Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ένα σόρρυ στον panos2171 για το incident γύρω στα μέσα του αγώνα..

Edit: Και ένα μπράβο στον liakjim που στη σύντομη μονομαχία μας κράτησε άψογα τις γραμμές του.

Edit 2: Είδα το replay και έκανα τρελή κοτσάνα. Ξανά. Δεν έχω δικαιολογίες, πρέπει να μάθω να είμαι πιο υπομονετικός και να μην πηγαίνω για κενά που δεν υπάρχουν. Ελπίζω στο μέλλον να μην πάρω κάποιον άλλο στο λαιμό μου. Και πάλι η συγγνώμη μου.

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους και ειδικά στην πρώτη τριάδα Thodoris, panosdimp και kostas pipergias!! Πραγματικά άπιαστοι!!!

 

Συλλυπητήρια στο Kyriako που για της παραξενιές του asseto έμεινε από καύσιμα 1 γύρο πριν το τέλος :/

 

 

 

ΥΓ: όσων αφορά το επόμενο combo  θα πρότεινα να το γυρίσουμε σε road legal car, μιας και την επόμενη βδομάδα θα γυρίσουμε στα GT2!! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους κι από εμένα! Αν και από βλακεία μου στην αρχή προκάλεσα ένα incident με άτυχο στον @'Aris teidis', (άσχετο, αλλά πώς κάνετε το reference? :-)) και βρέθηκα στην τελευταία θέση, στη συνέχεια άρχισα να ανεβαίνω, εκμεταλλευόμενος τις ατυχίες των μπροστινών και τελείωσα τον αγώνα στην αξιοπρεπέστατη 6η θέση!  

 

Ωστόσο, η μεγαλη επιτυχία για μένα είναι πως έσπασα το φράγμα του 1.05, έστω και οριακά (1.04.999) αν και στη διάρκεια του practice: http://managerdc2.rackservice.org:50299/lapdetails?lapid=94537#

 

@'PeGe' Καλως ήρθες, με την ευκαιρία της ερώτησής σου, να σου πω πως προσωπικά όλην την εβδομάδα παιδευόμουν με δικά μου setups... Στο μόνο που είχα καταλήξει είναι πως με αερο κάτω από 7 το χάνω! κάποια στιγμή μου έδωσε ο thodoris ένα από τα εξωγήινα setup του, και αντί να βελτιωθώ χειροτέρεψα τους χρόνους μου. Τελικά το hint το έδωσε ο 'Aris teidis' στο teamspeak σήμερα, που είπε να βάλουμε τις ρυθμίσεις στο advanced suspension tab, τερμα δεξιά! :-) Αυτό ήταν και το καλύτερο για μένα ;-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες συμμετοχές Θοδωρής και Κώστας από άλλο σίγουρα πλανήτη ,κρίμα για τον Κώστα . Ευχαριστώ τον teammate μου vita που μου υπέδειξε να γυρίσω τις ρόδες θα το έχανα πάλι στην εκκίνηση.

Μπράβο παιδιά έτσι να μεγαλώνει η παρέα και μη το βάζετε κάτω όλοι οι μεγάλοι οδηγοί αγώνων αμέσως μετά το τέλος του αγώνα στρέφουν το βλέμμα στον επόμενο .

Ο οποίος επόμενος θα ναι mclaren f1 kai spa, ζόρικο κόμπο για ζόρικους οδηγούς από τον Jim σας εύχομαι καλή τύχη από τώρα θα σας χρειαστεί !

Όντως τα παιξε το thelab, το περίεργο είναι πως από κινητό δουλεύει μια χαρά

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά, ωραίος αγώνας με πολλές μάχες!

Είδα μόλις το replay και έγινε φανερό πόσο με σκούριασε η μακρά αποχή μου - αρκετές απροσεξίες εκ μέρους μου...

