Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Αχχχ μακάρι να τρέχαμε σε αυτή τη πίστα με αυτό (γίνομαι μ@λάκας το ξέρω :p  ) :

 

mc_laren_f1_gtr.jpeg

Δεν έχεις παρά να τρέξεις μαζί μας την Κυριακή πράγμα που απ΄ ότι καταλαβαίνω θα το κάνεις και στο τέλος να απαιτήσεις :p  :D  να βάλεις το επόμενο combo !

Θα χεις την πλήρη υποστήριξή μου :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν εξαιρέσεις τα χαλαρά όρια (ακόμα προσπαθώ Στάθη να καταλάβω τί εννοείς - είναι δυνατόν IRL να βγαίνουν στα μπλε?) , η πίστα είναι τρομερή.

Βασικά είναι πανέμορφη για mod και προσφέρει πολλές μάχες ενώ έχει πολλές γραμμές λόγω πλάτους. Με τον Θοδωρή , είμασταν στο 1 μέτρο σχεδόν για 8 γύρους Χ 3 αγώνες.

Αυτός με Nissan , εγώ με Corvette. Να με περνά στην ευθεία ( όπου είχαμε χρόνο κ για chat χαχαχα ) κ να τον περνώ στην στροφή δεξιά. Τρέλα.

 

Παναγιώτη / Άκη , ένα perma ban παρακαλώ εδώ http://managerdc2.rackservice.org:50299/sessiondetails?playerInSessionId=12542#

Μας την είχε στήσει για ramming. Πόσο looser :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν εξαιρέσεις τα χαλαρά όρια (ακόμα προσπαθώ Στάθη να καταλάβω τί εννοείς - είναι δυνατόν IRL να βγαίνουν στα μπλε?) , η πίστα είναι τρομερή.

Βασικά είναι πανέμορφη για mod και προσφέρει πολλές μάχες ενώ έχει πολλές γραμμές λόγω πλάτους. Με τον Θοδωρή , είμασταν στο 1 μέτρο σχεδόν για 8 γύρους Χ 3 αγώνες.

Αυτός με Nissan , εγώ με Corvette. Να με περνά στην ευθεία ( όπου είχαμε χρόνο κ για chat χαχαχα ) κ να τον περνώ στην στροφή δεξιά. Τρέλα.

 

Παναγιώτη / Άκη , ένα perma ban παρακαλώ εδώ http://managerdc2.rackservice.org:50299/sessiondetails?playerInSessionId=12542#

Μας την είχε στήσει για ramming. Πόσο looser :angry: .

Θεώρησέ τον missing in action for the next year!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άκη συγχαρητήρια!!!!!! Καθώς και στον Στέλιο!!

Πρόλαβαν να δω τον αγώνα από τον 19ο γύρο και μετά, και έχω να πω πως είχε απίστευτες ανατροπές στις πρώτες θέσεις από τον 22ονγυρο και μετά. Πρέπει να τον δείτε τον αγώνα παιδιά εκεί, απίστευτες καταστάσεις!

Ακη Πραγματικά μπράβο!!!

Άκη το replay μπορούμε να το κατεβάσουμε από κάπου;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδιά, ήταν ο πιο δύσκολος αγώνας του cup με διαφορά! Αν και κάναμε personal bests, δε γινόταν με τίποτα να ανέβουμε πιο ψηλά.

Μόνο προς το τέλος παραλίγο να πιάσουμε τον έναν από τους RPM. Mάλλον του τελείωσαν τα λάστιχα και σερνόταν.

Θα δω και γω την αναμετάδωση, αργότερα.. Πρέπει να είχε αρκετό θέαμα :)

Season 1 over!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και στους δύο, Άκη και Στέλιο!!!

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να σας δω. 

 

 

Έκανα και ένα πέρασμα με την BMW Z4 GT3 στην πίστα.

Οι χρόνοι μου ήταν σχετικά κοντά στους χρόνους που γύριζα με το Nissan. 

Link to comment
Share on other sites

Σε κάτι στιγμιότυπα το είδα όπως εδώ να βγαίνουν στα μπλε στο τέλος της ευθείας https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t4fb1mS5rpo#t=2565

αλλά μάλλον δεν προβλέπεται για συνέχεια, σε όλα τα δοκιμαστικά κλπ την παίρνουν κανονικά.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Σε κάτι στιγμιότυπα το είδα όπως εδώ να βγαίνουν στα μπλε στο τέλος της ευθείας https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t4fb1mS5rpo#t=2565

αλλά μάλλον δεν προβλέπεται για συνέχεια, σε όλα τα δοκιμαστικά κλπ την παίρνουν κανονικά.

 

 

Κανονικά εντός μένουν. Οπότε καλό είναι να κάνουμε μια συμφωνία κυρίων και να το τηρήσουμε.

 

Στην πίστα μου αρέσει το σημείο όπου μετά την μεγάλη ευθεία κ αφού στρίψεις δεξιά, μετά κλείνει το τόξο για μια πιο κλειστή δεξιά κ φρενάρεις με πολλά χλμ κ στρίβοντας. Εκεί λοιπόν το αυτοκίνητο αποσταθεροποιείται , χαρίζοντας τρομερή αίσθηση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι στο race mode που το έτρεξα δυο τρεις φορές - το σύστημα πέναλτι ήταν πολύ ποιο αυστηρό...

 

Εγώ βρίσκομαι στο 1,59,100 με Nissan και medium λάστιχα. Για πέστε κανα χρόνο - να ξέρω πόσο πρέπει να ξενυχτίσω ακόμα :hehe:

 

Επίσης ερώτηση: με medium ή hard τρέχουμε (GT2/GT3)?

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ. Πως μπορώ να βγάζω (βλέπω) αυτόν τον πίνακα (είναι για τους admin μόνο)?

 

ΥΓ. Χαχα το βρήκα... Εμείς οι γέροι είμαστε λίγο αργοί... με την τεχνολογία! :p

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.