Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Μπράβο παιδιά πολύ ωραία προσπάθεια και πολύ καλή η παρέα σας!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία σας, ελπίζω να μην δημιούργησα κάποιο πρόβλημα, θα προσπαθώ να είμαι κάθε Πέμπτη (λόγω δουλειάς και ταξιδιών) μαζί σας, αλλά πιστεύω ότι θα τα πούμε και σε καμιά προπόνηση (που χρόνος για τέτοια :) )

 

Και πάλι ευχαριστώ για την φιλοξενία αλλά και την παρέα σας!!!!

 

Γιώργος


Results @ http://simresults.net/150122-6ek

 

Ο επόμενος για combo :D

 Μια ερώτηση

Γιατί με δείχνει να τρέχω με την McLaren, ενώ έτρεχα με BMW GT2???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χεχε, η πρώτη μου νίκη, ωραίος αγώνας - μάχες με Γιώργο και Άκη. Ο Κώστας φοβήθηκε και έφυγε :p


Και εγώ ευχαριστώ για την παρέα! ;)

 

Δυστυχώς ξύπνησε ο γιος μου στον 3ο γύρο και το παράτησα ξεχνώντας και να βγω απ'τον  σέρβερ...(συγγνώμη!!) :embarrassment:

 

Κρίμα, δεν πειράζει - τα παιδιά έχουν προτεραιότητα!

Πάμε για την επόμενη Πέμπτη!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμενα και στους δυο αγωνες στο ιδιο σημειο ακριβως κολλησε απο μια φορα , ειδικα την δευτερη φορα με πεταξε κιολας απο τον server..τι φαση ??

 

Παιχτηκε τπτ με το mod δεν ξερω..θα την ξαναπερασω την πιστα να δω.

 

Anyway, καλα ηταν και σημερα μπραβο σε ολα τα παιδια!  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι αγώνας αν εξαιρέσουμε τα 2 restarts που χρειάστηκαν! Πολύ ευχάριστο που κατάφεραν και τα νέα μέλη της παρέας να μπούνε στο event! Kώστα αναγκάστηκες να βγεις λόγω σύνδεσης; Μάλλον ήταν πολύ αργή για να διαχειριστεί τα 290+ km/h της τελικής σου. :lol:  

 

Δυσκολεύτηκα αρκετά να σταθεροποιήσω το νέο τιμόνι στο 1ο race, αλλά στο 2ο τα πράγματα πήγαν κάπως καλύτερα. Κρίμα που η πορεία του Άρη για το 2 στα 2 ανακόπηκε από το συμβάν με την όπισθεν. Δεν πρέπει να χει ξαναγίνει πάντως τέτοιο πράγμα οπότε κερδίζεις βραβείο πρωτοτυπίας!

Honorable mention στον airfathaaaaa με το p4/5 του. Σε κάποιες στροφές πρέπει να έμπαινε με +30km/h σε σχέση με μένα αλλά στις ευθείες δεν είχε ιδιαίτερη τύχη. Μάλλον τα σταθερά gear ratios δε βοήθησαν ιδιαίτερα χεχε.

 

 

Εμενα και στους δυο αγωνες στο ιδιο σημειο ακριβως κολλησε απο μια φορα , ειδικα την δευτερη φορα με πεταξε κιολας απο τον server..τι φαση ??

 

Παιχτηκε τπτ με το mod δεν ξερω..θα την ξαναπερασω την πιστα να δω.

 

Anyway, καλα ηταν και σημερα μπραβο σε ολα τα παιδια!  :)

Μήπως έπαθες... αυτό;

Ευτυχώς τότε που το έπαθα εγώ δεν υπήρχε damage γιατί αλλιώς δε θα είχε μείνει λέπι. :boxed::lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι συγνώμη που την έκανα έτσι σιωπηλά αλλά η σύνδεση είναι γενικά χάλια αυτή την εβδομάδα και με 500+ Ping όχι μόνο δεν μπορούσα να τρέξω αγώνα αλλά και γειά να έλεγα δεν θα με άκουγε κανένας.

 

Άσε που, δεν ξέρω αν φταίει ότι όλη μέρα χτές μλκζμουν με το djk track και δεν έκανα καθόλου practice, αλλά δεν μπόρεσα να κάνω ούτε ένα lap χωρίς spin.

