Jump to content



Recommended Posts

Μηπως περασες patch για αλλη εκδοση?γιατι και εγω το επαθα αλλα περνωντας το σωστο patch μετα μου τα βρηκε τα save.

Κοιτα μηπως κατεβασες πχ 3dm εκδοση και θες την tptf(καπως ετσι).

 

Κάτι τέτοιο έχει παιχτεί... :hehe:

Tα έχω κάνει σκ@τ@ με τα patch και τις βλακείες τώρα δεν ξεκινάει καθόλου το παιχνίδι γ@μ###!!1*8/^$$

 

Edit: Διορθώθηκε εντελώς τυχαία 

Χαλαρά εσύ... :p

Γενικά όταν μπλέκεις με αυτά πρέπει να ξέρεις κανά 2 πραγματάκια το τι κάνεις και πώς το κάνεις... παλιά μου τέχνη κόσκινο... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι εχει παθει δεν μπορω να καταλαβω, θελω να βαλω το walk backwards στο Ζ απο το S που ειναι default και δεν το δεχεται, στο customize controls δειχνει οτι το παιρνει αλλα κινηση οταν το πατας το πληκτρο δεν κανει.

 

Θα το βγαλουμε το παιχνιδι χωρις οπισθοπορεια..

Link to comment
Share on other sites

Όσο το προχωράω τόσο περισσότερο με πωρώνει το παιχνίδι είναι φοβερό αν φτιάξει και το καταραμένο

το stuttering 100% θα μιλάμε για ενα απο τα καλύτερα παιχνίδια της χρονιάς που μας αποχαιρετά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το game δώρο μαζί με την GTX 970.Τι λέει το παίγνιο; Αξίζει τον κόπο να το κατεβάσω ή να το ζμπρώξω; Με ενδιαφέρει μόνο το multiplayer online κομμάτι.Δεν έχω ξανά ασχοληθεί με την σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το game δώρο μαζί με την GTX 970.Τι λέει το παίγνιο; Αξίζει τον κόπο να το κατεβάσω ή να το ζμπρώξω; Με ενδιαφέρει μόνο το multiplayer online κομμάτι.Δεν έχω ξανά ασχοληθεί με την σειρά.

Άνετα κατέβασε θα το ευχαριστηθείς οπωσδήποτε
Link to comment
Share on other sites

πέρα από  τα προβλήματα smoothness κτλ...από ιστορία τι λέει; Το 3 το βρήκα κουραστικό από ένα σημείο και μετά...@Petrossortep το δοκίμασες ;

Δεν έχω δει πολλά πράγματα από στόρι γιατί το πάω σιγά σιγά. Το στόρι δεν με ενδιέφερε ούτως ή άλλως σε κανένα της σειράς. Το χωρίς περιορισμούς gameplay είναι το ατού και το έχουν εμπλουτίσει.

 

Υ.Γ: Το stuttering φαίνεται να σχετίζεται αρκετά με τα godrays και το trees relief. Μάλλον επιβαρύνουν τις cpu με χαμηλό ipc. Απαράδεκτο τέτοιο coding, αν σκεφτεί κανείς ότι οι 8350 αποτελούν σημαντικό μερίδιο της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει πολλά πράγματα από στόρι γιατί το πάω σιγά σιγά. Το στόρι δεν με ενδιέφερε ούτως ή άλλως σε κανένα της σειράς. Το χωρίς περιορισμούς gameplay είναι το ατού και το έχουν εμπλουτίσει.

 

Που ακριβώς; γιατί εμένα λίγο που το έπαιξα μου φαίνεται το ίδιο επαναλαμβανόμενο gameplay όπως όλα της Ubisoft (ξεκλείδωσε towers, κάνε αποστολές/crafting κτλ) που καταντάει βαρετό μετά από λίγο. Όχι βέβαια πως δεν αξίζει να το τερματίσει κάποιος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το game μπορείς να το τερματίσες σε 15 λεπτά !!!

χοαχοαχοαοχαοχοαχοαοχαοχαοχοαχοαχοαοχοαχοαχοαοχαοχοαχοαοχαοχοαχοαχοαχοαχοαχοαοχο
 
 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς; γιατί εμένα λίγο που το έπαιξα μου φαίνεται το ίδιο επαναλαμβανόμενο gameplay όπως όλα της Ubisoft (ξεκλείδωσε towers, κάνε αποστολές/crafting κτλ) που καταντάει βαρετό μετά από λίγο. Όχι βέβαια πως δεν αξίζει να το τερματίσει κάποιος...