 

Anthemius - μην αγχώνεσαι - απ' ότι είδα σου έκανα και γω κάτι ιστορίες νωρίτερα οπότε είμαστε "πάτσι"

 

Vitas - και με εσένα τα ίδια ισχύουν

 

Κυριάκο, ωραία ήταν - είχαμε δυνατές μάχες! Κρίμα (διαβάζω) που έμεινες από καύσιμα...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Anthemius - μην αγχώνεσαι - απ' ότι είδα σου έκανα και γω κάτι ιστορίες νωρίτερα οπότε είμαστε "πάτσι"

 

 

λολ, μόλις είδα το replay και ήθελα κι εγώ να σου το πω, ότι τα "φιλάκια" στην αρχή μάλλον δεν ήταν δικό μου πτέσμα :-)! Ασε που στη φάση που έρχομαι με τα χίλια πάνω στη στροφή, απ' ότι είδα εσύ μια χαρά τη γλύτωσες.. Ο καημένος ο TeD Kar τα είδα όλα και δεν κατάλαβε από που του ήρθε! 

 

Χίλια συγγνώμη και στον TeD Kar λοιπόν! Σήμερα μάλλον δεν ήταν η μέρα του... 

Link to comment
Share on other sites

Το video

 

 

Ξέρει κανείς πως γράφει εδώ μέσα ο TeD KaR ?

 

σορεμενος, πιο πριν όμως στο 1ο lap o Anthimius ή όπως τον λεγαν με βγαλε τελειος εκτος στο ιδιο σημειο. Και ξενέρωσα τη ζωή μου.

 

 

Έγινε επεξεργασία από uodvrhw
Link to comment
Share on other sites

 

 

Κυριάκο, ωραία ήταν - είχαμε δυνατές μάχες! Κρίμα (διαβάζω) που έμεινες από καύσιμα...

ναι ωραια ηταν! στην ευθεια με ειχες μαλλον ειχες καλυτερη εξοδο στθην προηγοθμενη στροφη η setup...σου εκανα και μια τυχερη προσπεραση στο S το τελευταιο,εχασα τα φρενα εκει αλλα μου βγηκε σε προσπεραση ευτυχως.....!!!!

 

37 λιτρα εβαλα ρε γαμ@τη γιατι δεν εφτασε το fuel? 31 γυρους ελεγε και στο τσατ ολοι 37 ειπαν

τα παιξε το edit...κυριε διαχειριστα???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aris Teidis, στις 21 Σεπ 2015 - 00:26, έγραψε:snapback.png

 

 

Κυριάκο, ωραία ήταν - είχαμε δυνατές μάχες! Κρίμα (διαβάζω) που έμεινες από καύσιμα...

ναι ωραια ηταν! στην ευθεια με ειχες,μαλλον ειχες καλυτερη εξοδο στην προηγοθμενη στροφη η το setup μου ηταν αργο...σου εκανα και μια τυχερη προσπεραση στο S το τελευταιο,εχασα τα φρενα εκει αλλα μου βγηκε σε προσπεραση ευτυχως.....!!!!

 

37 λιτρα εβαλα ρε γαμ@τη γιατι δεν εφτασε το fuel? 31 γυρους ελεγε και στο τσατ ολοι 37 ειπαν


τα παιξε το edit...κυριε διαχειριστα???

Link to comment
Share on other sites

σορεμενος, πιο πριν όμως στο 1ο lap o Anthimius ή όπως τον λεγαν με βγαλε τελειος εκτος στο ιδιο σημειο. Και ξενέρωσα τη ζωή μου.

 

 

tanthopo = anthemius, δηλαδή εγώ είμαι, εσένα, πως στο καλό σε φωνάζουν; "uodvrhw" = "Γιουοδβριο"? Anyway, ότι και να πεις έχεις δίκιο! Αγωνιστικό συμβάν ήταν παραυτα, από αυτά που δε θες να σου συμβαίνουν, αλλά συμβαίνουν... Σόρρυ και πάλι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι ωραια ηταν! στην ευθεια με ειχες μαλλον ειχες καλυτερη εξοδο στθην προηγοθμενη στροφη η setup...σου εκανα και μια τυχερη προσπεραση στο S το τελευταιο,εχασα τα φρενα εκει αλλα μου βγηκε σε προσπεραση ευτυχως.....!!!!

