Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Αγώνας για μελέτη!!! Αξίζει να ξεκοκαλιάσετε το replay!

 

Μπράβο Πάνο, η νίκη είναι δικαιωματικά δική σου (και η δεύτερη θέση στην κατάταξη ;))

Θοδωρής και Στέργιος πανίσχυροι μονομάχοι! Σας έπιασε όμως στο ύπνο (στη κόντρα σας πάνω) ο Στέλιος!

Στέλιο τι να πω, η οδήγησή σου - σεμινάριο! Το κάνεις να φαίνεται τόσο φυσικό! (το πρώτο εσάκι το παίρνει με τρίτη!)

Jim, το πολέμησες, αλλά με ένα περίστροφο ενάντια σε πολυβόλα! Σόρυ και για το τράκο - δυστυχώς τα ανακλαστικά μου δεν είναι πια τόσο ικανοποιητικά...

Arkoudadis, μπράβο, πολύ δυνατός και σταθερός! Δεν είμαι σίγουρος ότι θα κατάφερνα τελικά να σε περάσω αν δεν είχες την έξοδο. Μια προτροπή μόνο για να καλυτερέψουμε την αγωνιστική μας εμπειρία (δεν είναι παράπονο :)): προσπάθησε να κρατάς ποιο καθαρή πορεία όταν δέχεσαι επίθεση.

Vitas, ταχύτατος όπως μας έχεις συνηθίσει, πρέπει να είχες και εσύ τις ατυχίες σου κρίνοντας από το αποτέλεσμα (δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω την πορεία σου).

Ένα μεγάλο μπράβο στον Άκη για τον ταχύτερο γύρο του αγώνα και για το κουράγιο καθώς και το αγωνιστικό του πνεύμα - που μπήκε στον συναγωνισμό παρά τους τρεις (νομίζω) γύρους καθυστέρηση!

Ένα μεγάλο μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά, για την προσπάθειά τους!

 

Για ρίξε το επόμενο combo κύριε Στέλιο! (ωχ τώρα το είδα, απαπα!) :D

 

Thanks, αλλά σε αυτό το race δεν ένιωσα ποτέ άνετα με το αυτοκίνητο, το πρώτο S το έκανα overshoot 15 στις 20 φορές, τις 2 lesmo τις πήρα πολύ άσχημα πολλές φορές και γενικά δεν την πάλεψα και πολύ.

Δεν βοήθησε και η στούκα πάνω στον Άρη που νομίζω έχασα τελική, ίσως και κάποιο downforce για τις γρήγορες στροφές.

 

Είχε fun όμως!

 

Ξεχάσαμε να καλωσορίσουμε και τον Πάνο (CQz0r στο game ήταν) σας τον παραδίδω φρέσκο και αγνό σαν κατσικάκι :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ξεχάσαμε να καλωσορίσουμε και τον Πάνο (CQz0r στο game ήταν) σας τον παραδίδω φρέσκο και αγνό σαν κατσικάκι :p

 

Έχεις δίκιο! Καλώς ήρθες Πάνο (CQz0r). Χτες ήταν μια αναγνωριστική πτήση, σίγουρα η συνέχεια θα είναι πολύ καλύτερη!

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικό combo γι αυτό προσπάθησα και να τρέξω και πρόλαβα στο τσακ. Νομίζω 21:58 μπήκα στο σερβερ. :p Το κακό ήταν ότι δεν έκανα quals οπότε ξεκίνησα τελευταίος προσπαθώντας στη συνέχεια να φτάσω τον Άρη που μαχόταν με τον arkoudadi. Δυστυχώς με το λάθος που έκανα στον 13ο γύρο δεν τα κατάφερα. Πρέπει να γινε σφαγή πάντως πιο μπροστά. Συγχαρητήρια σε όλους!!!

Έγινε επεξεργασία από panos2171
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ την παρέα! :)  Με έπεισε ο Jim. να κανω εγγραφή αλλά ειχα κάνει από νοέμβρη του 2014 και το ειχα ξεχάσει. :tomato::hehe:

Φοβερός αγώνας χτες, τρελή μάχη για 2η-3η θέση.Congrats στον Πάνο για τη νίκη και στον Στελιο και Στεργιο για τον καθαρο αγωνα. :)  

 

Ενα βιντεακι με τα 4 final laps.

https://youtu.be/Ct00smPMBFU

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικό combo γι αυτό προσπάθησα και να τρέξω και πρόλαβα στο τσακ. Νομίζω 21:58 μπήκα στο σερβερ. :p Το κακό ήταν ότι δεν έκανα quals οπότε ξεκίνησα τελευταίος προσπαθώντας στη συνέχεια να φτάσω τον Άρη που μαχόταν με τον arkoudadi. Δυστυχώς με το λάθος που έκανα στον 13ο γύρο δεν τα κατάφερα. Πρέπει να γινε σφαγή πάντως πιο μπροστά. Συγχαρητήρια σε όλους!!!