Πολύ θανατηφόρα αυτά τα kerbs...

 

Ο Άρης πάντως βλέπω γνώρισε τη γλύκα των πρώτων θέσεων και ποιός τον πιάνει τώρα!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έπαθες... αυτό;

Ευτυχώς τότε που το έπαθα εγώ δεν υπήρχε damage γιατί αλλιώς δε θα είχε μείνει λέπι. :boxed::lol:

Χαχα δεν το ηξερα αυτο!Οχι αυτο που επαθα ηταν οτι απλα παγωσε η εικονα δυο φορες στο ιδιο σημειο ακριβως της πιστας..την πρωτη οταν ξεκολλησε ημουν ηδη στο γρασιδι κ συνεχισα κανονικα μετα ενω την δευτερη οπως ειπα με πεταξε απο το παιχνιδι..

Δεν κρασαρε παντως το παιχνιδι ουτε το pc κολλησε..

Πολυ αλητεια το corvette αν ειχα abs με αυτο θα ετρεχα.

Έγινε επεξεργασία από Billys
Link to comment
Share on other sites

Χαχα δεν το ηξερα αυτο!Οχι αυτο που επαθα ηταν οτι απλα παγωσε η εικονα δυο φορες στο ιδιο σημειο ακριβως της πιστας..την πρωτη οταν ξεκολλησε ημουν ηδη στο γρασιδι κ συνεχισα κανονικα μετα ενω την δευτερη οπως ειπα με πεταξε απο το παιχνιδι..

Δεν κρασαρε παντως το παιχνιδι ουτε το pc κολλησε..

Πολυ αλητεια το corvette αν ειχα abs με αυτο θα ετρεχα.

 

Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά το πάθαινα και εγώ συχνά, δηλ. πάγωνε για δύο δεύτερα η οθόνη (άσχετα με την πίστα) και μετά φυσικά η καταστροφή. Το φαινόμενο εξαφανίστηκε από τότε που άλλαξα οθόνη. Εντάξει υπάρχει που και που, αλλά κρατάει ελάχιστα οπότε δεν χάνω πια τον έλεγχο.

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει σειρά να ανακοινώσει το επόμενο combo ή θα εξασκήσω το δικαίωμα μου και σαν δωρητής του server θα πρέπει να ετοιμαστείτε για F1 mod!

 

http://www.racedepartment.com/downloads/ff1-2015.4941/

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά το πάθαινα και εγώ συχνά, δηλ. πάγωνε για δύο δεύτερα η οθόνη (άσχετα με την πίστα) και μετά φυσικά η καταστροφή. Το φαινόμενο εξαφανίστηκε από τότε που άλλαξα οθόνη. Εντάξει υπάρχει που και που, αλλά κρατάει ελάχιστα οπότε δεν χάνω πια τον έλεγχο.

 

Χμ μαλιστα..το θεμα ειναι οτι μου το εκανε πρωτη φορα σε αυτην την πιστα δεν το εχει ξανακανει σε καμια αλλη στις τοσες ωρες που επαιζα online..

Δοκιμάστε να έχετε το render in full screen off

Θα το τσεκαρω ουτε θυμαμαι που το εχω..λογικα στο on..

 

Ευχαριστω οπως και να εχει..

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει σειρά να ανακοινώσει το επόμενο combo ή θα εξασκήσω το δικαίωμα μου και σαν δωρητής του server θα πρέπει να ετοιμαστείτε για F1 mod!

 

http://www.racedepartment.com/downloads/ff1-2015.4941/

 

Γουστάρωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

http://acusccmod.weebly.com/released-cars.html

Ααλλη πρόταση συνδυάζεται υπέροχα με Bathurst http://www.racedepartment.com/downloads/track-bathurst.2346/

Προσωπικά δεν το χω δοκιμάσει στο assetto αλλά στο raceroom είναι υπέροχο ,βέβαια και τα δύο, car kai track είναι mods στο assetto οπότε μπορεί να μην είναι τόσο καλά.

YΓ: Mετά από δοκιμή που έκανα μπορώ να πώ πως το corvete είναι καλή προσπάθεια το Bathurst  θέλει βελτιώσεις μπορεί όμως να γίνει πολύ καλό .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.