Jump to content



Recommended Posts

Δεν έχεις καθόλου stuttering;  Οι περισσότεροι διαμαρτύρονται  για αυτό ανεξαρτήτου υλοποίησης Nvidia ή ΑΜD κατά τα άλλα είναι όλα κομπλέ,

όλοι αναμένουμε το 1.04 :D

Μπορει να φτιαξω κανα βιντεο να δεις και εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,γιαυτο λεω.Το δοκίμασα λιγο εχθες και ηταν πολυ καλυτερα.γενικα ομως παιζω στα 50-60 frames και κανει κατι βουτιες στα 25 και εκει το καταλαβαινεις.

Λογικα με φρεναρει ο cpu μου εκει,αλλα γενικα σαν να εστρωσε καπως.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι ειναι απαραδεκτο πλεον αυτο που γινεται απο τους περισσοτερους εκδοτες παιχνιδιων.

Ας το εβγαζαν 20 μερες αργοτερα,χειροτερο κακο κανουν με το να τα βγαζουν με τετοια λαθη τα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως με το Patch V1.4  το παιχνίδι έστρωσε αρκετά θα έλεγα!

Βέβαια το έχω παίξει 2 φορές σχεδόν το παιχνίδι... τα saves μου επηρεάζονται κάθε φορά που πατσάρω το παιχνίδι... τι να πώ με αυτό το παιχνίδι... περισσότερο με κούρασε με τα glitches/bugs παρά με ξεκούρασε λίγο παίζοντάς το!

Πάντως αυτή η μόδα όλες σχεδόν οι εταιρείες παιχνιδιών να βγάζουν τα παιχνίδια σε μορφή "beta" έχει καταντήσει αηδία..! Μετά σου φταίνε οι κάρτες και οι drivers..ναι ναιι σίγουρα...!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα @Dj_ALeX το ιδιο κανει με τα save,αλλα κανεις το patch τρεχεις το παιχνιδι,δεν εχει τα save, το κλεινεις και το ξανα τρεχεις και τα εχει.Το εχω ξεκινησει 3 - 4 φορες γιαυτο το λογο και τωρα ειδα οτι ετσι τα διαβαζει

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα @Dj_ALeX το ιδιο κανει με τα save,αλλα κανεις το patch τρεχεις το παιχνιδι,δεν εχει τα save, το κλεινεις και το ξανα τρεχεις και τα εχει.Το εχω ξεκινησει 3 - 4 φορες γιαυτο το λογο και τωρα ειδα οτι ετσι τα διαβαζει

Δεν μπορούμε να κρατήσουμε buck up τα save πριν περάσουμε το patch;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να κρατήσουμε buck up τα save πριν περάσουμε το patch;

Και αυτό το έκανα όπως και πολλά άλλα tweaks αλλά δεν "ακούει"... anyway.. τουλάχιστον θα το παίξω χωρίς να με πιάνει ζαλάδα αυτήν την φορά απο το stuttering... τώρα πάει πάρα πολύ καλά.. τώρα εκτός απο ultra settings έβαλα και soft shadows + fur + trees relief! Παίζει απο 55-75fps.. ντάξει καλά πάει!

Απολαμβάνεις γραφικά τώρα χωρίς να κάνεις εμετό... Λογικά θα σκάσει κάποια στιγμή και 5ο patchaki...!

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το έκανα όπως και πολλά άλλα tweaks αλλά δεν "ακούει"... anyway..

Μηπως περασες patch για αλλη εκδοση?γιατι και εγω το επαθα αλλα περνωντας το σωστο patch μετα μου τα βρηκε τα save.

Κοιτα μηπως κατεβασες πχ 3dm εκδοση και θες την tptf(καπως ετσι).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.