Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Oλα έτοιμα μπείτε και πείτε μου εντυπώσεις ,δεν ενθουσιάστηκα από την πίστα εδώ που τα λέμε την είχα συνηθίσει στο RRE και εδώ δεν μου πολυάρεσε, αν δεν αρέσει ξαναλέω μου λέτε και την αλλάζουμε.

ΥΓ. Αλλαξα το φωτισμό και μου αρέσει αρκετά τώρα νομίζω θα γίνει καλός αγώνας .

Και σε μένα το ίδιο, πριν αλλάξω φίλτρο το γρασίδι ήταν λίγο.... φωσφοριζέ [emoji12] Η πίστα μου φαίνεται λίγο άνευρη, ούτε μια λακούβα ούτε τίποτα μεσω ffb.... Τα τρία αυτοκίνητα είναι καθόλου balanced? Γιατί κάνω μερικούς γύρους και η 155 μου φαίνεται πολύ πιο γρήγορη από την 190.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο, πριν αλλάξω φίλτρο το γρασίδι ήταν λίγο.... φωσφοριζέ [emoji12] Η πίστα μου φαίνεται λίγο άνευρη, ούτε μια λακούβα ούτε τίποτα μεσω ffb.... Τα τρία αυτοκίνητα είναι καθόλου balanced? Γιατί κάνω μερικούς γύρους και η 155 μου φαίνεται πολύ πιο γρήγορη από την 190.

To φίλτρο το αλλάζει ο καθένας μέσα στο παιχνίδι εγώ έλεγα για τη γωνία πρόσπτωσης των ηλιακών ακτίνων ,αυτό το πειράζω μόνο εγώ μέσα από τον σέρβερ. :bigboss:

Τα αυτοκίνητα είναι σχετικά balanced εκτός από  το bmw που φαίνεται λίγο πιο αργό.

Αν κάποιος το θέλει το βάζω, εσείς έχετε τον πρώτο λόγο.

Οσον αφορά στις λακούβες έτσι είναι αυτοί οι λαοί ,το 92 πήγα ένα ταξιδάκι στη Ζυρίχη και μετά Αυστρία ε λοιπόν δεν συνάντησα ούτε μια λακούβα ,έτσι τουλάχιστον μου φάνηκε μετά την ελληνική πραγματικότητα ,περνούσες πάνω από τρία διαφορετικά είδη οδοστρώματος όπως άσφαλτο καλντερίμι με γραμμές για τραμ και καπάκια υπονόμων και δεν καταλάβαινες τίποτα λες και τα είχαν γλύψει οι φ@@στηδες :p :p :p:D

Καλή δικαιολογία εεε δεν μπορείς να πεις .

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εχω το ιδιο προβλημα με την πληρωμη του σερβερ για το cup...

Τα νευρα μου...

λετε να υπαρχει τιποτα σε ελλαδα;

Στο site του server υπάρχει κάποιος με τον οποίο μπορείς να κάνεις live chat τουλάχιστον έτσι γίνεται με τον δικό μας ,εμένα μου απάντησε ένας έλληνας οπότε ήταν πολύ εύκολη η συνομιλία .

Αλλά επικοινώνησα και με mail και μου απάντησαν αστραπιαία θα έλεγα ,δεν έχω ρωτήσει ακόμα όμως για το θέμα της πληρωμής μπορείς να τους ρωτήσεις λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

:Dhttp://www.poll-maker.com/poll367349xdF42D6eC-14  

Ενα μικρό quizaki να δούμε προτιμήσεις αλλά και πόσα άτομα θέλουν να ναι την Κυριακή μαζί μας.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω αυτό το τεστ...

 

Αν έχεις κάνει σωστά τις συνδέσεις τρέξε τον profiler μόλις ανοίξει πας devices and printers εκεί μέσα θα δεις το g27 νομίζω με δεξί κλικ μπαίνεις και βλέπεις το τιμονάκι σου μετά δεξί κλίκ game controller settings και properties εκεί πρέπει να δουλεύουν όλα αν όχι κάτι έχεις κάνει λάθος ,άλλαξε usb port και μη το βάλεις σε γρήγορο αν θυμάμαι καλά δεν δουλεύει στο 3.0 port.

Aν δουλεύει εκεί μέσα δεν υπάρχει περίπτωση πιστεύω να μην δουλεύει στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

:Dhttp://www.poll-maker.com/poll367349xdF42D6eC-14  

Ενα μικρό quizaki να δούμε προτιμήσεις αλλά και πόσα άτομα θέλουν να ναι την Κυριακή μαζί μας.

