Jump to content



Battlefield Hardline


Recommended Posts

Πως κατεβάζουμε την BETA ρε παιδιά; Ούτε στο email μου βλέπω τίποτα ούτε στο origin περί ΒΗ.Registration έκανα κανονικά.

Εχει κλεισει σε αυτη την φαση η προσβαση στην closed beta.

Καποια στιγμη θα ξαναρχισουν να δινουν προσβαση παλι.

Οποτε υπομονη.

24/6 λειγει.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Νεο Patch 5,18GB για την beta

Battlelog / BFH

PC Game Update Jun 12

•Fixed several client crashes

•Fixed several server crashes

•Fixed issue with UI pop-ups causing memory issues

•Fixed issue with player connected messages during bad packet loss

•Fixed issue with multiple voice over triggers from packet re-transmits

•Fix that prevents possible interrogation mode toggle during packet loss

•Updated server Protocol version

•Fixed several client exit related issues

•Fixed timeout issue when resizing window

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει προσβαση στη beta, ας κανει το εξης

μιληστε με το live chat του origin και πειτε τους οτι σας εχει ερθει email για την προσβαση στη beta αλλα δεν εμφανιζεται το παιχνιδι στη library...

θα σας το ενεργοποιησει επι τοπου...

καρατσεκαρισμενο οτι δουλευει...

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει προσβαση στη beta, ας κανει το εξης

μιληστε με το live chat του origin και πειτε τους οτι σας εχει ερθει email για την προσβαση στη beta αλλα δεν εμφανιζεται το παιχνιδι στη library...

θα σας το ενεργοποιησει επι τοπου...

καρατσεκαρισμενο οτι δουλευει...

γιατι δασκαλευεις τα παιδια να λενε ψεματα?ε?

Link to comment
Share on other sites

Βαζω εδω εναν οδηγο, καθως μου ζητηθηκε απο αρκετους, για να μην τα γραφω ξεχωριστα στον καθενα, πως θα μιλησετε με το live chat του origin, καθως το εχουν αρκετα μεσα κρυμμενο, ισως για να μην τους ζαλιζουν πολυ εκει.

Πηγαινετε σε αυτο το λινκ:

http://help.ea.com/en/origin/origin/

(αγνοηστε πανω-πανω το πορτοκαλι μηνυμα "Having trouble with Battlefield Hardline beta access?" )

απο το drop down menu "For the best results, select a topic:" επιλεξτε οτι θελετε εκτος απο το "Demos/beta", εγω για πχ εβαζα "General Technical Support".

Ακριβως απο κατω και δεξια επιλεγετε "Platform" - PC

Μετα απο αυτο στο τελος της σελιδας πατατε το πορτοκαλι κουμπι "Contact us"

Στην σελιδα που θα σας παει, επιλεγετε

Select a topic

General Technical Support

Please tell us a little more about your issue

Battlefield Hardline beta

και πατατε το πορτοκαλι κουμπι "Next"

Στην επομενη σελιδα που θα σας παει εχει την επιλογη για live chat. Πατηστε απλα το "chat now"

Μπορει να σας βγαλει μεγαλο χρονο αναμονης (εως και μια ωρα), αλλα δεν ισχυει, το πολυ σε κανα μισωρο θα μιλησετε με καποιον εκπροσωπο.

Η ενεργοποιηση της beta γινεται ασχετα με το τι παιχνιδια εχετε στη library σας, ακομα και κανενα να μην εχετε.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι είδα έχουν ανεβάσει link για όσους έχουν θέμα με access. Μήπως το πήραν χαμπάρι και ρωτάνε τον υποτιθέμενο κωδικό που θα πρέπει να έχει έρθει στο mail για να δώσουν πρόσβαση?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν περίμενα για live chat .Tους έστειλα γραπτό μήνυμα από το EA help origin το μεσημέρι στις 1:00 και στις 6:30 μου ήρθε το mail επιβεβαίωσης από ΕΑ και εμφανίστηκε και στο origin library. Tώρα κατεβάζω. Thanks [MENTION=11666]wolves[/MENTION].

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι είδα έχουν ανεβάσει link για όσους έχουν θέμα με access. Μήπως το πήραν χαμπάρι και ρωτάνε τον υποτιθέμενο κωδικό που θα πρέπει να έχει έρθει στο mail για να δώσουν πρόσβαση?

Δεν ερχεται καποιος κωδικος στο email.

Eρχεται ενα email που σου λεει οτι εχεις πλεον προσβαση στη beta, και ταυτοχρονα εμφανιζεται το game στην library

Εγώ δεν περίμενα για live chat .Tους έστειλα γραπτό μήνυμα από το EA help origin το μεσημέρι στις 1:00 και στις 6:30 μου ήρθε το mail επιβεβαίωσης

Και αυτο μπορει να γινει αλλα με το live chat γινεται πιο αμεσα το ολο πραγμα.

Ασε που μπορει παλι να μπλεξεις στη διαδικασια του να περιμενεις παλι για μερες.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Thanks [MENTION=11666]wolves[/MENTION] δουλεψε μια χαρα :)

Επαιξα χτες βραδυ και μου αρεσε πολυ. Καλοφτιαγμενο, 2 modes ειδα μονο προς το παρον, πολυ χαβαλε. Δεν εχω συνηθισει να παιζω με objectives, γενικα πολυ ενταση και η αισθηση πολυ καλη.

Must buy για μενα:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.