 

Υπάρχουν νέες αποστολές με ομήρους, δυνατότητα να ανακαταλαμβάνεις outposts όσες φορές θες, νέοι τύποι εχθρών, αλλά ναι σε γενικές γραμμές είναι ο ίδιος "κορμός".

 

@Armageddon

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πόσο πιο free να το κάνουν το game; Ποιός άλλος θα το σκεφτόταν αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Το open world έχει πλάκα πάντως, περνούσε ένας courrier με αυτοκίνητο και μου λέει kill the courrier and loot documents. Πυροβολάω και γω, πάει και κουτουλάει σε άλλο αυτοκίνητο των κακών και γυρίζει ανάποδα και παίρνει φωτιά. Αυτός κάπως βρέθηκε εκτός αυτοκινήτου και είχε κατρακυλήσει σε λόφο, 200μ από το αυτοκίνητο... :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το open world έχει πλάκα πάντως, περνούσε ένας courrier με αυτοκίνητο και μου λέει kill the courrier and loot documents. Πυροβολάω και γω, πάει και κουτουλάει σε άλλο αυτοκίνητο των κακών και γυρίζει ανάποδα και παίρνει φωτιά. Αυτός κάπως βρέθηκε εκτός αυτοκινήτου και είχε κατρακυλήσει σε λόφο, 200μ από το αυτοκίνητο... :p

 

Αντί για πιστόλι, κουβάλα grenade launcher στο sidearm slot, ρίχνεις convoys-courriers κτλ σε δευτερόλεπτα. Επίσης πολύ σημαντικό, μπορείς να ανατινάζεις κακούς και ενώ οδηγάς αυτοκίνητα, ελικόπτερα, βάρκες! Σαματάς :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: Το stuttering φαίνεται να σχετίζεται αρκετά με τα godrays και το trees relief. Μάλλον επιβαρύνουν τις cpu με χαμηλό ipc. Απαράδεκτο τέτοιο coding, αν σκεφτεί κανείς ότι οι 8350 αποτελούν σημαντικό μερίδιο της αγοράς.

 

 

Λογο προβληματος στο τροφοδοτικο εσβησα το sli και πηγα να παιξω με 1 καρτα πριν λιγο και ειχε stuttering κανονικοτατα ακομα και με god rays και tree relief στο off. Με sli δεν ειχα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Το open world έχει πλάκα πάντως, περνούσε ένας courrier με αυτοκίνητο και μου λέει kill the courrier and loot documents. Πυροβολάω και γω, πάει και κουτουλάει σε άλλο αυτοκίνητο των κακών και γυρίζει ανάποδα και παίρνει φωτιά. Αυτός κάπως βρέθηκε εκτός αυτοκινήτου και είχε κατρακυλήσει σε λόφο, 200μ από το αυτοκίνητο... :p

Εγώ όποτε βλέπω γενικά κακούς με οχήματα κατευθείαν RPG στο στόμα εκτός άμα με πετύχουν καβάλα σε κανέναν ελαφαντάκο και εκεί γίνεται party! :hehe:

Αντί για πιστόλι, κουβάλα grenade launcher στο sidearm slot, ρίχνεις convoys-courriers κτλ σε δευτερόλεπτα. Επίσης πολύ σημαντικό, μπορείς να ανατινάζεις κακούς και ενώ οδηγάς αυτοκίνητα, ελικόπτερα, βάρκες! Σαματάς :D

Εγώ έχω και αυτό αλλά και ένα κανονικό όπλο απο την λίστα το οποίο είναι επίσης grenade launcher με την διαφορά οτι φτήνει τις grenade μπαμ μπαμ μπαμ χωρίς γέμισμα! Αυτό σε συνδιασμό με μπόλικες molotof και όλα γίνονται στάχτη...! :haha::hehe: και άσε τους κακούς να λένε.. "Go GO GO"!!! xaxaxaa :hehe:

Link to comment
Share on other sites

To παιχνίδι είναι η χαρά του random! Ξαφνικά εκεί που περιπλανιόμουν και χάζευα χωρίς αποστολή, μου βγάζει ένα μεγαλοπρεπέστατο failed ! επειδή λέει πέθανε ένας σημαντικός χαρακτήρας του παιχνιδιού! Περισσότερο με bug μοιάζει αυτό αλλά εμένα μου άρεσε, άμα είσαι random να είσαι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.