Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

@DEADLAZARUS Αν αναφέρεσαι στην LG που είχα, ήτανε freesync και έπρεπε να κάνω πολλά μαγικά στα παιχνίδια για να μην έχω tearing και πάντα το πολύ με 60fps.

Η DELL δεν έχουν ιδέα πότε θα κυκλοφορήσει στην αγορά και επειδή το κατάστημα μου επέτεψε on site quality check και με πολύ καλή προσφορά. Ε τι να κάνω; Υπέκυψα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα πηρα κι εγω τα δωρακια μου.... Ταμπλετακι μιας και το προηγουμενο τα τιναξε, φλας για τη φωτογραφικη και ενα backpack manfrotto για φωτογραφικες εξορμησεις.... 

 

 

20171127_103549.jpg

20171129_195112.jpg

20171129_195443.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Τα πηρα κι εγω τα δωρακια μου.... Ταμπλετακι μιας και το προηγουμενο τα τιναξε, φλας για τη φωτογραφικη και ενα backpack manfrotto για φωτογραφικες εξορμησεις.... 
 
 
20171127_103549.thumb.jpg.b7b82b9dcae5380db72a351594f2a41f.jpg
20171129_195112.thumb.jpg.7ccf11db780f6443101085e57310deec.jpg
20171129_195443.thumb.jpg.11d4092b5723a939741840e658001f6a.jpg
Εντυπώσεις από το tablet?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Εντυπώσεις από το tablet?

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

Έως τώρα, γενικά καλές. Βέβαια η χρήση που κάνω εγώ σ ένα τάμπλετ δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Περιήγηση σε sites και forum κανένα παιχνιδάκι και ακρόαση μουσικής μέσω Spotify connect. Τις πρώτες ώρες συνάντησα κάτι ψιλό lag-ακια αλλά μετά τις ενημερώσεις που του έκανα εξαφανίστηκαν. Δεν έχω βρει κάτι αρνητικό έως τώρα. Και η αντοχή της μπαταρίας είναι υπεραρκετή για μια μέρα με έντονη και αρκετή χρήση.  Με περίπου 3 ώρες χρήση  οθόνης σήμερα  είναι στο 70%. Για 100 που μου στοίχισε λόγω black Friday είναι super. Το αν θα έδινα πέριξ των 180 ευρώ που είναι η κανονική του τιμή δεν το ξέρω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2017 at 10:41 AM, jax7480 said:

Τελικά είναι καλύτερα να έχεις bandwidth ή μήπως περισσότερα IOPS;

 

20171129_093054.thumb.jpg.cb2a372f75062663028e388734078ab1.jpg

 

Θα προτιμήσω το 2ο για το OS:

 

20171129_093640.thumb.jpg.ba3da60aed9f7dbc78ab846eaed17b8a.jpg

δεν μας πειθεις σκανδιναβε:hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος 2cpu έγραψε:

Στηθηκε και ειναι ετοιμος για χρηση.

https://www.ebil.gr/images/stories/Prospect.pdf

(200lt επιλεκτικος διπλης ενεργειας)

Καλά μπάνια!!! Πόσο το μαλλί μαζί με την τοποθέτηση;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2S και 3Φ και kiss my arse. Μετά το Revolution είναι το G900. Όλα τα άλλα απλά πιάνουν χώρο στη λίστα με τα προϊόντα.
:hehe:

Άλλο το ένα, άλλο το άλλο ορέ. Ωραίο και το 900 αλλά πολύ μπλινγκ μπλινγκ για τα γούστα μου. Αυτό μπόρεσα και το έπιασα κιολας πριν το παραγγείλω και μου άρεσε πολυ. Έπιασα και το 502 που λένε ειναι πάνω κάτω τα ίδια με το 900 και δεν με ενθουσίασε τόσο. Ίσως όμως το πάρω και κείνο άμα πετύχω καμμια καλή προσφορά.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένα από E-shop Black Friday/Cyber Monday .Η ψήκτρα είναι αυτή  και την πήρα στα 33,59€.Το μεγάλο κουτί είναι με 3 RGB ανεμιστηράκια και επειδή ο controller έχει υποδοχή για 6 πήρα άλλα 3 να υπάρχουν για κάποιο μελλοντικό Build.H τιμή ήταν χώμα τα 3 μαζί με τον Controller κάνανε 15,90€ και σκέτο φανάκι είχε 4,30€ .Κοίταξα και από Κίνα γιατί αυτά είναι γνωστά κινέζικα και ήταν οι διπλάσιες τιμές σχεδόν . Το μόνο μου δεν μπορώ να κάνω είναι να πειράξω τις στροφές από τους ανεμιστήρες αλλά προς το παρών δεν με ενοχλούν .

e-shop.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος 2cpu έγραψε:

Στηθηκε και ειναι ετοιμος για χρηση.

https://www.ebil.gr/images/stories/Prospect.pdf

(200lt επιλεκτικος διπλης ενεργειας)

 

Μεγειά και καλά μπάνια.

Οποιος μπορει να βάλει και δεν έχει αέριο-υγραέριο το θεωρω πολυ καλη επιλογη.

Εχω πελάτες που μου λενε 10 μήνες το χρόνο μονο απο τον ηλιακο ζεστο νερο έχουν.

Και εφόσον είναι πλέον και επιλεκτικοί που και με νορμαλ συννεφια πάλι θα εχεις ζεστο νερο εισαι κομπλε.

Απλα το καλοκαίρι εάν το σπιτι μεινει αρκετες μερες αδειο,κάλυψε τους συλλεκτες ή τουλάχιστον τον ενα,γτ πλεον λόγω καλύτερων συλλεκτών,λόγω πιο δυνατού ηλιου κτλπ κτλπ, δεν ειναι το πρόβλημα μας η θέρμανση αλλά η υπερθερμανση,οπότε ανοιγει η βαλβίδα ασφαλείας ή καμια φορα τινάζει ρακορ,τουμποραματα κτλπ και εχεις προβλημα.Αυτα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!!

Φυσικο αεριο ακόμα δεν έχω ακόμα όταν έρθει σκοπεύω να βάλω.

Αλλα μιας και έχω μπόλικο χώρο και μιας και έχουμε ενα μπόλικο ήλιο θα τον

εκμεταλλευτώ.Βασικά σκεφτόμουν να γέμιζαν το χωραφι με πάνελ για θέρμανση και το χειμώνα

αλλα...

Επειδή σχεδόν τέλη καλοκαιριού τον έβαλα απλά αργησα να το ποσταρω

ειχα σκεπάσει την μια πλάκα τις ποιο ηλιοφανης μέρες ώστε να μην έχω τα προβλήματα που ανέφερες.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος beastie έγραψε:

@gchristod
Μεγειές  

 

ευρώ 420 πήγε με μεταφορικά ?

Ευχαριστώ! Ελάχιστα λιγότερα λόγω ισοτιμίας, νομίζω 417 ή κάτι τέτοιο.

 

P.S. Το iracing μαμάει σε vr, με διαφορά το καλύτερο implementation . Το λέω επειδή έχω δει ότι ασχολείσαι ;)

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.