Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Εμένα άλλο με στεναχωρεί,δεν μπορώ να πάω το alfa 4c η το χουν καταστρέψει η εγώ είχα κακή διάθεση, μα να γλιστράει τόσο, δεν τολμάς να αφήσεις το γκάζι διπλώνει αμέσως.

Για τσεκάρετε κι εσείς κι αν είναι βάζουμε gt3.

Για δοκιμασε και το bmw που το τρεξαμε πιο προσφατα, το θυμομουν πιο ευκολο στο χειρισμο.....

Και γω παντως κατι δεν αισθανομαι καλα σε σχεση με πριν μετα το τελευταιο update. Γλυστρανε πιο πολυ, δεν φρεναρουν :hmm:

Να ειναι απλα ιδεα μου;

Link to comment
Share on other sites

 

- Σιγή ιχθύος μέχρι στιγμής για τις διαθέσεις και την αγωνιστική κατάσταση των περσινών φαβορί (racer, christian, kyr, aristeidis, κλπ)- κακές γλώσσες μιλάνε ακόμα και για μεταγραφή σε άλλο άθλημα (βλέπε pCars :-) ),

 

 

Μπορεί να απέχω προσωρινά, σας παρακολουθώ όμως και θα επανέλθω με τη νέα πανεπιστημιακή χρονιά. Κάτι πρέπει να με αποσπά άλλωστε από το διάβασμα :p. Τέτοια μεταγραφή όμως δε θα έκανα ποτέ!  :metal:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

- Σιγή ιχθύος μέχρι στιγμής για τις διαθέσεις και την αγωνιστική κατάσταση των περσινών φαβορί (racer, christian, kyr, aristeidis, κλπ)- κακές γλώσσες μιλάνε ακόμα και για μεταγραφή σε άλλο άθλημα (βλέπε pCars :-) ),

Και εγώ το ίδιο, παρακολουθώ απλά ενα μήνα τώρα χωρίς να έχω μπει να τρεξω, από Σεπτέμβρη λογικά θα είμαστε όλοι και πάλι στο grid!

Όσο για το proj... Cars... Γαργαρα με αγιασμό!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε και το bmw που το τρεξαμε πιο προσφατα, το θυμομουν πιο ευκολο στο χειρισμο.....

Και γω παντως κατι δεν αισθανομαι καλα σε σχεση με πριν μετα το τελευταιο update. Γλυστρανε πιο πολυ, δεν φρεναρουν :hmm:

Να ειναι απλα ιδεα μου;

Τό τρεξα και το bmw αμέσως μετά και μου φάνηκε πολύ ομαλότερο αφού έκανα με την πρώτη 2:01:4 χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια, με τα άλλα δυο όμως δυσκολεύομαι ειδικά στον πρώτο γύρο που ναι υποτίθεται κρύα τα λάστιχα παρ ολες τις κουβέρτες.

Δεν μπορώ να πιστέψω πως μια άλφα είναι τόσο δύστροπη και έχει τόση διαφορά από το bmw κι ας λένε οι devs ότι είναι ρεαλισμός ολο αυτό.

Εκτός κι αν πρέπει να ενεργοποιηθεί και η ρύθμιση της ευσταθειας νομίζω έχει και τέτοια ρύθμιση θα το κοιτάξω.

 

Problem solved:

Πρέπει να είχε μπερδευτεί το τιμόνι γιατί πείραξα τις μοίρες μέσα από το παιχνίδι  (ελάχιστα και μόνο σε ένα save δεν ξέρω πως επηρεάστηκαν όλα), ξανάκανα calibration μέσα από το παιχνίδι και to alfa romeo αναστήθηκε  εξακολουθεί και είναι δύστροπο αλλά πάει μιά χαρά .

Αυτό με το φρενάρισμα δεν μου δημιουργεί πλέον πρόβλημα ίσως γιατί το τιμόνι είναι εκεί που το βάζω πια .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το combo τα σπάει απ ότι είδα δεν πατάει ψυχή, σαλπάρω κι εγώ σε λίγες ώρες για Κρήτη.

Ακη βάλε αυτό που έλεγες(gt3) η ότι άλλο κρίνεις οτι μπορεί να τραβήξει μπας και μπει κανείς

Καλές διακοπές και πάλι, ραντεβού το Σεπτέμβρη! ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!!!

 

Χθές προσπάθησα να μπω στον server, έτσι για να δω λίγο τα κανά 2-3 Update που δεν είχα δοκιμάσει :p :p :p , αλλά με πέταγε έξω με kick ban εμφανίζοντας μου κόκκινη οθόνη (αν δεν κάνω λάθος κάτι για check sum έγραφε ή κάπως έτσι).

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι συμβαίνει ή τι πρέπει να κάνω????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Server μια χαρά δουλεύει...γυρίζω στo 1:43:395 με ΒΜW GT3, αν έχω setup πιστεύω ο χρόνος κατεβαίνει ακόμη...


Χρόνια Πολλά σε όλους!!!

 

Χθές προσπάθησα να μπω στον server, έτσι για να δω λίγο τα κανά 2-3 Update που δεν είχα δοκιμάσει :p :p :p , αλλά με πέταγε έξω με kick ban εμφανίζοντας μου κόκκινη οθόνη (αν δεν κάνω λάθος κάτι για check sum έγραφε ή κάπως έτσι).

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι συμβαίνει ή τι πρέπει να κάνω????

 

Tι να μπεις να κάνει στο server @troffeo ?

Nα μας αλλάζεις τα λάστιχα στα pit ???

 

:p :p :p :p :p

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!!! Τι έγινε ρε παιδιά νεκροταφείο ο server αυτη τη βδομάδα!!! Αν είναι να γίνει αγώνας αύριο πρέπει να μπούμε με τις σκούπες να καθαρισουμε την πίστα!!  :p  :upside:  :rip:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.