Πανο το combo, ειναι πολυ καλο, θα γινει σφαγη λεμε....

 

Κανει μπαμ οπως αναφερθηκε οτι ειναι mod η πιστα, αλλα η πιστα αυτη καθαυτη ειναι φοβερη.

Θα κανω τα αδυνατα δυνατα ωστε να τα καταφερω την κυριακη να ειμαι στον αγωνα.

Ολη την εβδομαδα παντως θα ειμαι μεσα.....

 

Απο αυτοκινητα οπου και αν καταληξετε τελικα δεν εχω θεμα.

Ψηφισα αλφα επειδη δεν ειχε αλλο ψηφο ως τωρα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει σωστά τις συνδέσεις τρέξε τον profiler μόλις ανοίξει πας devices and printers εκεί μέσα θα δεις το g27 νομίζω με δεξί κλικ μπαίνεις και βλέπεις το τιμονάκι σου μετά δεξί κλίκ game controller settings και properties εκεί πρέπει να δουλεύουν όλα αν όχι κάτι έχεις κάνει λάθος ,άλλαξε usb port και μη το βάλεις σε γρήγορο αν θυμάμαι καλά δεν δουλεύει στο 3.0 port.

Aν δουλεύει εκεί μέσα δεν υπάρχει περίπτωση πιστεύω να μην δουλεύει στο παιχνίδι.

Η συνδέσεις είναι σωστά..την άλλη φορά με την μια έπιασε...

Μπήκα μέσα και στο τεστ κολλάω στα πενταλ..εκει είναι το πρόβλημα...όλα τα ολα ειναι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Μεσιέ Πάνος (μον αμί) τελικά θα τρέξουν και τα δύο αυτοκίνητα? :rolleyes:

Μου φαίνεται ότι η Άλφα έχει ένα ελαφρύ (έως μέτρια βαρύ) προβάδισμα (από τους χρόνους που βλέπω). Δεν την δοκίμασα ακόμα αλλά θα το κάνω γιατί δεν θέλω να χάσω το αβαντάζ (αν αυτό υπάρχει), παρ' όλο που μου αρέσει πολύ η Μερσεντέ.

Link to comment
Share on other sites

Σας στέλνω και κάτι skins mercede αν αρέσουν τα περνάτε  ((steam>steamapps>common>assettocorsa>content>cars>ks_mercedes_190_evo2>skins)) 

και αν θέλει κανείς ένα από τα συγκεκριμένα μου το λέει να το περάσω στον σέρβερ .

Ραντεβού 23.30 για χαλαρή προπόνηση?

mercedes 190 evo2.rar

Link to comment
Share on other sites

Τα "μερσεντε" γιατι ειναι ολα μαυρα στον σερβερ;

Σαν πομπη απο κηδεια θα ειμαστε την κυριακη :p

Εχω βάλει του thazio αρκετά skins, αυτά δηλαδή που τρέχαμε στο cup ,εσύ προφανώς δεν τά χεις οπότε σου δείχνει κάποια από τα defaults που έχω περάσει . Νομίζω πως μπορείς να τα κατεβάσεις - σετε από δώ

https://www.dropbox.com/sh/kp829nl7s8scs6l/AAD8gUot-5FhzCxkIJaK_nZ7a?dl=0

Κατέβασε τα και πες μου ένα που σ αρέσει να δούμε άν μπορώ να στο δώσω στο σέρβερ.

Να κάνουμε μια πρόβα απόψε μήπως έχω κάνει καμιά πατάτα .

Ας μπούμε και teamspeak για να το λύσουμε πιο γρήγορα.

Μεσιέ Πάνος (μον αμί) τελικά θα τρέξουν και τα δύο αυτοκίνητα? :rolleyes:

Μου φαίνεται ότι η Άλφα έχει ένα ελαφρύ (έως μέτρια βαρύ) προβάδισμα (από τους χρόνους που βλέπω). Δεν την δοκίμασα ακόμα αλλά θα το κάνω γιατί δεν θέλω να χάσω το αβαντάζ (αν αυτό υπάρχει), παρ' όλο που μου αρέσει πολύ η Μερσεντέ.

Ναι και μάλιστα λέω να τρέξω με τη merkel ας είναι και πιο "αργή" μου αρέσει το παντιλίκι που πάει σύννεφο.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.