Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@panosdimp, δοκίμασα σήμερα να κάνω αγορές με paypal από εξωτερικό και ήταν οκ! Περίεργο;;

Με πιστωτική ?

Εγω έχω μία προπληρωμένη της Πειραιώς που δεν την είχα φορτίσει και δεν μου τη φορτίζει πλέον

Link to comment
Share on other sites

Με πιστωτική ?

Εγω έχω μία προπληρωμένη της Πειραιώς που δεν την είχα φορτίσει και δεν μου τη φορτίζει πλέον

Πιστωτική. Απορώ τι έγινε, τώρα που ξαναδοκίμασα έφαγα άκυρο.

Link to comment
Share on other sites

Πιστωτική. Απορώ τι έγινε, τώρα που ξαναδοκίμασα έφαγα άκυρο.

Εμένα πάντως όταν έρχονται λεφτά στο paypal όπως στις περιπτώσεις που μου επέστρεψε η fanatec λεφτά για μεταφορικά, τότε αυτά μένουν στο paypal και δεν επιστρέφουν στη χρεωστική που έχω συνδεδεμένη με το λογαριασμό - εκτός αν το ζητήσω.

Μήπως λοιπόν ήταν κάποιο ποσό από παρόμοια περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να φτιάξω την entry list  και μου φαίνεται κάτι κατάφερα είναι η πρώτη μου :D ,προς το παρόν μέχρι να αποφασίσουμε έβαλα spa + mercedes 190 evo 2. :D

Aν θέλετε να δοκιμάσουμε τη spielberg  red bull arena  πρέπει να δω πως γίνεται upload  to track αλλιώς θα μας βοηθήσει ο Ακης.

Ωραία είναι και στο spa  όμως, αν συμφωνείτε το αφήνουμε μιας και το ξέρουμε ,ότι πείτε.

Αν θέλετε βάζουμε και τις αλφα με τις bmw. :D

Πείτε κάτι όμως βλέπω μια αδιαφορία τελευταία :D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πείτε κάτι όμως βλέπω μια αδιαφορία τελευταία :D

Αδιαφορια, οχι.

Απλα ειναι η εποχη δυσκολη.

Μη νομιζεις, σε ολα τα games ετσι ειναι τωρα. Μολις μπει ο ιουλιος τους κυνηγας με το τουφεκι :p

Kαι εγω που φαγωνομαι για το combo, δυσκολο να με δεις την κυριακη να τρεξω στον αγωνα.

Περισσοτερο για να χουμε κατι να κανουμε μεσοβδομαδα...

Kαι μην ανησυχεις απο σεπτεμβρη ολοι εδω θα ειναι παλι.

 

Για το combo τωρα. Απο μενα βαλε και τις αλφα και bmw.

Link to comment
Share on other sites

Πανο αφου το εκανες το καλο βαλε και αλφα σε παρακαλω. Αντε και ηρθαν τα πεταλια και θα παιξω και εγω αυτη την εβδομαδα.. επιτελους

@thazio, αν χρειαστεις βοηθεια με την πληρωμη στειλε μου pm.

Έγινε επεξεργασία από AngeloVZR
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα κι έκανα upload και το red bull arena πρέπει να το κατεβάσετε

http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/

Θα προσθέσω και τις αλφα οκ.

Δημήτρη καλά να περνάς περίμενε έρχομαι κατά τις 15 Αυγούστου Ρέθυμνο .

Aν δεν αρέσει η πίστα γυρνάμε στο spa

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...Ξανά επιστρέφω μετά απο 3-4 μήνες απουσίας από το pc και θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ στους αγώνες...

Λοιπόν θα ήθελα πρώτα κάποιος να μου πει της ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω για την G27 και μετά τι πρέπει να κάνω για να παίξω μαζί σας...:)

Link to comment
Share on other sites

Oλα έτοιμα μπείτε και πείτε μου εντυπώσεις ,δεν ενθουσιάστηκα από την πίστα εδώ που τα λέμε την είχα συνηθίσει στο RRE και εδώ δεν μου πολυάρεσε, αν δεν αρέσει ξαναλέω μου λέτε και την αλλάζουμε.

 

ΥΓ.  Αλλαξα το φωτισμό και μου αρέσει αρκετά τώρα νομίζω θα γίνει καλός αγώνας .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...Ξανά επιστρέφω μετά απο 3-4 μήνες απουσίας από το pc και θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ στους αγώνες...

Λοιπόν θα ήθελα πρώτα κάποιος να μου πει της ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω για την G27 και μετά τι πρέπει να κάνω για να παίξω μαζί σας... :)

Καλώς τον!

 

http://www.thelab.gr/topic/137510-assetto-corsa-multiplayer-racing-greek-gatherings/?p=2180705

 

http://www.thelab.gr/topic/137510-assetto-corsa-multiplayer-racing-greek-gatherings/?p=2181823

 

http://www.thelab.gr/topic/137510-assetto-corsa-multiplayer-racing-greek-gatherings/?p=2181778

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.