Jump to content



Battlefield Hardline


Recommended Posts

Για τον τραγικο τζαμπατζη που περιμενει να παιξει τζαμπα το campaign του hardline.... :tomato: :tomato:

Σου εύχομαι ειλικρινά φίλε μου να μην έρθεις ποτέ στην δυσάρεστη η αν θέλεις ''τραγική'' θέση να είσαι άνεργος πάνω από 3 χρόνια

να επιβιώνεις με δανικά  να ζείς αναγκαστικά με τους γονείς (δεν ξέρω αν εσύ ζητάς απο τους γονείς σου λεφτά για να αγοράσεις βιντεοπαιχνίδια) ενώ πρώτα ήσουν ανεξάρτητος οικονομικά και αγόραζες αν όχι όλα αλλά τα περισσότερα παιχνίδια που σου άρεσαν και ότι άλλο συσχετίζονταν με τεχνολογία και υπολογιστές και μετα

έλα πέτα μου όχι μόνο δύο imoticones τομάτες  αλά ολόκληρο τον κήπο.

 

Υ.Γ Και θα μου πείς καλά ρε ''μεγάλε'' είσαι

άνεργος δεν έχεις στον ''ήλιο μοίρα''και κάθεσαι

και παίζεις βιντεοπαιχνίδια; και θα σου απαντήσω πως 

έχεις ''απόλυτο δίκιο'' όμως αναλογίσου πως περίπου το 30% των Ελλήνων

είναι άνεργοι ο ιδιωτικός τομέας έχει σχεδόν πεθάνει  και η κατάσταση όλο και χειροτερεύει.

 

ΥΓ. Ζητάω συγγνώμη για το of topic στο forum. 

Έγινε επεξεργασία από johnIV
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@johnIV,  χαλαρωσε, εκει πηγαινε το σχολιο:

Για τον τραγικο τζαμπατζη που περιμενει να παιξει τζαμπα το campaign του hardline.... :tomato: :tomato:

και για το ποσο τραγικη σπαταλη χρονου και bandwith ειναι ενα πραγμα που δεν θα ασχοληθουν ουτε αυτοι που θα αγορασουν το game........

 

EDIT :angry:

18/3/2015

Σου εύχομαι ειλικρινά φίλε μου να μην έρθεις ποτέ στην δυσάρεστη η αν θέλεις ''τραγική'' θέση να είσαι άνεργος πάνω από 3 χρόνια

14/1/2011

http://www.thelab.gr/topic/78214-tom-clancys-hawx-2/?p=1271973

(Of topic) Κοίταξε φίλε μου δεν ξέρω ποιά είναι η καταστασή η δική σου εύχομαι όμως να μην έρθεις στη θέση μου ποτέ 3,5 χρονάκια άνεργος πάω για 4ο (και τα χειρότερα δεν ήρθαν ακόμη) νομίζω πως ούτε καν σου περνάει απο το μυαλό τι θα κάνει η ΕA η UBISOFT
η ACTIVISION κ.λ.π.(που στην τελική χαμένες δεν βγαινουν ποτέ μη σε γελάει κανένας)
Μακάρι να αλάξουνε τα πράγμματα και να έχω την δυνατότητα (στο παρελθόν το έκανα) να αγοράζω οχι ενα και δυο παιχνίδια αλα δέκα και να το ευχαριστιέμαι,πάντα φιλικά. :T:

ή κατι δεν κανεις καλα ή μας δουλευεις, παντως την καραμελα με τα 3 χρονια ανεργια την πας καλα, οπως και την κουβεντα οταν προκειται για κατι "σπασμενο" που εισαι πρωτος.

λοιπον αγοραζε και κανα game που και που (αυτα που αξιζουν και εχεις λιωσει, και οταν πανε μιση τιμη) αλλιως ασε την κλαψα για τον θανατο του ιδιωτικου τομεα για εμας που τον ενισχυουμε.

 

ΥΓ. Συγγνώμη για τη συνεχεια του off topic και απο μενα

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε φιλαράκο λύκε επειδή βλέπω πως το συνεχίζεις το θέμα και νομίζω πως θίχτηκες για αυτό που έγραψα  

περί ανεργίας και νομίζεις πως κλαίγομαι  στο παλιό πόστ όντως γράφω 3,5 χρονάκια άνεργος πάω για 4ο

και στο χθεσινό γράφω πάνω απο 3 χρόνια, (πώς περνάν τα χρόνια) μήπως έπρεπε να γράψω και τις μέρες τις ώρες και τα δευτερόλεπτα; Να σου στείλω και ενα e-mail με το ποινικό μου μητρώο για να δείς αν είναι καθαρό η όχι.

