Jump to content



Core2Quad Q6600 + P5E + 2X1GB OCZ PC28000


Nos-Dio

Recommended Posts

Πωλείται το combo του τίτλου

Έχουμε:

Quad Q6600 το τελευταίο stepping G0 SLACR! Ο επεξεργαστης δουλεύει τέλεια, δίνεται και cooler Intel το καλό οχι τα ψοφια που ειχαν βγει ανα τους καιρους. Οποιος ενδιαφέρεται υπάρχουν και εξτρα πληροφοριες για τον επεξεργαστη!

Asus P5E Χ38,DDR2 γνώστη γενικά. Η μητρικη δουλεύει άψογα, έχει περασμενο τελευταίο bios SLIC και είναι στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα

2X1GB DDR2 PC28000 OCZ XTC GOLD και αυτες επίσης κομπλέ.

Το συστημα δουλευει μια χαρα και το δίνω ολο μαζι 100 ευρω

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Dj Alex καλησπέρα και σε σενα, αν βρω αγοραστη για μητρική και μνημες η και ξεχωριστα για τα 2 δεν εχω προβλημα να το σπασω. Κανε υπομονη και εφοσον πουληθουν ξεχωριστα, δικός σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε drkaras δεν εχω πια την αποδειξη για τις μνημες οποτε αν έχουν εγγυηση ειναι απο την OCZ, προσωπικα τις εχω στα 800mhz και οχι στα 1000 που είναι κανονικα με default ταση που δινει η μητρικη 1.8v, δουλευουν αψογα!

OCZ DDR2 PC2-8000 Gold GX XTC Dual Channel *EOL - OCZ

Eυχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,το πακετακι ειναι μεχρι αυριο πρωι κρατημενο για τον drkaras. Απο κει και περα ο cpu παει στον djalex και η mobo+ram στον lefteriz,thx

Όποτε είναι πέσμου να κανονίσουμε, θα σου στείλω και pm.

Link to comment
Share on other sites

Ημουν εκτος Αθηνων και δεν ειχα άμεση προσβαση, το πακετο ειναι να φυγει αυριο! Αν τυχον δε φυγει αυριο τοτε αν δεν ενδιαφερεται ο mikelos παει o cpu στον djalex και η mobo+ram στον lefteriz

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.