Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Καλος σας βρηκα!!πανω κατω εχω καταλαβει πως διωργανωνετε τους αγωνες σας αλλα σιγουρα θα χρειαστω μια μικρη βοηθεια μεχρι να μπω στο κλιμα.ελπιζω να μην σας ζαλισω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλα χιλιομετρα στις πιστες!
Οτι χρειαστεις εδω θα ειμαστε.Εννοειται δε θα μας ζαλισεις :D
Πιστευω να μην εισαι γεροντι σα τον Παναγιωτη και παιζεις με paddles:P
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον ελπίζω να περάσεις καλά μαζί μας ,οι αγώνες που κάνουμε δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που τρέχαμε τότε σε public servers τώρα πια είμαστε οργανωμένοι και αποφεύγουμε όσο μπορούμε τα ατυχήματα σεβόμενοι τους συναγωνιστές μας που τους ξέρουμε αφού τρέχουμε συχνά πυκνά μαζί τους.

Μεσοβδόμαδα βέβαια μετατρέπεται σε public server με τα τρωτά του .

Εχουμε κι αλλους σέρβερς όπου διοργανώνονται πρωταθλήματα για αυτούς που έχουν χρόνο τις καθημερινές διαλέγεις και παίρνεις αλλά θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από τον Κυριακάτικο σέρβερ τον  thelab  για να συνηθίσεις .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι public servers θα με στελνανε στο δαφνη απο τα νευρα μου.πρεπει να με εχουν εμβολισει απο πισω πανω απο 1 εκατ  φορες!αυτο ειναι το θεμα να σεβεσαι και να σε σεβονται κανοντας εναν ωραιο αγωνα που θα τον ευχαριστηθεις,ασχετος την θεση του τερματισμου.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι , αν σε στουκαρουν η στουκαρεις θα ακολουθησει "show" στο φορουμ με 5-6 σελιδες απο διαφωνιες.Σου συνιστω να εχεις καφεδες και ποπκορν στο σπιτι σου :p

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μην αγχωνεσαι , αν σε στουκαρουν η στουκαρεις θα ακολουθησει "show" στο φορουμ με 5-6 σελιδες απο διαφωνιες.Σου συνιστω να εχεις καφεδες και ποπκορν στο σπιτι σου :p

 

:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες thrylits
Γερόντι είσαι κι εσύ;

Εγώ ξεκίνησα με το πρώτο μου pc Microprose F1GP με keyboard και gamepad μετά το πρώτο τιμόνι της Microsoft χωρίς FFB στο GP2, μετά GP3, GP4 παιχνιδάρες του Geoff Crammond. Μετά GTR, GTR2, Race07 με Logi. Driving Force Pro.
Σαν οπαδός F1 απογοητεύτηκα με τη Codemaster και τα είχα παρατήσει, ώσπου εμφανίστηκε το AC όπου αγόρασα και G27 γιατί το αξίζει.

Σόρρυ για το μεγάλο ποστ αλλά και εγώ είμαι νέος στη παρέα και δεν είχα πεί στα παιδιά για τη καταγωγή μου :p

Παππούς μεν αλλά τιμονάτος τώρα και με αναβαθμισμένο ελατήριο φρένου στη G27 :D

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Ρε παιδιά από πόσο και πάνω θεωρείσαι "γερόντι" γιατί σύντομα κλείνω τα 48:unsure:

Τα πρώτα συμπτώματα που τις περισσότερες φορές δεν τους δίνουμε σημασία είναι όμως εμφανή στους άλλους ,είναι αυτά της απουσίας από τους αγώνες της Κυριακής:p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, με έπιασες - τραβήξαμε μεγάλα ζόρια με την κυρία μου τους τελευταίους μήνες (και ακόμα τραβάμε) οπότε έχει προτεραιότητα! Κάποια στιγμή όμως θα επανέλθω δριμύτερος!!!:D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.