Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Μήπως, λέω μήπως, θα ήταν εύκολο το Virtual mirror να γίνει προαιρετικό??   :rolleyes:  

Εγω το χρησιμοποιω, οποτε δεν με ενοχλει.

Θα το δεχομουν να γινοταν προαιρετικο για την μερα του αγωνα, που ειμαστε μεταξυ μας και ειναι "ελεγχομενο το περιβαλλον" καθως και υψηλο το επιπεδο αυτων που τρεχουν αλλα ολη την εβδομαδα που μπαινει η σαρα και η μαρα θα το προτιμουσα να ειναι forced.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το χρησιμοποιω, οποτε δεν με ενοχλει.

Θα το δεχομουν να γινοταν προαιρετικο για την μερα του αγωνα, που ειμαστε μεταξυ μας και ειναι "ελεγχομενο το περιβαλλον" καθως και υψηλο το επιπεδο αυτων που τρεχουν αλλα ολη την εβδομαδα που μπαινει η σαρα και η μαρα θα το προτιμουσα να ειναι forced.

 

Οκ, μια παρατήρηση μόνο.

Γνωρίζεις ότι είναι forced μόνο όταν έχεις ενεργή την λειτουργία των καθρεπτών στις ρυθμίσεις, έτσι?

Δηλαδή αν στο Options/Video/Reflections βάλεις το Mirror Resolution στο Off .... Virtual Mirror γιοκ ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                                                                              SILVERSTONE INTERNATIONAL

                                                                                              EVORA GTC ως επί το πλείστον (μη φοβάστε θα βάλω αρκετά από δαύτα)

 

21:45 το practice 

22:45 το qualify και

περίπου 23:00 ο αγώνας

Το password από εδώ η από teamspeak η από steam με pm.

Τους κανόνες τους ξέρετε .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ, μια παρατήρηση μόνο.

Γνωρίζεις ότι είναι forced μόνο όταν έχεις ενεργή την λειτουργία των καθρεπτών στις ρυθμίσεις, έτσι?

Δηλαδή αν στο Options/Video/Reflections βάλεις το Mirror Resolution στο Off .... Virtual Mirror γιοκ ...

LOL... Δεν το ξερα.

well done Kunos (δε δουλεουν και τα emoticons να βαλω τη φατσουλα με την ντοματα :p )

Link to comment
Share on other sites

                                                                                              SILVERSTONE INTERNATIONAL

                                                                                              EVORA GTC ως επί το πλείστον (μη φοβάστε θα βάλω αρκετά από δαύτα)

 

Βάλε και κανα GX για εμάς που αποφασίσαμε τα σετάρουμε μόνο το GX :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τον πολύ καλό αγώνα. Ο ρυθμός ήταν πολύ γρήγορος για τα δικά μου δεδομένα και ελπίζω να μην προκάλεσα κανένα πρόβλημα σε κάποιον οδηγό.

 

Θα ήθελε κάποιο από τα παιδιά που τερμάτισαν στις πρώτες θέσεις, να μοιραστεί μαζί μας το setup του, τώρα που τελείωσε ο αγώνας? Πολύ θα ήθελα να το δοκιμάσω, για να δω αν θα βελτιώσω καθόλου τον χρόνο μου.

Έγινε επεξεργασία από PeGe
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας μπραβο σε όλους  Κρίμα για τον Κώστα για την έξοδο και για τον Κυριάκο που έμεινε απο fuel. Κυριάκο σε νιώθω το έχω πάθει και εγώ :p

 

 

Έγινε επεξεργασία από Thodoris1884
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.