Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Λοιπον στο καναλι υποδοχης του TS (στο δεξι παραθυρακι) θα βρείτε τα στοιχεια λογαριασμου Πειραιως και Paypal του Νικου Σκουλά όπου μπορειτε να βαζετε τα 4 ευρω συμμετοχης του TS, οποιος βαζει χρήματα να εχει και στην αιτιολογια το ονομα του και αιτιολογια (teamspeak , server κατι τελος παντων :)  )  Για εθνικη δεν βρηκα ακρη ακομα , οποιος δεν μπορεσει να καταθεσει ας μου στειλει ενα μηνυμα να δουμε ενναλακτικες.

 

Μεχρι στιγμης εχουμε τους εξης συμμετεχοντες

 

 

tanthopo- paypal

 

 

DONE!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο καναλι υποδοχης του TS (στο δεξι παραθυρακι) θα βρείτε τα στοιχεια λογαριασμου Πειραιως και Paypal του Νικου Σκουλά όπου μπορειτε να βαζετε τα 4 ευρω συμμετοχης του TS, οποιος βαζει χρήματα να εχει και στην αιτιολογια το ονομα του και αιτιολογια (teamspeak , server κατι τελος παντων :)  )  Για εθνικη δεν βρηκα ακρη ακομα , οποιος δεν μπορεσει να καταθεσει ας μου στειλει ενα μηνυμα να δουμε ενναλακτικες.

 

Μεχρι στιγμης εχουμε τους εξης συμμετεχοντες

 

Orgios-Paypal

Gomar- Τραπεζα πειραιως

uodwrhw-paypal

PanosDimp- Paypal

Liakjim- paypal / εθνικη

fatalara- paypal / Πειραιως

wargasm- paypal

kyr - Τραπεζα οποια βολευει

wolves - Πειραιως/ Εθνικη

AngeloVZR - paypal

Stelios F - paypal

ArisTeidis- ?

tanthopo- paypal

GeoF1-?

Sud1500- Πειραιως/alpha

Billys- Εθνικη

Alpha δεν παίζει? Στο paypal balance έχω μόνο 8€ και τα κρατάω για το DLC

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος , να πω οτι εχω την εντυπωση οτι οι αγορες μεσω paypal πρεπει να ξεκλειδωσαν κανονικα όπως παλια, εκανα 3 αγορες απο διαφορετικα καταστηματα μεσω paypal και μου τα τραβηξε κανονικα, αν θελετε δοκιμαστε το :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος , να πω οτι εχω την εντυπωση οτι οι αγορες μεσω paypal πρεπει να ξεκλειδωσαν κανονικα όπως παλια, εκανα 3 αγορες απο διαφορετικα καταστηματα μεσω paypal και μου τα τραβηξε κανονικα, αν θελετε δοκιμαστε το :)

 

Done και απο μενα η πληρωμη.

paypal:  theLab.gr - sC_w0lveS

 

Δεν ειχα στο balance του paypal λεφτα, μου τα τραβηξε απο την καρτα.

Λογικα δουλευει επειδη ειναι ελλαδα ο αλλος λογαριασμος. Δοκιμαστε το.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως απ΄ευθείας με προπληρωμένη της Πειραιώς που λειτουργεί ως master card  δεν επιτρέπονται αγορές στο εξωτερικό ακόμα ,το δοκίμασα μόλις τώρα.

Το άλλο κόλπο με request funds  από τον εαυτό σου με δύο κάρτες και δύο e-mails δουλεύει για  το paypal.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι το πιανει ως αγορα εξωτερικου, ο λογαριασμος ειναι ελληνικος μπορει να δουλευει.

Εκανα καταθεση πειραιως.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι το πιανει ως αγορα εξωτερικου, ο λογαριασμος ειναι ελληνικος μπορει να δουλευει.

Εκανα καταθεση πειραιως.

Ναι δεν αναφέρομαι στην πληρωμή για το teamspeak ,αναφέρομαι γενικά για το τι συμβαίνει με τα capital controls .

H πληρωμή με μεταφορά χρημάτων  εντός Ελλάδος σίγουρα δουλεύει .

Link to comment
Share on other sites

Done και απο μενα η πληρωμη.

paypal:  theLab.gr - sC_w0lveS

 

Δεν ειχα στο balance του paypal λεφτα, μου τα τραβηξε απο την καρτα.

Λογικα δουλευει επειδη ειναι ελλαδα ο αλλος λογαριασμος. Δοκιμαστε το.

 

Το κακό είναι ότι το paypal πρώτα τραβάει από το balance και μετά συνεχίζει από τον λογαριασμό που έχεις συνδέσει (κάρτα).

οπότε θα πληρώσω πρώτα το DLC για να είμαι σίγουρος, εκτός αν υπάρχει Alpha λογαριασμός όπου έχω ebanking.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Orgios εγω που απο βλακεια μου, πληρωσα 2 φορες για το teamspeak τι κανουμε τωρα???
Θα εχω μηπως το δικαιωμα να μιλαω περισσοτερο απο τους αλλους???
:p :p :p
Πως βαζω ονομα με λινκ ρε παιδια???

Έγινε επεξεργασία από wargasm
Link to comment
Share on other sites

Orgios εγω που απο βλακεια μου, πληρωσα 2 φορες για το teamspeak τι κανουμε τωρα???

Θα εχω μηπως το δικαιωμα να μιλαω περισσοτερο απο τους αλλους???

:p :p :p

Πως βαζω ονομα με λινκ ρε παιδια???

Εσυ θα παρεις δικαιωματα admin!! :)

 

Σοβαρα μιλαω, καποιος θα πρεπει να εχει δικαιωματα admin για να μπορει να ανεβοκατεβαζει κοσμο , να δινει δικαιωματα κτλ κτλ Πλεον δεν ειστε φιλοξενουμενοι , είναι δικο σας το καναλι, παιζουμε και αλλα παιχνιδια (ιδιως εγω το εχω ξεφτιλισει , παιζω τα παντα!) , δεν υπαρχει λογος να το χρησιμοποιείτε μόνο για το assetto.

 

Όποτε θα ηθελα να ακουσω την προταση σας για admin , θα εβαζα κατευθειαν τον Akis αλλα αυτος καπου χαθηκε  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help.

Εβαλα το teamspeak.

Εβαλα τον σερβερ.

Θελει κωδικο? Μπορει να μπει καποιος ?

δε θελει κωδικο.

μπηκα σου μιλαγα αλλα δεν....

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.