Jump to content



Battlefield Hardline


Recommended Posts

Wolves θα ήταν μεγάλο ψέμα αν σου έλεγα ότι έπαιξα την beta, διότι λόγο χρόνου δεν θα μπορούσα. Είναι μεγάλη αλήθεια όμως, ότι έκατσα και ρώτησα από γνωστούς και φίλους την γνώμη τους για το εν λόγο game. Όλοι λίγο πολύ κατέληξαν στο ίδιο συμπέρασμα… ότι θα μπορούσε να είναι ένα τεράστιο "patch/προσθήκη" στο battlefield.

 

Επειδή οι γνωστοί μου και προφανώς εγώ δεν κατέχω το αλάθητο του πάπα, θεώρησε αυστηρά προσωπική την άποψη μου. Όμως αυτό το game δεν είναι να το αγοράσει κάποιος στα χρήματα που θα ζητήσει η εταιρεία παραγωγής. Απο εκει και περα....

Link to comment
Share on other sites

να αλλαξεις φιλους :p

 

περα απο την πλακα, σιγουρα δεν  αξιζει τα λεφτα που ζηταει τωρα, οταν θα πεσει αρκετα ακομα θα το τιμησουμε....

ειναι παντως αλλο παιχνιδι απο bf3-4, ειδικα οταν ασχοληθεις με τα modes τα "δικα του" που του ταιριαζουν καλυτερα...

κατι conquest κλπ δεν με τραβανε σε αυτο...

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω και γω με τον Λυκο, αν και λατρης του Conquest-Οχηματων θα
ειναι μια ευχαριστη προσθηκη μεχρι να ερθει το BF5 στα τελη του 2016.

Βασικα....εχει να πεσει πολυ & τρελο ξυλο στο Hardline :gyro:

 

WdQk4gSl.jpg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για παρεούλα εκεί στα 25 ευρά πιστεύω είναι διασκεδαστικό. Μου άρεσε σαν beta , ειδικά το heist. Κρίμα που δεν έχω παρέα, πιστεύω θα ήταν φοβερό 3-4 άτομα TS/ skype και team work :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το συγκεκριμένο game το έχω ικανό για όλα, και εξηγούμαι… ή θα δούμε την  gaming κοινότητα να το εκτοξεύει σε πωλήσεις ή θα βγει η μεγαλύτερη μουφα ever! Τις τελευταίες μέρες (με αφορμή το βιντεακι που ανέβασε ο wolves) ψάχνω να βρω υλικό και κριτικές σχετικά με το Hardline.

 

Από ότι έχω δει μέχρι τώρα, πολλοί επιμένουν ότι γίνεται μια νέα αρχή γύρω από το συγκεκριμένο game (στο οποίο ο τίτλος δεν έχει καμία σχέση με το παρελθόν), και λάθη του παρελθόντος έχουν διορθωθεί σημαντικά. Ίσως η αλλαγή σε όλο το concept, να σταθεί αφορμή για ένα καλό τελικό προϊόν.

 

Θα είναι απίστευτα ευχάριστη έκπληξη (έστω και με το σενάριο κλέφτες & αστυνόμοι) ο συγκεκριμένος τίτλος να εξελιχθεί σε ένα ευχάριστο game πρώτου προσώπου. Ίσως τελικά κάνω την κωλοτουμπα και το τσιμπήσω…. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.