Jump to content



Cookie Clicker


acct

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ είμαι κολλημένος στα 40/41 achievement γιατί δε μου εμφανίζει με τίποτα το τελευταίο.
^ και μένα. Ξέρει κανείς τι παίζει?

Ξέρω ποιο είναι το τελευταίο, αλλά θέλει πολλά δις cookies. Μαζεύτε >500 δις και μόλις το πάρω, θα πω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κολλημένος στα 40/41 achievement γιατί δε μου εμφανίζει με τίποτα το τελευταίο.
^ και μένα. Ξέρει κανείς τι παίζει?

Πρέπει να σας λείπει ένα cursor upgrade που κάνει 5.000.000.

Είναι bug μάλλον. Και μένα το έβγαλε αφού είχα πάρει cookies me 99.000.000.

Σαν να μην φαινόταν το εικονίδιο.

Link to comment
Share on other sites

7. Trillion fingers

για να εμφανιστεί θέλει τουλάχιστον 160 cursors

Ο 160ος cursor θέλει 67,150,287,325 cookies!!

Ειχα 135 και μόλις είπες ότι θέλει 160 αρχισα να παίρνω κι αλλους, αλλα ξέμεινα με 15 δις και δεν μου φτάνουν για τον τελευταίο! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

7. Trillion fingers

για να εμφανιστεί θέλει τουλάχιστον 160 cursors

Καλά το κατάλαβα! Έχω ψάξει στο νετ και βρει screenshot από ένα τύπο με 162 cursors, οπότε ξεκίνησα να αγοράζω. Τώρα έχω 158! Άλλους 2!

Link to comment
Share on other sites

Όποιος είχε κρατήσει ανοιχτό session από τον cookie clicker, θα μπορούσε να αγοράσει time machine/portals με παλιές τιμές και κάνοντας reload να τα έχει με τις νέες :).

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το "Trillion Fingers" εμένα το εμφάνισε όταν αγόρασα τον 141 cursor. Ίσως να έχει να κάνει με buildings owned, με click value πάνω από κάποιο ποσό ή κάτι άλλο. Αν κανένας mod δε βαριέται, κι εγώ προτείνω να μετακομίσουμε σε άλλο θέμα, γιατί αυτό το έχουμε κάνει μπάχαλο :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.