Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

από το i9000 (το πρώτο galaxy τέλος πάντων) στο find 5, δε μου πήρε ούτε 3 μέρες να το συνηθίσω. Πλέον το i9000 μου φαίνεται τραγικά μικρό, ενώ το iphone μου φαίνεται σαν featurephone :hehe:

Εγώ πάντως δεν το έχω συνηθίσει.. Μου είναι πολύ δύσκολο. Ακόμα και στην δουλειά. Δεν είναι για να μπαίνει στην τσέπη..

Σπυρε μεγεια!!! Όλο ωραίες αγορές είσαι!!! :) για τα παπούτσια μπορείς να δώσεις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν το έχω συνηθίσει.. Μου είναι πολύ δύσκολο. Ακόμα και στην δουλειά. Δεν είναι για να μπαίνει στην τσέπη..

Σπυρε μεγεια!!! Όλο ωραίες αγορές είσαι!!! :) για τα παπούτσια μπορείς να δώσεις πληροφορίες;

Έλα μωρέ τώρα και εσύ χαλάρωσε... το πολύ πολύ να γίνει η στραβή και να λες στον κόσμο ότι έχεις "ειδική έκδοση με κυρτή οθόνη!"

IMG-0899-1.jpg

:rubik::rubik::rubik:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν το έχω συνηθίσει.. Μου είναι πολύ δύσκολο. Ακόμα και στην δουλειά. Δεν είναι για να μπαίνει στην τσέπη..

Σπυρε μεγεια!!! Όλο ωραίες αγορές είσαι!!! :) για τα παπούτσια μπορείς να δώσεις πληροφορίες;

Όλα θα γίνουν Παναή.. Δεν θα κάνει ό,τι θέλει αυτό! ;)

Τα παπούτσια λέγονται: NIKE AIR MAX 97 MILAN QS HOMETURF CITY SERIES MERCURY GREY και είναι ειδική σειρά μοντέλων που βγήκαν πέρσυ σε περιορισμένα τεμάχια.

Λόγω των παραπάνω, το συγκεκριμένο μόνο σε στοκατζίδες Αμερκάνους στο ebay τα βρήκα - κ στο νούμερό μου - οπότε θέλει τύχη και κυνήγι (και διάθεση να πληρώσεις μεταφορικά $$), αλλά ήταν έρωτας!!! :inlove::inlove::inlove:

Δες και εδώ όλη τη συλλογή: http://nikeinc.com/news/the-nike-air-max-hometurf-series

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια :)

Έγινε επεξεργασία από fantomas
link
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγότερες απο 6 ώρες απο την αποστολή της παραγγελίας, είχα το τροφοδοτικό έτοιμο για παραλαβη.

Τρομερή ποιότητα κατασκευης ,τα καλώδια με παραξενεψαν που τα μισά είναι πλακέ,και τα αλλά ντυμένα,αλλά κομπλε.αύριο με το καινούργιο πολυμπριζο θα δοκιμαστεί εκτενώς.

Τελικα απο ενα χαλασμένο πολυμπριζο που ειχα ,και αφού δεν εκατσα να δω οτι και ο σταθεροποιητής τάσης είχε καψει ασφαλεια.,κατεληξα σε αυτό το θηρίο..σκέφτομαι βέβαια να φτιάξω το παλιό που έσκασε ο πυκνωτής και να το βάλω στο htpc και να βγάλω ενα trust που έχω εκεί αλλά θα δουμε.

dac8c8f52c71a9994b9fe3ac086b2ce0.jpg

481f4c491c5d6d4d368bd6a09f162979.jpg

3c8092d0892804b51081ff6a9ab654fc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγότερες απο 6 ώρες απο την αποστολή της παραγγελίας, είχα το τροφοδοτικό έτοιμο για παραλαβη.

Τρομερή ποιότητα κατασκευης ,τα καλώδια με παραξενεψαν που τα μισά είναι πλακέ,και τα αλλά ντυμένα,αλλά κομπλε.αύριο με το καινούργιο πολυμπριζο θα δοκιμαστεί εκτενώς.

Τελικα απο ενα χαλασμένο πολυμπριζο που ειχα ,και αφού δεν εκατσα να δω οτι και ο σταθεροποιητής τάσης είχε καψει ασφαλεια.,κατεληξα σε αυτό το θηρίο..σκέφτομαι βέβαια να φτιάξω το παλιό που έσκασε ο πυκνωτής και να το βάλω στο htpc και να βγάλω ενα trust που έχω εκεί αλλά θα δουμε.

dac8c8f52c71a9994b9fe3ac086b2ce0.jpg

481f4c491c5d6d4d368bd6a09f162979.jpg

3c8092d0892804b51081ff6a9ab654fc.jpg

Έχω ακουσει πολύ καλά λόγια για τα Super Flower. Απο που το πηρες και πόσο;

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο eshop.gr στα 130 ευρω

Οχι ρε γαμωτο μου..... Τα ξαναεφερε το e-shop τα Super Flower; Και ειχα παρει τροδοτικο απο το e-shop πριν απο 3 μηνες, σε ψηλότερη τιμή της Thermaltake.... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.