Εσύ στις ιντερνετικές συζητήσεις γράφεις  όλα  τα πραγματικά σου στοιχεία τότε γιατί δεν γράφεις το πραγματικό σου όνομα στο avatar  και γιατί δεν βάζεις την φωτογραφία της ταυτότητά σου και φοράς μάσκα εφόσον είσαι τόσο καθαρός  και νόμιμος πολίτης μήπως θέλεις να σου γράψω και τα ακριβή στοιχεία μου να πας να ρωτήσεις στον ΟΑΕΔ αν είμαι άνεργος η σου πουλάω παραμύθι;

Κόιταξε εγώ έχω το σθένος και γράφω μερικά   προσωπικά πράγματα  αν δεν τα πιστεύεις είναι δικό σου πρόβλημα και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει; για πες μας όμως και εσύ μερικά απο τα προσωπικά σου αν θέλεις

 η μήπως σε βολεύει να κρύβεσαι πίσω απο μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο νομίζωντας πως είσαι κάποιος αγοράζωντας  βιντεοπαιχνίδια για πές μας  δουλέυεις στον δημόσιο η στον ιδιωτικό τομέα;  η μήπως σου τα σκάζει ο μπαμπάς και η μαμά και μας το παίζεις έξυπνος και άνετος

εδώ στο φόρουμ και λές πως ενισχύεις τον ιδιωτικό τομέα και είσαι ο μ@μ@ω της υπόθεσης.

 

ΥΓ Αυτή την φορά δεν ζητάω συγγνώμη για το of topic απλά θεώρησα

απαραίτητο  να απαντήσω στον συνομιλητή μου.

Έγινε επεξεργασία από johnIV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες μια ερωτηση για οσους το εχουν:

 

Παρατηρω κατι "σπασιματακια" στην κινηση, ειδικα οταν γυρναω τον παιχτη με το ποντικι. Η κινηση δηλαδη δεν ειναι απολυτα smooth ωρες ωρες. Δεν μου το κανει συνεχεια, αλλα σε τυχαιες στιγμες.

 

Τα settings μου ειναι high, με ΑΑ και λοιπα φιλτρα OFF. Frames εχω μπολικα (140-180) και CPU Load στο 50-55%. GPU Drivers τους τελευταιους που βγηκαν για καλυτερη αποδοση στο Hardline.

 

Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος; 

 

Αντιθετως το BF4 παει απολυτα smooth.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρω κατι "σπασιματακια" στην κινηση, ειδικα οταν γυρναω τον παιχτη με το ποντικι. Η κινηση δηλαδη δεν ειναι απολυτα smooth ωρες ωρες. Δεν μου το κανει συνεχεια, αλλα σε τυχαιες στιγμες.

Kαι σε μενα το κανει, πολυ ενοχλητικο. Υπαρχουν αναφορες για  windows8 mouse lag στο google αλλα δεν δοκιμασα ακομα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες μια ερωτηση για οσους το εχουν:

 

Παρατηρω κατι "σπασιματακια" στην κινηση, ειδικα οταν γυρναω τον παιχτη με το ποντικι. Η κινηση δηλαδη δεν ειναι απολυτα smooth ωρες ωρες. Δεν μου το κανει συνεχεια, αλλα σε τυχαιες στιγμες.

 

Τα settings μου ειναι high, με ΑΑ και λοιπα φιλτρα OFF. Frames εχω μπολικα (140-180) και CPU Load στο 50-55%. GPU Drivers τους τελευταιους που βγηκαν για καλυτερη αποδοση στο Hardline.

 

Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος; 

 

Αντιθετως το BF4 παει απολυτα smooth.

 

Συζητιεται οτι δημιουργει θεμα το pb με stutt και cpu spikes.

Δοκιμασε uninstall / reinstall του pb που αναφερουν οτι διορθωνει το προβλημα ή δοκιμασε να μπεις σε σερβερ που δεν ειναι pb enabled για να δεις αν ειναι καλυτερα τα πραγματα.

Eνα δευτερο που μπορεις να δοκιμασεις, αν δεν ειναι η ολη ιστορια απο το pb, ειναι να βαλεις window borderless.

Οrigin in game κλειστο παντα εννοειται μην το ξεχνας, τσεκαρε και αυτο μην ειναι ενεργοποιημενο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.