Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Τι μου κάνεις στα γεράματα έβγαλα κι εγώ τις βοήθειες και συνηδειτοποίησα το πόσο λάθος setup είχα, μπορεί να μην τα κατάφερα καλά με τους χρόνους αλλά παρήγαγα θέαμα: Sls amg monza assetto corsa - YouTube

Η κακή ποιότητα του βίντεο οφείλεται στο ότι είναι από κινητό.

Πώς να μην το λατρέψεις μετά αυτό το αμάξι...:banging:

[MENTION=20727]Orgios[/MENTION] , βγάλε με (ευχαριστώ για την κίνηση)

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα κληρωσω και ενα παιχνιδακι δώρο για τους συμμετεχοντες! Risk of Rain! Όποιος το έχει ήδη ή απλα δεν τον ενδιαφέρει ας μου πει να τον βγάλω απο την κλήρωση!!

:beer::beer::beer::beer:

Και μενα βγαλε με,,ευχαριστουμε για την κινηση.:T:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να μου έδινες το δικό σου setup, να το ρίξω κι εγώ κανα δεύτερο ?? :yes4: :no: :boxed:

Ευχαρίστως, αλλά προειδοποιώ: δεν έχω ιδέα από set up, το κάνω με τη μέθοδο των τυφλών δοκιμών...

Προσοχή στο φρενάρισμα, πάει σαν μεθυσμένο... TC στο μηδέν και FF (90) προσαρμοσμένο στο τιμόνι μου - οπότε αλλάξτε το.

Εδώ το αρχείο

Aris_SLSmonza_10laps.zip

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνουμε να το αλλάξουμε και να τρέξουμε με το Nissan στο Silverstone National απόψε, μιλάμε για κόλαση και σαν μεγαλούτσικος θυμάμαι επικές στιγμές από BTCC παλιά στην τηλεόραση :D

ps Next Week please :D

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μαζευτήκαμε αρκετοί και ο server μας (δυστυχώς) δεν μας αντέχει, θα παραχωρήσω τη θέση μου σήμερα σε ένα από τα νέα παιδιά.

Σας έυχομαι καλό αγώνα και προσοχή! (SotirisM)

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
Link to comment
Share on other sites

εγω με κλειστο θα τρεξω. ο σερβερ τι θα το χει? ρυθμιζεται μετα?

Να ρωτήσω γιατί; Ελπίζω πάντως να μην είσαι πίσω μου!

Ο server θα είναι σε factory mode . Ό,τι δηλαδή έχει η SLS όταν την αγοράσεις από την αντιπροσωπεία (abs & tc on).

Με ctrl+a και ctrl+t τα ανοιγοκλείνεις κατά βούληση κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Το stability control θα είναι off γιατί είναι βοήθημα του παιχνιδιού και όχι του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω γιατί; Ελπίζω πάντως να μην είσαι πίσω μου!

Ο server θα είναι σε factory mode . Ό,τι δηλαδή έχει η SLS όταν την αγοράσεις από την αντιπροσωπεία (abs & tc on).

Με ctrl+a και ctrl+t τα ανοιγοκλείνεις κατά βούληση κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Το stability control θα είναι off γιατί είναι βοήθημα του παιχνιδιού και όχι του αυτοκινήτου.

:p ξερω γω συνηθισα μετα απο ενα εκατομμυριο γυρους στο σπα με την 458... δε μου φαινεται τοσο δυσκολο να πω την αληθεια. πρωτη φορα με sls και πρωτη φορα μοντζα στο ασσεττο εκανα ενα 2.09 κατι χωρις να πιεσω καπου. συν οτι μετα απο 4-5 γυρους επιανε καλυτερα το λαστιχο κατω και δε μου κουναγε τοσο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

βγηκα νωριτερα γιατι κολλαγε για ανεξηγητο λογο. χιλια συγνωμη στον daras, την πρωτη φορα ενω απολαμβανε την πρωτια πηγα λιγο πιο γρηγορα εκει στα εσακια και δε προλαβα να αλλαξω γραμμη και τον ακουμπησα απο πισω και το αποτελεσμα γνωστο

τη δευτερη φορα george μου κολλησε για 3 δευτερολεπτα δεν εβλεπα τπτ ρε συ. και δε φρεναρα καν στην ευθεια.... σορρυ σου το χαλασα ελπιζω να μη το ανταποδωσεις στον επομενο :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.