Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ρε παιδιά που είναι αυτό το verde, γιατί εγώ από την Πεύκη θέλω ολόκληρο ταξίδι για να φτάσω κέντρο... :( (κάτι σαν αυτό που θα κάνει και ο Jim :lol: )

 

ΥΓ. κέντρο - μόνο με συγκοινωνία...

Αρη Πευκη μενεις???

Απεχουμε 5 λεπτα γιατι μενω Λυκοβρυση συνδημοτη μου!!!

Και εγω πεμπτη καλυτερα!!!!

Έγινε επεξεργασία από wargasm
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μου είναι αδύνατον λόγω απόστασης, ωρών και ημερών !

Δεν χάνετε και τίποτα όμως, το πολύ πολύ να σας στείλω φωτογραφία να τρομάξετε που κάνετε παρέα με παπούδες!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα ε.. σημερα στον υπνο μου σκεφτομουν οτι θα ηταν ωραιο να κανονίζαμε για καφέ κάπου όλοι μαζί  να γνωριστούμε!! Εγω σπουδάζω Βόλο, οπότε δε θα μπορέσω να έρθω.. Στο επόμενο!

 

Υ.Γ. κανένας κατω από 25 υπάρχει στην παρέα??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η συνάντηση έκλεισε για τις 19:00, ημέρα Πέμπτη 14/5 και στην καφετέρια verde (χάρτης).

 

΄Οσοι είναι να έρθουν , στείλτε μου p.m. με το κινητό σας και αφού τα μαζέψω, θα στείλω p.m. τo κινητό μου και του Ιάσονα (ως back up).

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με βολεύει Πέμπτη, αλλά με βολεύει που δε με βολεύει, γιατί είμαι Θεσσαλονίκη!  :D

 

Παιδιά, να βγω λίγο off topic? κανένα setup για να κατέβουμε πιο κάτω από το 1.08 παίζει;  :p

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
Link to comment
Share on other sites

Replay με 3 γύρους στο 100%. Ο 2ος είναι ο καλός. Φυσικά μπορεί να κατέβει και άλλο, αλλά γενικά είναι οκ.

Το κόλπο είναι στο άφημα του φρένου και στο στρίψιμο κατά την είσοδο. Το αφήνεις ομαλά από 100% έως το 50% και μετά το αφήνεις πιο απότομα και ταυτόχρονα στρίβεις. Έτσι δεν έχεις καθόλου υποστροφή και στρίβεις ουδέτερα και λίγο υπερστροφικά.

ak-elise-silv-nat.zip

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Replay με 3 γύρους στο 100%. Ο 2ος είναι ο καλός. 

 

 

Το είδα!!! Πλάκα κάνεις! και 10 γύρους να είχε, όλοι καλοί θα ήταν! Φανταστικό! Κάτω από 1.08 είπα! όχι να τρέχεις σαν τρελός!  :o

 

Ε, εντάξει, αυτά τα ανάποδα τιμόνια δε μπορώ να τα κάνω.. Μου φεύγει από τα χέρια και ψάχνω να το βρω στα χωράφια! Εκτός ίσως αν μειώσω τις μοίρες περιστροφής του τιμονιού, αλλά και πάλι... Νομίζω πως έχω φτάσει τα όριά μου...

 

Τελείωσε! Θα βάλω στο γραφείο και εκείνο το διακοσμητικό αυτοκινήτου της δεκαετίας του '80 με φωτογραφία της κόρης μου που θα λέει "Μπαμπά μην τρέχεις"  για να το βλέπω όταν παίζω assetto corsa!   :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με βολεύει Πέμπτη, αλλά με βολεύει που δε με βολεύει, γιατί είμαι Θεσσαλονίκη!  :D

Οι Θεσσαλονικείς τι λέτε να βρεθούμε μέσα στο π/σ/κ;

Billys, orgios (με τις πολλές απουσίες :p) και λοιποί; :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Replay με 3 γύρους στο 100%. Ο 2ος είναι ο καλός. Φυσικά μπορεί να κατέβει και άλλο, αλλά γενικά είναι οκ.

Το κόλπο είναι στο άφημα του φρένου και στο στρίψιμο κατά την είσοδο. Το αφήνεις ομαλά από 100% έως το 50% και μετά το αφήνεις πιο απότομα και ταυτόχρονα στρίβεις. Έτσι δεν έχεις καθόλου υποστροφή και στρίβεις ουδέτερα και λίγο υπερστροφικά.

 

Πωω ρε φιλεε τι εκανες...!! Εγω εκανα 1:07:90 και ελεγα μαμαω. Εσυ δεν οδηγας, πετας χαμηλα!

Link to comment
Share on other sites

Οι Θεσσαλονικείς τι λέτε να βρεθούμε μέσα στο π/σ/κ;

Billys, orgios (με τις πολλές απουσίες :p) και λοιποί; :)

Μεσα για σαββατο λογικα μετα της 3-4..κυριακη οτι ωρα θελετε..παρασκευη λιγο δυσκολα γ μενα..

Για πειτε ποτε σας βολευει εσας??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.