Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Είχες χάσει μπόλικη ταχύτητα πατώντας στο γρασίδι και σε πλησίαζα πολύ γρήγορα, νόμιζα οτι θα σε είχα στα φρένα αλλά δεν το υπολόγισα καλά και τελικά έγινε το divebomb απ' την κόλαση [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εκτός από κανόνες καλής οδηγικής συμπεριφοράς στο εξής θα παραθέτουμε και οδηγίες καλής συμπεριφοράς μετά  η και κατά τη διάρκεια του αγώνα .

Αρθρο ένα και μοναδικό:

Οταν εκνευριζόμαστε κατά τη διάρκεια του αγώνα η αντίδρασή μας επιβάλλεται να είναι ήπια και κόσμια για όσο διαρκεί ο εκνευρισμός ,αφού τελειώσει ο αγώνας μπορούμε να πάμε να χτυπήσουμε το κεφάλι μας στον τοίχο η να χωθούμε στον κόρφο της γυναίκας μας και να κλάψουμε με αναφιλητά ζητώντας της να μας παρηγορήσει ,αν δεν υπάρχει γυναίκα πάμε στη μάνα που μας γέννησε.

Ποτέ μα ποτέ δεν αδειάζουμε τη χολή μας πάνω στους συναγωνιστές μας εκτός και αν είναι κολλητοί μας όπως έκανα εγώ στο Vita τις προάλλες ευτυχώς μας άκουσε μόνο ο Gomar κοινώς Jason.

Θοδωρή f16 (uodvrhw) μη φοβάσαι η επένδυση που έκανες έμεινε ανέπαφη από τη στούκα τη χθεσινή ,αυτό που σου συνέβη έχει συμβεί στον καθένα από μας αλλά και  τό χουμε προκαλέσει στους άλλους ν φορές τον τελευταίο χρόνο ,δεν το βάζουμε κάτω και κάθε φορά γινόμαστε καλύτεροι.

Υπάρχει πρόβλημα στην επικοινωνία μέσω γραπτού λόγου το χουμε ξαναπεί εσύ μπορεί να θελες να υποβάλλεις παράπονο ο άλλος μπορεί να το πάρει ότι τον κατηγορείς και ούτω κάθ΄ εξής οπότε βάλτε καμιά γλωσσίτσα και κανα χαμογελάκι στο τέλος αν και εφόσον το φτιάξουν γιατί απ΄ ότι βλέπω χαλάσανε και τα εμότικονς.

Στρωθείτε στην προπόνηση με τη mclaren f1  στο spa  και δεν θέλω μα μου, θα λάβετε όλοι μέρος στον αγώνα εκτός από τον Κώστα που έχει κάτι δουλειές ευτυχώς (χαχαχα ουφ).

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Στρωθείτε στην προπόνηση με τη mclaren f1  στο spa  και δεν θέλω μα μου, θα λάβετε όλοι μέρος στον αγώνα εκτός από τον Κώστα που έχει κάτι δουλειές ευτυχώς (χαχαχα ουφ).

Τη δοκίμασα χτες το βράδυ - πολύ πατινάζ βρε παιδί μου - θα πέσει γέλιο (και πίκρα)! Άσε που δεν πήγαινε το μυαλό μου ότι το θηρίο των 500+ ίππων αλλάζει ταχύτητες με το λεβιέ και νόμιζα ότι χάλασε το τιμόνι... :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω πλήρη άγνοια των συγκριτικών  επιδόσεων των αυτοκινήτων αν ξέρει κανείς μας φωτίζει Jim  τι λες πάνω σ΄ αυτό?

Αν και απ΄ ότι καταλαβαίνω το αυτοκίνητο αντιπροσωπεύει μια εποχή μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πλήρη άγνοια των συγκριτικών επιδόσεων των αυτοκινήτων αν ξέρει κανείς μας φωτίζει Jim τι λες πάνω σ΄ αυτό?

Αν και απ΄ ότι καταλαβαίνω το αυτοκίνητο αντιπροσωπεύει μια εποχή μόνο του.

Λέω πως είναι ιεροσυλία να μπει και κάτι άλλο μαζί του!!!

Ο ήχος συγκλονιστικός. Ίσως ο καλύτερος από όλα του A.C.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδιά αλλά το βρίσκω χαζό να μπουν 2 τέτοια αυτοκίνητα μαζί.. Γιατί το ένα είναι pure power και το άλλο είναι ένα από τα πιο τεχνολογικά ανεπτυγμένα αυτοκίνητα (λέμε τώρα)

Θα το έβρισκα πιο λογικό να πηγαιναμε σε f40 αν και πρέπει να έχουν μεγάλη διαφορά στην αποδοση...

Το καλύτερο θα ηταν να μείνει μόνη της η f1 ή να αλλάξουμε combo

Δικιά μου άποψη πάντα ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

για μενα ειναι unplayable παντως,μολις κατεβαζω σε 2αρα με γυραναει κατευθειαν παρολο που εχω auto clutch kai blip,μαλλον φτεει η τιμονιερα που δεν εχει συμπλεκτη(το γνωστο προβλημα)

Θα το παλεψω αλλα δεν νομιζω να διορθωνετε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή ταξίδευα και δεν μπόρεσα να τρέξω μαζί σας.

 

Η Macca F1 είναι και γ^!@# τα αυτοκίνητα, το Η shifter μου είναι έτοιμο να παραδώσει πνεύμα καθώς "κουρεύει" συνέχεια οπότε δεν είναι σίγουρο οτι θα βγάλω όλο το race.

 

Ελπίζω η ώρα να είναι ίδια με την προ προηγούμενη φορά για να προλάβω να μπώ μετά το league race.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα ενα prive groupακι στο steam, για να βαζουμε και εκει τις ανακοινωσεις για τους αγωνες (server password κλπ... ), για να μην ψαχνομαστε αν κατι τρεχει παλι με τον Λαμπη.

Εχω στειλει invites σε οσους ειχα στη λιστα μου, στειλτε σε οποιους συμμετεχουν και δεν μπορεσα στειλω.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.