερική μπορείς να το βρεις λιγότερο από 350€.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για το enthoo primo που με ρωτάγατε. Το κουτί σε άσχετες φάσεις, αλλά κυρίως όταν ζεσταίνεται βγάζει περίεργους ήχους. Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι είναι ήχοι τριξίματος απο τα πλαϊνά (όταν πιέζω λίγο τα πλαϊνά κάνουν το ίδιο θόρυβο). Δεν μου έχει ξανατύχει...πώς αντιμετωπίζεται κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tρομερός απλά. Μπήκε σε laptop 8ετίας με Win XP Pro 32bit (με clone τα παλιά δεδομένα) και απλά φυσάει. Νόμισα ότι πήρα καινούριο laptop!!!

 

SSD_NO_SERIAL.jpg

και φτηνότερο να έπαιρνες για τέτοιο λαπτοπ τα ίδια αποτελέσματα θα είχες. Με γεια σου! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Thanx.

Το ξέρω. Απλά ανέβαλα την αγορά laptop και πήρα ssd.

Μόλις πάρω καινούριο laptop θα μετακομίσει και ο σκληρός.

Επίσης ήθελα πολύ μεγάλη αξιοπιστία, οπότε έδωσα κάτι παραπάνω να πάω στα 10yrs / 150ΤΒ εγγραφών εγγύηση !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι και το 502 στη μέση από τη gaming σειρά.. :hmm:  :hmm:  :wassa:  :wassa:  :help:  :help:

 

Ε αυτό εσύ το ξέρεις! Ποσο % δλδ σε ενδιαφέρει το gaming κομμάτι. Εγω που χαζοπαίζω (κυρίως ομως racing, τα μονα που χρησιμοποιώ ποντίκι φουλ εινια gta v και counter που παίζω ελάχιστα) με καλύπτει αλλά δν είναι για hardcore gamers σαφώς...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.