Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Θα πρεπει να λαβεις ενα email που θα σου δινει και το κωδικο για την beta και ακομη ενα που θα σου λεει οτι μπορεις να κανεις preload @Nameless1,

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει preload το παιχνιδι αλλα δεν εχω ιδεα ποτε αρχιζει η  beta  ομως

Πήγαινε μερικά post πιο πάνω. Μη μπαίνετε μόνο να ρωτήσετε χωρίς να ψάχνετε. 4 post πιο πάνω είναι ένα countdown που έβαλε ο @wolves.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

μας  κοροιδευουνε σε  18 ωρες αρχιζει η beta΄;; καλα τα ατομα  εινε απατεωνες  δηλαδη  αρχιζει   τα μεσανυκτα..;;;; και οι απατεωνες λεγανε οτι αρχιζει 29  του μηνος

 

πιο πολλοι ενδιαφεροντε για τις κονσολες παρα  για τα pc

οταν λενε 29 να το λενε και οχι απλα να μας κλεβουνε και μια μερα  ...

 

με  βαση αυτην την λογικη αρχιζει αυριο  

Έγινε επεξεργασία από trioborgsector
Link to comment
Share on other sites

Το λεει στην υπογραφη μου στο πρωτο spoiler. Nvidia GTX 770. Η δικη σου ειναι καλυτερη, μην ανησυχεις. Μια χαρα θα παιζει. Σε Medium settings. 

 

Θα δοκιμασουμε και θα δουμε. Εγω θα μπω κατα τις 4 μαλλον, δε προλαβαινω στις 2 που ανοιγει 

Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομα αν το παιχνιδι το κανανε  για καρτες γραφικον απο 970 και πανω τοτε να μην λενε οτι εκαναν καλο optimazitation

 

δηλαδη θα το αγορασουνε  οσοι εχουνε  970 και 980 

αν ο περισοτερος κοσμος εχει στιν κατοχη του  καρτες απο  470 και  780  τοτε τι  νοημα εχει;;;

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια οσο παει εχουν αυξανομενες απαιτησεις. Δε γινεται να θελουμε να παιζουν στην gts 450 ας πουμε το ιδιο με μια 970. Το optimization που κανουνε ειναι ενα αλλο θεμα.

 

Το συγκεκριμενο εμφανως εχει υποστει Downgrade (αλλα γραφικα ειχε 2 χρονια πριν στα βιντεο τουλαχιστον). Θα παιζει , μην ανησυχεις. 

Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκανε αν ο κοσμος εχει λεφτα  για να αγοραζει νεες καρτες καθε 1 χρονο΄΄΄΄΄΄;;;;;;;

 

ενω στο ps4  ιπαρχει μια καρτα γραφικων και τα παιζει ολα τα χροννια

 

ενω στο pc  χρειαζεσε καθε 2 χροννια νεα καρτα...

Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις τοτε ps4 και ξεμπερδευεις . Μη διαμαρτυρεσαι, δεν ειναι μερος για να το κανεις αυτο εδω. Κατσε να παιξουμε πρωτα , και μετα θα πουμε τα παραπονα μας στην κυρά ubisoft. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.