Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

7 minutes ago, Borg said:

τα βήματα μεσαία είναι ρε συ

οι περισσότεροι ήχοι που δίνουν την κατεύθυνση είναι περισσότερα στα μεσαία και ψηλά

τα gsp 600 είναι closed headphones

Για τα πριμα το ξερω ναι για τα μεσαια παλι οχι. Αρα εχω κανει μλκια που εχω δωσει V στο eq στην καρτα ηχου τοτε...Να βαλω φλατ να τελειωνουμε. Εγω παντως δεν ειχα ποτε ανοιχτα γιατι θελω μπασιδι να μου σκαει μεσα μου ?

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, icy20 said:

Για τα πριμα το ξερω ναι για τα μεσαια παλι οχι. Αρα εχω κανει μλκια που εχω δωσει V στο eq στην καρτα ηχου τοτε...Να βαλω φλατ να τελειωνουμε. Εγω παντως δεν ειχα ποτε ανοιχτα γιατι θελω μπασιδι να μου σκαει μεσα μου ?

 

μπερδεύεσαι με το warzone και το προφίλ που έχεις επιλέξει

ωραιο το μπασιδι (λολ) σε παιχνίδια αλλά μέχρι ενα σημείο, γιατι στα ακουστικά headsets σκοτώνουν τον ηχο στα μεσαία με πολλή μπάσο και με συνδυασμο με το sound profile δεν θα τα ακους οταν θα υπάρχουν πολλοί ήχοι λογο οτι δεν μπορούν να κάνουν seperation σωστο

πχ με τα sennhaiser hd660s(δεν είναι μπασατα) που ειναι τα κυρια μου, στο apex τις προάλλες άκουγα απίστευτα το που ηταν ο καθένας και αυτά ήταν μόνο σε μεσαίες συχνότητες

παρε open ακουστικα και παρε earpads να δινουν ογκο που θες αν δεν εχουν by default

 

Έγινε επεξεργασία από Borg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borg said:

μπερδεύεσαι με το warzone και το προφίλ που έχεις επιλέξει

ωραιο το μπασιδι (λολ) σε παιχνίδια αλλά μέχρι ενα σημείο, γιατι στα ακουστικά headsets σκοτώνουν τον ηχο στα μεσαία με πολλή μπάσο και με συνδυασμο με το sound profile δεν θα τα ακους οταν θα υπάρχουν πολλοί ήχοι λογο οτι δεν μπορούν να κάνουν seperation σωστο

πχ με τα sennhaiser hd660s(δεν είναι μπασατα) που ειναι τα κυρια μου στο apex τις προάλλες άκουγα απίστευτα το που ηταν ο καθένας και αυτά ήταν μόνο σε μεσαίες συχνότητες

παρε open ακουστικα και παρε earpads να δινουν ογκο που θες αν δεν εχουν by default

 

Καλα δεν θα πεταξω 400 ευρω ακουστικα που ΕΧΟΥΝ soundstage κιολας ψιλοαντιστοιχο των ανοιχτων μονο για να μου δινουν ογκο. Το ξερω οτι αν σκοτωσω τα μπασα θα ακουω καλυτερα αλλα μολις ακουσω πανω απο 1 λεπτο νομιζω οτι εχουν χαλασει τα ακουστικα και ξενερωνω απο τη ζωη μου και το γυρναω οπως πριν. Μαλλον απλα δεν γινεται αυτο που θελω. Να ακουω και να εχω και γεματο ηχο που να ευχαριστιεμαι και οχι να νομιζω οτι ακουω radio AM συχνοτητα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, icy20 said:

Καλα δεν θα πεταξω 400 ευρω ακουστικα που ΕΧΟΥΝ soundstage κιολας ψιλοαντιστοιχο των ανοιχτων μονο για να μου δινουν ογκο. Το ξερω οτι αν σκοτωσω τα μπασα θα ακουω καλυτερα αλλα μολις ακουσω πανω απο 1 λεπτο νομιζω οτι εχουν χαλασει τα ακουστικα και ξενερωνω απο τη ζωη μου και το γυρναω οπως πριν. Μαλλον απλα δεν γινεται αυτο που θελω. Να ακουω και να εχω και γεματο ηχο που να ευχαριστιεμαι και οχι να νομιζω οτι ακουω radio AM συχνοτητα.

