Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

32 minutes ago, kyr.. said:

ειμαι ηδη στο 50% download beta στο steam και ειναι 25GB :wacko:

Εε άρα είναι και από steam. Απλά στη σελίδα του παιχνιδιού γράφει " Warning: This title uses 3rd party DRM (Ubisoft Uplay) " άρα σίγουρα χρειάζεται Uplay.

PS: Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι η open beta βγήκε και στο steam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με την closed BETA, είχε κάποια προβλήματα σε εμένα, όπως lag, disconnects, και σε κάποια σημεία δεν μπορούσα να περάσω από κάποια πόρτα ή σκάλα και έπρεπε να κάνω restart...

 

Και την καινούργια αποστολή (underground power station) την βρήκα λίγο βαρετή.

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από cgd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το lag μιλαμε ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΟ. Εγραφες κατι στο Chat,  αρχικα, και εμφανιζοταν μετα απο μισο λεπτο. Πηγα εκει στη μαυρη ζωνη οπου δε καταλαβαινα χριστό λεμε... Οτι να'ναι. Αλλα περα απο αυτο , δε μου προσφερει κατι το παιχνιδι , δε μου αρεσε καθολου γενικως.

Οσο για τα γραφικα,  το downgrade ειναι τοσο πολυ , που θα επρεπε να παιζει με 100fps+ το game ετσι οπως το επαιζα, αντι γι'αυτο ακομη και σε medium settings, εχει fps drops. Μην μου πειτε οτι επειδη ειναι ΒΕΤΑ ολα αυτα, γιατι ξερετε οτι σε 20 μερες κυκλοφορει , και δε νομιζω οτι θα αλλαξει τιποτα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tommybertsen said:

το lag μιλαμε ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΟ. Εγραφες κατι στο Chat,  αρχικα, και εμφανιζοταν μετα απο μισο λεπτο. Πηγα εκει στη μαυρη ζωνη οπου δε καταλαβαινα χριστό λεμε... Οτι να'ναι. Αλλα περα απο αυτο , δε μου προσφερει κατι το παιχνιδι , δε μου αρεσε καθολου γενικως.

Οσο για τα γραφικα,  το downgrade ειναι τοσο πολυ , που θα επρεπε να παιζει με 100fps+ το game ετσι οπως το επαιζα, αντι γι'αυτο ακομη και σε medium settings, εχει fps drops. Μην μου πειτε οτι επειδη ειναι ΒΕΤΑ ολα αυτα, γιατι ξερετε οτι σε 20 μερες κυκλοφορει , και δε νομιζω οτι θα αλλαξει τιποτα. 

 

Ρε φίλε πως τα γραφικά είναι χάλια σε σ'ένα? Δεν ανεβάζεις κανένα screenshot γιατί πραγματικά εγώ τα βλέπω πολύ καλύτερα από GTA ή Splinter Cell Blacklist. Μόλις πάω σπίτι θα μπώ και θα ανεβάσω μερικές φωτό.

Είσαι σίγουρος ότι το παίζεις στα ultra settings?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πολλα σημεια αδερφε τα βλεπω dated. Δεν ειναι χαλια σε εμενα μονο πιστευω, ειναι το Hype, τι περιμενες, και τι βλεπεις. Και βλεποντας αυτο , δεν ειναι δυνατον να πιστευεις οτι το 2016 υπαρχουν τοσο dated γραφικα. Παντα κατα τη γνωμη μου ετσι; 

 

Οχι , δε παιζω σιγουρα σε ultra, δεν ειπα αυτο.  Δε γινεται με την 770 ετσι κ αλλιως. Δε δοκιμασα και δε θελω , ηδη υπαρχουν Framedrops, που δε βοηθουν ενα ονλαιν παιχνιδι (για τα missions ειναι οκ).

Βλεποντας τα (στην προηγουμενη BETA που επαιζα σε High σχεδον ολα) , και βλεποντας το γκειμ  σε λιγο χαμηλοτερα settings τωρα, παρατηρω οτι δεν εχει διαφορές. Στα Ultra ειναι τοσο μεγαλες;  Αν ναι παω πασο. 

Link to comment
Share on other sites

Ε πες μας έτσι ρε φίλε γιατί πήρες το φτυάρι και του έσκαψες το λάκο. Ε ναι με lower settings το παιχνίδι φαίνεται να το πω γραμμικό, θαμπό και θυμίζει ότι είναι 3 χρόνια παλιότερο αλλά αν το βάλεις στα ultra απλά δεν υπάρχει ανταγωνιστής.

 

Θα δεις screenshot και θα πάθεις πλάκα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

would like to see that. Ελπιζω να μη λες για 4Κ κλπ :p 

Επισης πρεπει να σκεφτεις οτι δε παιζουν μονο οσοι εχουν σουπερ ντουπερ pc , αλλα πολλοι ακομη, οχι με μπρικια απαραιτητα, αλλα με πιο low specs, οποτε η ψαλιδα θα επρεπ να εχει μικρυνει. ΑΦΟΥ δε μικρυνε, τουλαχιστον ας ειχε ενα καλο fps boost...

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.