Έχεις δίκιο, όλο και μείωνες απόσταση - ευτυχώς (για μένα) είχες εξ αρχής μεγάλη καθυστέρηση οπότε δεν κινδύνεψα άμεσα! :p

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Θοδωρή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αν θες να μιλάμε κ στο teamspeak, οδηγίες:

 

1. Το κατεβάζεις από εδώ http://www.teamspeak.com/?page=downloads

2. Κάνεις edit bookmarks και βάζεις

Label : HPX

Adress : fra01.bargainvoice.com:7165

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ την παρέα! :)  Με έπεισε ο Jim. να κανω εγγραφή αλλά ειχα κάνει από νοέμβρη του 2014 και το ειχα ξεχάσει. :tomato::hehe:

Φοβερός αγώνας χτες, τρελή μάχη για 2η-3η θέση.Congrats στον Πάνο για τη νίκη και στον Στελιο και Στεργιο για τον καθαρο αγωνα. :)  

 

Ενα βιντεακι με τα 4 final laps.

https://youtu.be/Ct00smPMBFU

Επιτέλους Θοδωρή, καλώς ήρθες και επίσημα!

Πολύ καλή η μάχη σας εκεί μπροστά!

(ο racer που χάθηκε?)

 

Στο 4:34 στο βίντεο είστε τρία αυτοκίνητα δίπλα δίπλα στην ευθεία!!!

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

Αγώνας για μελέτη!!! Αξίζει να ξεκοκαλιάσετε το replay!

 

Μπράβο Πάνο, η νίκη είναι δικαιωματικά δική σου (και η δεύτερη θέση στην κατάταξη ;))

Θοδωρής και Στέργιος πανίσχυροι μονομάχοι! Σας έπιασε όμως στο ύπνο (στη κόντρα σας πάνω) ο Στέλιος!

Στέλιο τι να πω, η οδήγησή σου - σεμινάριο! Το κάνεις να φαίνεται τόσο φυσικό! (το πρώτο εσάκι το παίρνει με τρίτη!)

Jim, το πολέμησες, αλλά με ένα περίστροφο ενάντια σε πολυβόλα! Σόρυ και για το τράκο - δυστυχώς τα ανακλαστικά μου δεν είναι πια τόσο ικανοποιητικά...

Arkoudadis, μπράβο, πολύ δυνατός και σταθερός! Δεν είμαι σίγουρος ότι θα κατάφερνα τελικά να σε περάσω αν δεν είχες την έξοδο. Μια προτροπή μόνο για να καλυτερέψουμε την αγωνιστική μας εμπειρία (δεν είναι παράπονο :)): προσπάθησε να κρατάς ποιο καθαρή πορεία όταν δέχεσαι επίθεση.

Vitas, ταχύτατος όπως μας έχεις συνηθίσει, πρέπει να είχες και εσύ τις ατυχίες σου κρίνοντας από το αποτέλεσμα (δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω την πορεία σου).

Ένα μεγάλο μπράβο στον Άκη για τον ταχύτερο γύρο του αγώνα και για το κουράγιο καθώς και το αγωνιστικό του πνεύμα - που μπήκε στον συναγωνισμό παρά τους τρεις (νομίζω) γύρους καθυστέρηση!

Ένα μεγάλο μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά, για την προσπάθειά τους!

 

Για ρίξε το επόμενο combo κύριε Στέλιο! (ωχ τώρα το είδα, απαπα!) :D

 

Πολύ ωραίος αγώνας!! συγνώμη αν κάπου σε μπέρδεψα, το έκανα άθελα μου!

Ευχαριστώ για την πίεση καθώς βλέποντας τον καθρέφτη μου γεμάτο επι αρκετούς γύρους με βοήθησε να καλυτερέψω το χρόνο μου αν και το παράκανα στην έξοδο  :D  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγώνας για μελέτη!!! Αξίζει να ξεκοκαλιάσετε το replay!

 

Vitas, ταχύτατος όπως μας έχεις συνηθίσει, πρέπει να είχες και εσύ τις ατυχίες σου κρίνοντας από το αποτέλεσμα (δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω την πορεία σου).

 

Χάλασα το εμπρός του οχήματος στον δεύτερο γύρο στο πρώτο σικέην.....