ρε αστραπογιαννε ποιος ειπε να δωσεις 400€

παρε τα astro a40 tr να γινεις μαγκας :p

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Borg said:

ρε αστραπογιαννε ποιος ειπε να δωσεις 400€

παρε τα astro a40 tr να γινεις μαγκας :p

Μα αυτο σου λεω τα ακουστικα που εχω ειναι των 400 ευρω (ασχετο αν τα εχω παρει 250). Ολα αυτα με τα mixer κτλ πεταμενα λεφτα ειναι. Πληρωνεις το plug and play

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, icy20 said:

Καλα δεν θα πεταξω 400 ευρω ακουστικα που ΕΧΟΥΝ soundstage κιολας ψιλοαντιστοιχο των ανοιχτων μονο για να μου δινουν ογκο. Το ξερω οτι αν σκοτωσω τα μπασα θα ακουω καλυτερα αλλα μολις ακουσω πανω απο 1 λεπτο νομιζω οτι εχουν χαλασει τα ακουστικα και ξενερωνω απο τη ζωη μου και το γυρναω οπως πριν. Μαλλον απλα δεν γινεται αυτο που θελω. Να ακουω και να εχω και γεματο ηχο που να ευχαριστιεμαι και οχι να νομιζω οτι ακουω radio AM συχνοτητα.

Τώρα κατάλαβα γιατί γκρινιάζεις συνέχεια για τα βήματα στο BF :hehe: 

Βάλε τα ακουστικά σε flat profile και σύνδεσε και ένα sub για να το νιώθεις στο μέσα σου το χαμό που λες :p 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Samael said:

Τώρα κατάλαβα γιατί γκρινιάζεις συνέχεια για τα βήματα στο BF :hehe: 

Βάλε τα ακουστικά σε flat profile και σύνδεσε και ένα sub για να το νιώθεις στο μέσα σου το χαμό που λες :p 

Ναι παιζω με boosted μπασα και πριμα και χαμηλωμενα mid... Αυτο λες να ειναι ε? ?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Δε σου έκανε ενα τυπικό πινέλο ε; :p 

Ρε φίλε?, έχει και πανάκι και πουφ αέρα μέσα, δεν είναι απλά τα πράγματα.

Το blower κάνει δουλειά μόνο εάν καθαρίζεις τακτικά το πληκτρολόγιο. Αν αφήσεις τη βρώμα να θεριέψει, δύσκολα τα πράγματα.

Πάντως, μιλάμε για ληστεία μετά φόνου. Το kit θα έπρεπε να κοστίζει 8-9 ευρώ max. Το πήρα 17, γιατί έτσι.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1. Αδυνατω να πιστεψω πως αγορασες πουφ, πινελακι, πανακι με 17€. Αν κ τετοιες ανωμαλιες με ελκυουν εμενα.

2. Ωραιο το mouse pad αλλα οχι για mouse pad. Για τον τοιχο πισω-πανω απο την οθονη ναι. Πριν διαβασω οτι ειναι mousepad, νομισα πως ηταν πινακας ζωγραφισμενος απο εσενα....(απο μεσα μου βγηκε αυθορμητα το ρε-το-σκυλο-ωραιο-το-εκανε-με-δυο-μουτζουρες-και-δυο-χρωματα)

3. Το ζηλευω το μικρο σου το κουτι και ασε τους αλλους (τομμυ σε βλεπω) να λενε.

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ρε φίλε?, έχει και πανάκι και πουφ αέρα μέσα, δεν είναι απλά τα πράγματα.

Ρε Μαρικα αν νιώθεις ανετα εσύ εμένα μου περισσεύει, όπως και κάτι πινελάκια για σκιές ματιών :hehe: 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, Samael said:

Ikki Aurora Charcoal, FR4 plate, Gateron Black Ink switches, GMK Lux keyset ❤️ 

 

Κάτω το απερχόμενο Kbdfans KBD67 Lite με μαΐμού ePBT WoB keyset, Novelkeys (JWK) Black Silk switches:

 

Πού έχεις μπλέξει, αγορί μου;!

Ειδοποιώ τους γονείς σου, ΤΩΡΑ!

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ρε Μαρικα αν νιώθεις ανετα εσύ εμένα μου περισσεύει, όπως και κάτι πινελάκια για σκιές ματιών :hehe: 

802839627102027817.png?size=96


 

Spoiler

image.png.f3ee8b2c7f6103492de17f250b7f5747.png


τα καθαρά για κυκλώματα, pcb κλπ και τα πιο βρώμικα για όλες τις χρήσεις 802839627102027817.png?size=96 802839627102027817.png?size=96

και κάποια για ρεζέρβες σε περίπτωση που ψάχνω κάποιο πινέλο?

 

@DEADLAZARUS άσε τα πιτόγυρα, πίτσες, .... ? πάνω από το πληκτρολόγιο και θα είναι πένα

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.