Jump to content



Χρησιμοποιείτε την onboard κάρτα ήχου της μητρικης σας;


TheLab

Χρησιμοποιείτε την onboard κάρτα ήχου της μητρικης σας;  

148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Και εγω χρησιμοποιω την onboard ADI 1985 της analog devices στην Asus p4p800 se. Για να δωσει τον καλυτερο ηχο θα πρεπει να μπουν οι τελευταιοι drivers .Mιας και οπως ειναι στο zip δεν γινεται εγκατασταση θα πρεπει να γινουν copy-paste στο φακελο που υπαρχει στο cd. Δοκιμασε το Jimare να δεις ή μαλλον να ακουσεις. :D

Link to comment
Share on other sites

sb live! 1024 και ηχεία creative 5500.

αυτό λόγω ότι χρειάζομαι κάποιες λειτουργίες που δεν ξέρω αν τις δίνει η onboard,

και κάποιες άλλες που σίγουρα δεν τις δίνει η onboard.

(soundfonts)

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καλυπτει απολυτα η ψηφος δηλ.οτι με καλυπτει ο ηχος με την καρτα που εχει η μητρικη μου αλλα ακουω πολυ λιγη μουσικη στο pc,εχω το home theatre στο σαλονι οπου εκει παρακολουθουμε ταινιες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

AC97 έχω εγώ και από την πρώτη μέρα της μητρικής χρησιμοποιώ μία soundblaster live 5.1 πρώτον γιατί έχω 5.1 ηχεία και δεύτερον ακόμα και όταν δεν είχα έβγαζε καλύτερο ήχο σε stereo. Οι απαιτήσεις μου στον ήχο όμως έχουν ανέβει και σύντομα θα διαθέσω μερικά ευρώ για μία αξιόλογη κάρτα, μάλλον εξωτερική λόγω λαπτοπ.:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.