Θεωρώ μεγάλη τύχη που δεν χάλασα απολύτως και τον δικό μου και τον αγώνα του Θοδωρή σε εκείνα τα φρένα..

Μετά είχα υποστροφή και χαμηλή τελική..  :wub:

Έγινε επεξεργασία από rapid_fast
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες Θοδωρή .

Ααααχ βρέχει άλιενς τον τελευταίο καιρό ,το επίπεδο συνέχεια ανεβαίνει σε λίγο θα φθάσει σε δυσθεώρητα ύψη για τον ψυχισμό μου :D

Θα προσπαθήσω να σας στείλω το βράδυ φωτογραφίες από τα σκιν που είχα ανεβάσει στο σέρβερ ,ο Θοδωρής είχε το καλύτερο κρίμα  που δεν μπορούσατε να το δείτε γιατί ήταν πραγματικά εκφοβιστικό για τους εμπρός ,ενώ αυτό του Στέργιου του άμοιρου, σκέτη παιδική χαρά  :p  :D το είχα βάλει επίτηδες για να μην αγχωθώ στην περίπτωση που βρισκόμουν μπροστά του . :D 

Απ΄ ότι καταλάβατε εκτός από βουντού χρησιμοποιώ και τρύκ από το μάρκετινγκ για να τα βγάλω πέρα με όλα αυτά τα άλιενς. :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Στο 4:34 στο βίντεο είστε τρία αυτοκίνητα δίπλα δίπλα στην ευθεία!!!

 

 

Είναι το σημείο που με ακούσατε στο TS να λέω: Παιδιά μην γίνουμε ***** τώρα και οι 3 μαζί ε .....   :fie:

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Στέργιος τρομερή μεταγραφή και εξαιρετικός χαρακτήρας, πολύ χαίρομαι.

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

Και εγώ είμαι χαρούμενος που είμαι μέλος της κοινότητάς σας. 

 

Σχετικά με τον αγώνα χθες:

Πραγματικά οι μάχες που δώσαμε ήταν καταπληκτικές. 

Στέλιος και Θοδωρής απέδειξαν χωρίς καμία αμφιβολία την οδηγική τους δεινότητα (για τον Παναγιώτη δεν θα πω τίποτα, απλώς θα ανανεώσω την συνδρομή μου στο funclub του, επ' αόριστον - Άκης: Βρίσκεται σε άλλο επίπεδο).

Ειδικά στο σημείο που ήμασταν και οι τρεις μαζί στην ευθεία, πίστευα ότι δεν θα μπορέσουμε να στρίψουμε χωρίς απώλειες (ήρθε βέβαια το σχόλιο - προτροπή του έμπειρου Στέλιου "Παιδιά μην γίνουμε ***** τώρα και οι 3 μαζί ε ...... " και άφησα λίγο το γκάζι, κυρίως από τα γέλια). :D  

Αυτές οι μάχες είναι που μ' έχουν ενθουσιάσει. Τόσο χρόνια έτρεχα με μόνο "αντίπαλό" μου, τον χρόνο (και κάτι δέντρα δεξιά και αριστερά).  :D

Μέσα στην πίστα πρέπει να έχω τεταμένη την προσοχή μου και στο πως κινούνται οι υπόλοιποι, κάτι που δεν μου είναι τόσο οικείο ακόμα, λόγω της αποκλειστικής ενασχόλησης μου, στο παρελθόν, με το RBR. 

 

Υ.Γ. Καλοδεχούμενη, απ' όλους, οποιαδήποτε κριτική σε σχέση με την οδηγική μου συμπεριφορά μέσα στην πίστα.  

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η κριτική που θα ασκήσω είναι ότι είσαι αργός για αυτό δεν ετρεξα μαζί σας την Κυριακή φοβούμενος μην γίνει ατύχημα αφού θα με ενοχλούσες καθώς θα γύριζες σαν το χορτοκοπτικό του γκαζόν.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν συγχαρητήρια για τον αγώνα, δεν μπόρεσα να πάρω μέρος, αλλά ακούγοντας ότι ήσασταν τρεις σε σείρα σε μια στροφή...λέει παααρα πολλά για τις μάχες που πρέπει να δώσατε.

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για τον αγώνα...(εγώ να πω την αλήθεια ζήλεψα λίγο αλλά δεν μπορούσα να παρώ μέρος, την επόμενη φορά θα προσπαθήσω ξανά)

 

Stergioswrc το αυτοκίνητό σου όλα τα λεφτά !!! Παιδική χαρά

 

:p :p :p

:D :D :D

 

Ε Π Ι Κ Ο

V I D E O

 

Ίσως ενα από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ σε live αγώνες σε racing sim :huh: :huh: :huh: :huh:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.