Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Δειλα δειλα να πω οτι πηρα το παιχνιδι την παρασκευη και εχω παραγγειλει κατι ακουστικα με μικροφωνο που ερχονται σημερα.

Αλλα ρε παιδια εχω πολλες αποριες.

Τεσπα σιγα σιγα.

Απλα επειδη εχει 3-4 θεματα πειτε μου που να ποσταρω για να μην χαλαω τα θεματα.

Καλημερα σας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγειες το παιχνιδι !

Γενικες αποριες για online Θεματα εδω ,
Γενικες αποριες για το παιχνιδι στο assetto corsa thread
Αποριες σχετικα για το combo στο αντιστοιχο thread

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δειλα δειλα να πω οτι πηρα το παιχνιδι την παρασκευη και εχω παραγγειλει κατι ακουστικα με μικροφωνο που ερχονται σημερα.

Αλλα ρε παιδια εχω πολλες αποριες.

Τεσπα σιγα σιγα.

Απλα επειδη εχει 3-4 θεματα πειτε μου που να ποσταρω για να μην χαλαω τα θεματα.

Καλημερα σας!

 

Τέλεια. Ξεκίνα από εδώ και εδώ.

 

Ότι απορίες έχεις, ρωτάς εδώ.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι νεότεροι δηλώστε συνδρομή (ξέρετε πάνω δεξιά δίπλα στον κυρίως τίτλο) στο thelab.>gaming>>pc gaming>>assetto corsa για να μπορείτε να βλέπετε τι λέγεται σε κάθε subforum μετά μπορείτε να δηλώσετε ξεχωριστά συνδρομή σε κάθε subforum αν θέλετε να έχετε άμεση πληροφόρηση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο καναλι υποδοχης του TS (στο δεξι παραθυρακι) θα βρείτε τα στοιχεια λογαριασμου Πειραιως και Paypal του Νικου Σκουλά όπου μπορειτε να βαζετε τα 4 ευρω συμμετοχης του TS, οποιος βαζει χρήματα να εχει και στην αιτιολογια το ονομα του και αιτιολογια (teamspeak , server κατι τελος παντων :)  )  Για εθνικη δεν βρηκα ακρη ακομα , οποιος δεν μπορεσει να καταθεσει ας μου στειλει ενα μηνυμα να δουμε ενναλακτικες.

 

Μεχρι στιγμης εχουμε τους εξης συμμετεχοντες

 

Orgios-Paypal

Gomar- Τραπεζα πειραιως

uodwrhw-paypal

PanosDimp- Paypal

Liakjim- paypal / εθνικη

fatalara- paypal / Πειραιως

wargasm- paypal

kyr - Τραπεζα οποια βολευει

wolves - Πειραιως/ Εθνικη

AngeloVZR - paypal

Stelios F - paypal

ArisTeidis- ?

tanthopo- paypal

GeoF1-?

Sud1500- Πειραιως/alpha

Billys- Εθνικη

Έγινε επεξεργασία από Orgios
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο καναλι υποδοχης του TS (στο δεξι παραθυρακι) θα βρείτε τα στοιχεια λογαριασμου Πειραιως και Paypal του Νικου Σκουλά όπου μπορειτε να βαζετε τα 4 ευρω συμμετοχης του TS, οποιος βαζει χρήματα να εχει και στην αιτιολογια το ονομα του και αιτιολογια (teamspeak , server κατι τελος παντων :)  )  Για εθνικη δεν βρηκα ακρη ακομα , οποιος δεν μπορεσει να καταθεσει ας μου στειλει ενα μηνυμα να δουμε ενναλακτικες.

 

Μεχρι στιγμης εχουμε τους εξης συμμετεχοντες

 

 

wargasm- paypal

 

The job is done!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πριν λίγο κέρδισα στο racedepartment.com (http://www.racedepartment.com/threads/abarth-500-s1-magione-mon-october-5th-2015.111670/) το εξής prize: 

 

One Month of Premium for one of your (non-premium) friends!

 

Για όσους δεν ξέρουν τι διαφέρει το premium account από το free, ουσιαστικά το premium σου δίνει τη δυνατότητα να παίρνεις μέρος στους φιλικούς αγώνες που διοργανώνει καθημερινά το site σε dedicated και κλειστούς (με password) servers, για καθαρούς αγώνες (με teamspeak υποχρεωτικό). Να πω επίσης πως τα events δεν αφορούν μόνο το assetto corsa, αλλά και τα Game Stockcar Extreme, PCars, rFactor, rFactor 2 και RBR. Για μια γεύση με τους αγώνες αυτής της εβδομάδας, δείτε εδώ : http://www.racedepartment.com/threads/the-weekly-whip-your-one-stop-online-racing-overview.111753/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+RaceDepartment+%28RaceDepartment.com%29

 

Επειδή είναι κρίμα να πάει χαμένο, αν κάποιος ενδιαφέρεται και θέλει να δοκιμάσει την τύχη του σε διεθνές επίπεδο (και τα αγγλικά του :D ), ας μου το πει (και το account name του στο racedepartment) και θα του αναβαθμίσουν τo account σε premium. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.