Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

παιδια τρομερος αγωνας.... σας κραταγα πισω με νυχια και με δοντια ιδρωσα!!! ρε λιακουρη μου χρωστας ε :Ρ μια μου την εδωσες και την αλλη φρεναρα γιατι σε ειδα θαραλλεο εκει και λεω αστο!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Χρήστο συγγνώμη. Φρέναρες πάρα πολύ αργά και αιφνιδιάστηκα. Στην συγκεκριμένη φάση του αγώνα , πρέπει να ήμουν αρκετά ποιο γρήγορος αλλά έμεινα πίσω σου πάνω από 6 γύρους. Πάντως ίσα που σε ακούμπησα, σχεδόν σταμάτησα, δεν νοείται να γυρίσεις ετσι. Βέβαια σε περίμενα.

Το προσπέρασμα το 2ο , ίσως καθαρό ίσως βεβιασμένο θα το δω στο replay.

Όποιος έχει το αρχείο replay, ας το συμπιέσει (κόβει πολύ σε μέγεθος) κ ας το ανεβάσει κάπου .

Πάντως είμαι πολύ χαρούμενος που ενώ δεν μπορούσα να κατέβω το 1:46, έκανα στο quali ένα 1:44:922!!!

Βέβαια με χτύπησε το bug που ταλαιπωρεί κ άλλους http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/if-you-have-a-significant-fps-drop-read-here.17536/

Πολύ το χάρηκα όμως.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας σήμερα, τα λάστιχα άντεξαν άνετα τους 17 γύρους σε ικανοποιητικό ρυθμό αλλά δυστυχώς δεν είχα καμμία μάχη και έτρεχα για τριάντα λεπτά μόνος μου.

Θέλω να δοκιμάσω λίγο αύριο μετά τη δουλειά το combo που έχω κατά νού και που νομίζω θα γίνει χαμός εάν τα mods (track+car) είναι αυτά που ελπίζω, θα υπάρχουν μάχες συνεχώς από τον πρώτο έως τον τελευταίο γύρο :D

Link to comment
Share on other sites

Από τους πιο ωραίους αγώνες που έχουμε τρέξει μέχρι στιγμής και με αρκετές μάχες/θέαμα!

Για όσους δεν ήταν σήμερα στο ts: επόμενο combo βάζει ο geovas. Λογικά αύριο μεθαύριο θα υπάρχει για εξάσκηση στο server.

Link to comment
Share on other sites

Από τους πιο ωραίους αγώνες που έχουμε τρέξει μέχρι στιγμής και με αρκετές μάχες/θέαμα!

Για όσους δεν ήταν σήμερα στο ts: επόμενο combo βάζει ο geovas. Λογικά αύριο μεθαύριο θα υπάρχει για εξάσκηση στο server.

Πραγματικά ωραίος αγώνας γιατί είχαμε πολλές κοντινές μάχες και πρώτη φορά συμμετείχα σε "τρενάκι" των 3-4 αυτοκινήτων για τόσο χρονικό διάστημα, α και τα αυτοκίνητα ήταν πανέμορφα να τα χαζεύω... όπως τα κυνηγούσα!:clap:

Link to comment
Share on other sites

τρενακι με αρχηγο εμενα... ημουν κατι τις πιο αργος εκανα μεχρι 1.45.6 αλλα ειχα αποφασισει να σας κρατησω παση θυσια! τα παιξα μιλαμε πρωτη φορα βγαζω στο παιχνιδι 17 γυρους χωρις λαθος/εξοδο... [MENTION=15353]liakjim[/MENTION] εγω δε θεωρω αντικανονικο το προσπερασμα εκει, μαγκια. δε ξερω με τους κανονες που λεμε εδω τι παιζει :ρ καποιος ειπε και δημητρη μη το κανεις λολ.

Link to comment
Share on other sites

ασχετο, ειχα προπονησει και εκκινησεις. επαιξε ρολο τελικα, πηρα νομιζω μια η δυο θεσεις πριν την πρωτη στροφη. ωραιο.

by the way θα ψηφιζω kick τον ακη για cheating :p τι κανεις ρε θηριο εκει μεσα πως πας ετσι..!