37 λιτρα εβαλα ρε γαμ@τη γιατι δεν εφτασε το fuel? 31 γυρους ελεγε και στο τσατ ολοι 37 ειπαν

τα παιξε το edit...κυριε διαχειριστα???

Βάλε βρε teamspeak τα είπαμε όλα εκεί.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tanthopo = anthemius, δηλαδή εγώ είμαι, εσένα, πως στο καλό σε φωνάζουν; "uodvrhw" = "Γιουοδβριο"? Anyway, ότι και να πεις έχεις δίκιο! Αγωνιστικό συμβάν ήταν παραυτα, από αυτά που δε θες να σου συμβαίνουν, αλλά συμβαίνουν... Σόρρυ και πάλι.ο

uodvrhw= θοδωρης

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ κατάκαρδα το πήρες... Όπως τα λες είναι... "ένα παιχνίδι".

Τέλος πάντων, δε νομίζω πως κάποιος από εδώ μέσα θέλει να χαλιέται ή να χαλάει το "παιχνίδι" των άλλων... Πάντως κάτι τέτοιες συμπεριφορές, πιο πολύ διώχνουν κόσμο, παρά φέρνουν. Δεν έχω καμιά διάθεση να μαλώνω, ούτε να απολογούμαι συνεχώς για ένα λάθος που έκανα και για το οποίο σου ζήτησα ´ηδη συγγνώμη. Να σου θυμίσω επίσης, πως ακολούθησα τον κανονα και άφησα όλους τους οδηγους να με περασουν και ξεκίνησα από την τελευταια θεση για να τερματισω τελικά 6ος... Παρόλο που χαλάστηκα διπλά.. Μια επειδη απο 5ος βρεθηκα τελευταιος και μια επειδη ένιωσα ´ασχημα που προκαλεσα το συμβαν. Τωρα εσυ γιατι χαλαστηκες περισσοτερο δεν το καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κατάκαρδα το πήρες... Όπως τα λες είναι... "ένα παιχνίδι".

Τέλος πάντων, δε νομίζω πως κάποιος από εδώ μέσα θέλει να χαλιέται ή να χαλάει το "παιχνίδι" των άλλων... Πάντως κάτι τέτοιες συμπεριφορές, πιο πολύ διώχνουν κόσμο, παρά φέρνουν. Δεν έχω καμιά διάθεση να μαλώνω, ούτε να απολογούμαι συνεχώς για ένα λάθος που έκανα και για το οποίο σου ζήτησα ´ηδη συγγνώμη. Να σου θυμίσω επίσης, πως ακολούθησα τον κανονα και άφησα όλους τους οδηγους να με περασουν και ξεκίνησα από την τελευταια θεση για να τερματισω τελικά 6ος... Παρόλο που χαλάστηκα διπλά.. Μια επειδη απο 5ος βρεθηκα τελευταιος και μια επειδη ένιωσα ´ασχημα που προκαλεσα το συμβαν. Τωρα εσυ γιατι χαλαστηκες περισσοτερο δεν το καταλαβαινω...

όταν έχει κίνηση στο δρόμο πατάς φρένο έτσι, ε κάπως έτσι είναι και στο πρώτο γύρω συνήθως.

Χαλάστηκα γιατί είχα να παίξω καιρό εδώ  και ήθελα να δω πως τα πάω, εκτός των ανοιχτών server.

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνετε έτσι; Πέραν του ότι είναι ένα παιχνίδι μιλάμε για εβδομαδιαιους αγώνες και όχι καποιο πρωτάθλημα.

Sud τελευταία στιγμή σε είδα, δε φαντάστηκα ότι θα εμπαινες από κει και γιαυτό δεν ήμουν ψιλιασμενος ώστε να ανοίξω λίγο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.