Link to comment
Share on other sites

O Κώστας φώναζε "μή το κάνεις" χαχαχαχα

Θα το δω και στο replay όταν ανεβάσει κάποιος το αρχείο (στον δικό μου κράτησε το quali και από τον αγώνα μόνο 10mb...)

Replay. Μια ευγενική χορηγία του Darksteel.

ασχετο, ειχα προπονησει και εκκινησεις. επαιξε ρολο τελικα, πηρα νομιζω μια η δυο θεσεις πριν την πρωτη στροφη. ωραιο.

by the way θα ψηφιζω kick τον ακη για cheating :p τι κανεις ρε θηριο εκει μεσα πως πας ετσι..!

Όντως πετάχτηκες λες και ήσουν σε καταπέλτη στην εκκίνηση! Όσο για το άλλο.. έβλεπα τα 43ρια και προετοιμάστηκα για τα χειρότερα. :p Σε practice πάντως δεν είχα καταφέρει τέτοιους χρόνους.

Link to comment
Share on other sites

Replay. Μια ευγενική χορηγία του Darksteel.

Όντως πετάχτηκες λες και ήσουν σε καταπέλτη στην εκκίνηση! Όσο για το άλλο.. έβλεπα τα 43ρια και προετοιμάστηκα για τα χειρότερα. :p Σε practice πάντως δεν είχα καταφέρει τέτοιους χρόνους.

Ναι αφού με πετάξατε έξω από τη πίστα με την ευγενική χορηγία του Darksteel περάσατε μπροστά μου πουλάκια μου και μετά σας κυνηγούσα στο τραινάκι...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

@PAREA . Ακης ο θεός αψεγάδιαστη οδήγηση :worship: δεν πρόλαβα να το δώ όλο αλλά από τον πρώτο γύρο που είδα φαίνεται η κλάση.Κράτησε χαμηλό προφίλ όλη τη βδομάδα όταν εμείς τα 43 αρια πουλάγαμε μούρη χαχχαχα με βιντεάκια και τα τοιαύτα, μίλησε όταν έπρεπε και ήταν αμείλικτος, αν δεν κάνω λάθος διέκρινα και ένα γελάκι στο πρόσωπό του, εκδικητικό κακεντρεχούλι που τον συνόδευε και στους 17 γύρους χαχαχα,μπορεί να ταν βέβαια του virtual οδηγού που τον αντιπροσώπευε . Ενα έχω να σου πω Ακη ήσουν πολύυυ τυχερός που δεν ήμουν μέσα αχαχαχαχα, ξέρω κατατρόμαξες με την ιδέα και μόνο. Το θέμα με το βιντεάκι είναι πως δεν φαίνονται τα ονόματα μήπως υπαρχει κάποιο κουμπί που μου διαφεύγει εμένα η έτσι τραβήχτηκε?

Κώστα μου γιατί μας τό κανες αυτόοοό(κραυγή σπαραξικάρδια αλλά Μάρθα Κλάψα εεε Βούρτση) το καλύτερο 43αρι ,τόσα λεφτά βρε σου χει δώσει η mclaren ο πιο πολλά υποσχόμενος οδηγός στην πιάτσα , τι απέγινες πάλι μάγια σου κάνανε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο φ@υστης πολύ sneaky.

Μέχρι και στο Qualify κρατιόταν, με 1:43.4 για να μην δώσει στόχο.

Αλλά για να καταλάβουμε ακριβώς πόσο sneaky είναι...

Του είχα πει ότι κατάφερα μέχρι 1:43.2 σε practice, και πάει και μου κάνει το ίδιο, κατά τη διάρκεια του αγώνα, και με 30 λίτρα καύσιμα.

Είμαι σίγουρος ότι αν του έλεγα (ψευδώς) ότι είχα κάνει 1:41 θα το έκανε και αυτό!!! :spell:

ΥΓ. Ctrl+L για τα ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα δυστηχως με χτυπησε η δεη

μου εκοψαν το ρευμα χτες (λαθος ρολοι) και μου πηρε μεχρι και σημερα στις 2 να μου το βαλουν αφου εριξα παναγιες σε οτιδηποτε μου ελεγαν...

τεσπα πρεπει να εχασα ωραιο αγωνα

παρτε λιγο κιμι και f12

:neo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.